Jump to content
Wolfram

Параграф Нарко '19. До Шабла и назад

кой ше привлечеме тва лято?  

108 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Цитат

Ed Woodward and Ole Gunnar Solskjaer want more young British players at United next season. They wanted Jadon Sancho, but he's reluctant to move to Old Trafford. So Woodward has turned his attention to Daniel James and James Maddison. [Independent]

#mufc have been linked with 60 players so far in the transfer window #mulive [men]

Bruno Fernandes: "There are two teams that have been talked about a lot, United and City. City are a team who are winning everything in England in recent years. United are one of the teams with more history. They are two clubs that any player would like to represent.”

Thomas Meunier: "I want to stay (at PSG). We have been talking about a contract extension for a while, but there’s no offer on the table anymore. I’m ready to stay in Paris.“ #mulive [vtm news]

Редактирано на от Konteto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Vidic написа:

Спекулациите побеляха. Харесва ми. Най-много се надявам на тея португалчета Бруно Фернандес и Жоао Феликс, ама едва ли ще лапнем и двамата. Иначе Мюние, Де Лихт, Рабио, Даниел Джеймс, днес Мадисън. 

Единствено тоя Бисака бърка работата, ама дано наистина Палас му искат много пари и ние един път да се откажем като нормален клуб, когато се опитват да му извият ръцете.

да, ама душата на Едуардо е черна ... 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На пленума на ЦК се е казало ясно тия дни, че входящите трансфери ще зависят от изходящите. А както знаем с договорите сме бетон, така че следващия сезон старата песен на нов глас. Дори и 2-3ма нови да дойдат ще бъдат набързо претопени в посредствеността на трайно настанилите се в клуба паразити.

• Кофти 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Муние е чуден трансфер – бял бек, фен на клуба от дете, имащ афинитет към атаката и то само срещу 25 милиона евро... 

Смисъл... за какъв Аарън-Уан фъкания Бисака въобще може да става въпрос? Не че съм расист, но само му вижте прическата бе, после цвета на кожата, след това пак прическата и цвета на кожата – ако ще и за без пари да е наличен, камшик за шибания нeгър.

Пак се повтарям – дано Наркомана затвори сделката час по-скоро, че... да не му еба пичката лелина наркоманска.

Редактирано на от МUFC
  • +1 4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

след малко и Тиер 1 за барселона Ориол Доменек ще се произнесе по казуса с де лихт

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Погба, Лукаку, Дармиан, Рохо, Санчез вън ще е добро начало. Евентуално Мата, Йънг и Ерик. Привличаме няколко момчета с подходящ цвят на кожата, класираме се спокойно в 4ката и готово. За това мечтая аз. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

еййй дано бе мамка му, дано, и знаеш на чий боК ше се молим @Wolfram , ако тряя ... 

Рони ше го напрай ратай, ше му лъска обувките и колите :chalga:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И кво, повечето отбори си знаят целите и си ги гонят. Ние кво гоним, некъв от Б група и Иван Бизаката... Поредно лято не се вижда нищо като идея. За повечето отбори от месеци е ясно за кого се борят и какво искат, ние братче с 60 футболисти свързани. Е, Челси още от зимата почнаха да заменят Азар с Пулишич, Реал се знае кого искат, Барса си взеха играчи, Юве. Абе, пей сърце. Пеп от около 3 месеца си е казал в кои зони ще се подсили. А от нас само слушам приказки от 1001 нощ... Просто вече чакам първия пресър след ДВАМА МАКС НОВИ как Олето ще ми се хили като да не казвам какъв и ще говори какъв огромен потенциал има в отбора...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ти не си в ред бе брато, смисъл как може да те вълнуват толкова някви неща, които никога няма да се случат при тоя олигофрен ед удуърд?

Аз откак Фърги се е махнал, след като 6 години копаем в яма с лайна, отдавна съм се отказал да вярвам на тоя помияр и че нещо ше се промени. Ако ще и цяла тетрадка да изпишеш, докато тоя наркоман не се махне нищо няма да стане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе според мен си прави ташак, особено като видях парите дето е написал, не може да е сериозен. :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако ти е свършил химикала за резервите  давай с молив, пак ще се вижда.:mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Има огромна пропаст между това което мислим ние феновете и собствениците на клуба.Ед беше казал миналата година "за бизнеса няма значение дали отбора печели титли или не, а само да е в топ 4".Това е най важния човек в отбора защото той е проводник на политиката на Глейзър!

Какво се оказва ние като фенове се чудим и надяваме някак да стопим разликата от 32 точки от първия.

Клуба от друга страна се чуди как да навакса само 5 точки колкото не ни стигнаха за топ 4.

Разликата между двете неща е огромна мисля всеки ме разбира.

Оле няколко пъти заяви, че следващия сезон ще гоим топ 4.Всичко ме води на мисълта, че пак тъничко ще минем без големи инвестиции в отбора.Някой ще купим някой ще продадем и като дръпнем чертата 50-80мл ще сме изхарчили което е нищо във съвременния футбол.

Аз съм истински запален фен и в момента съм отчаян виждайки в какво се превръщаме.

Няма как да постигнеш нещо когато заявиш цели топ 4 и почнеш да ги преследваш.Това е скандално.

ПП. Wolfram ......

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове