Jump to content
Wolfram

Параграф Нарко '19. До Шабла и назад

кой ше привлечеме тва лято?  

115 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Еми направихме си селекцията. Все пак гоним Нулебъла. Нямаше как иначе да го хванеме. Ся поне е гарантиран.

• Харесвам 1
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За съжаление спря да ми е смешно.Аз с тоя отбор ставам и си лягам а сега ще съм принуден отново да гледам същите жалкари още една година.

Акъла не му го побира как може Джеси,Джонс, Ашли, Смоулниг и Санчез още да са в тоя отбор.Рохо и Дармиян грам не ме притесняват тях на терена не ги виждам но тия петимата няма да го понеса да ги гледам още една година.Бах му майката и скапаната работа и евреите му гадни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Евертън искали Рохо само под наем ... чакаме някой друг из Европата да се излъже. :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ФКП поздравява всички, които в графата продажби в анкетата гласуваха за "Вальо, Рохо и другите ботове", макар и да не продадохме нито Рохо, нито другите ботове. Общо 16 човека - браво. 

Поздравяват се и 54-мата, които гласуваха за привличане на "никому неизвестен черен играч", както и 8-те човека за "никому неизвестен бял играч", и разбира се скромните 6 човека, гласували за Хари Магуайър.

Пореден трансферен прозорец - пореден провал. Нещата отново приключиха, преди да са започнали. Затварям тази карциногенна тема завинаги, с огромно задоволство. Който иска да коментира трансферния провал на Оле и Наркомана, да заповяда в: 

И нека не забравяме - нулебъла е гарантиран!

• Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена