Jump to content
Wolfram

Параграф Нарко '19. До Шабла и назад

кой ше привлечеме тва лято?  

101 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Цяло лято ще се натискаме за Деклан Райс и накрая някой ще ни го измъкне под носа за 3 млн. повече. Очаквам и да домъкнем 1-2 малолетни мангала от Чемпиъншип.
Относно напускащите : Ерера, Мата, Валенсия, де Хеа, Рохо и Дармиан са на 100 %. Остава да палим свещи за Погбицата, Марси и Луканката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И мен много ме кефи Йович други които може да вземем Уан Бисака, Кулибали, Де Лихт, Санчо и някое много качествено халфче в центъра 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1 hour ago, МUFC said:

Важното е да вземем Онана от Аякс за заместник на Де Хея, че черните вратари са кът.

Може и Албан Лафон (той е добър между другото) или да го трампим направо  за Алфонс Ареола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, bobby_m написа:

Може и Албан Лафон (той е добър между другото)...

... но пък е черен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Значи всеки, който поиска черен в тая тема заслужава БАНан.

Ако всички входящи трансфери това лято са бели само тогава ще имам интерес за следващия сезон. 

• Благодаря 2
  • негър 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, priceless написа:

Хахахах хахахах не мога:mood(17):

Шоуто тепърва започва! Някои хора в действителност си нямат представа срещу какво се изправят, но поне ще е страшно интересно, само трябва да щракна с пръст. Вече няма връщане назад, но както се казва - каквото повикало, такова се обадило.

:0balance:

Редактирано на от Smoothc

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, adr написа:

тоя смутито го пере тока

Че аз никога не съм го криел, бре момко. Един го пере тока, друг шайбата, трети жена му, четвърти майка му, кой както се уреди. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

рейтинга пръсва, изглежда че интиджъра се е препълнил :D 

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сигурно е набарал кой е сървъра във Франкфурт.

• Кофти 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Така предвид "звездните" трансфери от предишните лета за много пари, които се оказаха пълен провал, смятам че промяна в политиката на трансферите към купуването на играчи с голям потенциал за малко пари тип Даниел Джеймс няма да е зле. Също така се говори за алдевайрелд, като сумата е около 30 млн... Как мислите?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма баце, за курви и бело е бюджета. За футболисти квото остане от процентите в Африка. Това е пооожението :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Йееах. Най-сетне ръждивата тема се ънлокна. :greets:

Входящи:                                                                                                           Изходящи:

Санчо Панса - 50%                                                                                           Погбаря - 85%
сър Марко Ройс Верати - 35%                                                                      Валенсия капитанчето - 100%
Матайс с дебелия баща ДЕ Лихт - 75%                                                      Андер Ерера - 100%
бразилето - 5%                                                                                                  Дармиан- 80%
Мммбапе - 0.545342 %                                                                                    Лукокич - 70%

Байий - 40% 

Олд Йънг - 1% 

• Харесвам 1
  • Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
21 hours ago, priceless said:

Трябват ни съвсем леки допълнения към, така или иначе, вече оформения ни състав. 

Идриса Гей, Уан Бисака, Кулибали и оня Муса Дембеле от Лион.

Може да се подсилим и с нов вратар. 

Който и да вземем клуба трябва да запази философията си - гръбнака на отбора трябва да остане от Джоунс, Смолинг, Йънг, Погби, Лингзи, Марси и Раши. Всички са все още млади и таланти!

Особено ми харесва Джей Лингз младо момче (на 28 :) ) с много потенциал.Като порасне със сигурност ще е топ играч.Някъде на 40, като стане тогава ще му се видят качествата.

Но пък иначе какви как само "даб-ва" и какви танци показва в Инстаграм.Мисля, че е Уърлд клас танцьор.

А между другото тоя форум се вдижи от някви 13 годишни расистчета. Може и да са по-възрастни, но със сигурност не и на умствено ниво. Нищо чудно, че загубих интерес, а и като гледам тука се въртят едни и  същи 10тина-15 човека, които си плямпат едни и същи глупости.Това е пълен фарс! Вижте само анкетата и ми кажете, че това е сериозно. Най-вероятно ще получа пореден бан за това,че си казвам мнението, но така е! Наясно съм, че дебилни дечица критика не търпят!

Редактирано на от Souljah
  • Хаха 2
  • Кофти 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Souljah написа:

Особено ми харесва Джей Лингз младо момче (на 28 :) ) с много потенциал.Като порасне със сигурност ще е топ играч.Някъде на 40, като стане тогава ще му се видят качествата.

Но пък иначе какви как само "даб-ва" и какви танци показва в Инстаграм.Мисля, че е Уърлд клас танцьор.

А между другото тоя форум се вдижи от някви 13 годишни расистчета. Може и да са по-възрастни, но със сигурност не и на умствено ниво. Нищо чудно, че загубих интерес, а и като гледам тука се въртят едни и  същи 10тина-15 човека, които си плямпат едни и същи глупости.Това е пълен фарс! Вижте само анкетата и ми кажете, че това е сериозно. Най-вероятно ще получа пореден бан за това,че си казвам мнението, но така е! Наясно съм, че дебилни дечица критика не търпят!

Баси сухия, ти сигурно си от тия дето хулеха Съра, хм?

• Хаха 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове