Jump to content
Wolfram

Параграф Нарко '19. До Шабла и назад

кой ше привлечеме тва лято?  

99 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

преди 25 минути, 1Giggs1 написа:

Баси сухия, ти сигурно си от тия дето хулеха Съра, хм?

и аз тъкмо това щях да казвам, форона е топ

always been, always will be

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За поредно трансферно лято моите входящи и изходящи мечти си остават:

Гарет Бейл - in

Де Хеа -  out

Обаче, което и да се случи - за мен лично все е win-win. 

Към май 2019 положението е по-различно отпреди години. Уелсецът е буквално зачеркнат от Зидан в Реал Мадрид, а Де Хеа очевидно няма желание(понеже иска и ШЛ) да преподписва, едно на ръка, че бе и ужасен през последните 12 месеца, а ПСЖ имат апетит и са готови да извадят пачките за него(хем и да се съберат с Ерера, нали са приятели). 

Редактирано на от Smoothc
  • Хаха 1
  • -1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Manchester United as well as Tottenham, PSG and RB Leipzig interested in signing Ryan Sessegnon from Fulham. He is expected to cost around £30m. [Telegraph]

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смути е олицетворение на Еди ми се чини.

Одобрява и иска неща които Едко прави и иска.

Whats been seen can not be unseen.

Кажи сега в Шабла имоти някой от ваще има ли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Между другото, мисля че никой от превъзнесените таланти на Аякс няма да повтори представянето си от тази година или пък да надгради кариерно. Същото важи и за Санчо от Дортмунд и Феликс от Бенфика. Направили един силен сезон и хайде 80 М. Несериозно е и крайно рисково! 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Друго си е proven injury prone качеството Гарет Ушатия Бейл. Най скъпата счупена резерва след Санчез.

• Харесвам 1
  • Хаха 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре, всеки си има лични предпочитания. Гарет Бейл ми хвана окото в онзи мач срещу Интер(на Сан Сиро), когато все още бе в ролята на ляв бек. Впоследствие прогресът му беше изумителен, то голове, рейдове, асистенции, майстор на фауловете(ударите от дистанция), прекрасна игра с глава, изкачи се и до вечен голмайстор на Уелс, спечели всичко с Реал Мадрид, вкарвайки паметни голове на финалите, просто изцяло отдаден на футбола и спорта човек.

• -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тоя мач с интер беше 2011та година. въобще гарет бейл е една карикатура в момента, имаше някъде снимка с над 20-те му контузии в краката. марко ройс номер 2.

въобще човек, който желае гарет бейл в момента отново показва колко скаран и не е в час с футбола в 2019та година. just trollin'

това е снимка само до 2017-та с контузиите му:

skysports-graphic-bale-injuries_4154698.

Редактирано на от jizzlie
  • +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ти какво сега, опитваш се да внушиш, че едва ли не Гарет Бейл е приключил вече? ОК, скаран съм с футбола и нищо не разбирам, но кое ти дава право да ме критикуваш заради симпатиите ми към определен футболист? Аз да съм класифицирал някого, затова, че харесва/не харесва играч Х или У? Всичко е въпрос на вкус! Мога да изкажа лично мнение за играча, но да иронизирам някой, че харесва определен футболист... би било безумие и проява на лош вкус, заяждане на дребно(както е в твоя случай). 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво има да внушавам отваряш медицинските регистри и се проверява, тоя човек е изпуснал 2 тира с мачове при все че Мадрид до таз година винаги бяха до полуфинал/финал в ШЛ.

Даже мога още по обстойно да онагледя и останалите му контузии плюс брътвежите ти за атакуващите играчи, ма вече го правих един път, повече тц.

ти тука освен да тролваш, друго не правиш, а аз не мога да го оставя ей така да мине 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не се заяждат, просто казват, че е чуплив и най-вероятно, ако дойде в Англия няма да се контузва по-малко, защото се играе за 18 купи, първенство, ЛЕ и ще е престъпление от 60 мача, да участва в 20..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
4 minutes ago, StreetSoldier said:

Няма ли бели футболисти бе?!?!

аз имам един по-друг въпрос. има ли в европа по-черен от колиду колибали? смисъл има ли друг по-тварен играч в цяла европа, по оста, че е чернилка? дори арсеналските меки китки му викаха, че е черен, като си представим колко толерантни гей гуунъри са. в итая всеки го псува, че е черен :mood(17): 

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Souljah написа:

Особено ми харесва Джей Лингз младо момче (на 28 :) ) с много потенциал.Като порасне със сигурност ще е топ играч.Някъде на 40, като стане тогава ще му се видят качествата.

Но пък иначе какви как само "даб-ва" и какви танци показва в Инстаграм.Мисля, че е Уърлд клас танцьор.

А между другото тоя форум се вдижи от някви 13 годишни расистчета. Може и да са по-възрастни, но със сигурност не и на умствено ниво. Нищо чудно, че загубих интерес, а и като гледам тука се въртят едни и  същи 10тина-15 човека, които си плямпат едни и същи глупости.Това е пълен фарс! Вижте само анкетата и ми кажете, че това е сериозно. Най-вероятно ще получа пореден бан за това,че си казвам мнението, но така е! Наясно съм, че дебилни дечица критика не търпят!

Критика, каква критика? Ти дори не си предложил нещо, което да е "нормално". Я кажи според теб, една анкета как трябва да изглежда за тази тема и да бъде интригуваща и outside the box, съответно забавна за потребителите. Ще се радвам да видя какво мисли "нормалния човек".

Между другото, освен Руут Админа ни, всички сме на 30+ така че много те моля, такива изказвания, които си направил по наш адрес са толкова сухарски, неинтересни, неистинни и mainstream, че няма накъде повече. Анкетата ли ще попречи на Ман Юнайтед да си свърши работата или пък форума? Като не ти харесва - не влизай, толкова ли е сложно?

Дон Кихот и Робин Худ отдавна са герои, които не могат да спечелят във форума.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Wolfram написа:

Между другото, освен Руут Админа ни, всички сме на 30+ така че много те моля, такива изказвания, които си направил по наш адрес са толкова сухарски, неинтересни, неистинни и mainstream, че няма накъде повече. Анкетата ли ще попречи на Ман Юнайтед да си свърши работата или пък форума? Като не ти харесва - не влизай, толкова ли е сложно?

Трябвало е да го напише това мнение, да каже, че е загубил интерес. :mood(17):  Както биполярната лока в размислите, пише едно нещо и след 10 минути пише точно обратното :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://www.express.co.uk/sport/football/1127084/Manchester-United-Anthony-Martial-Ole-Gunnar-Solskjaer-Joel-Glazer

https://www.dailystar.co.uk/sport/football/778820/Ole-Gunnar-Solskjaer-Man-Utd-Joel-Glazer-Anthony-Martial-transfer?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+daily-star-football+(Daily+Star+%3A%3A+Football+Feed)

как ще коментирате факта, който между другото, е очевиден от около 4-5 години, че шефчетата на тоя прокажен клуб се месят доста сериозно в трансферната политика на отбора? :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не бе като някой казва, че нещо е тъпо, що не предлага алтернатива.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове