Jump to content
Wolfram

Параграф Нарко '19. До Шабла и назад

кой ше привлечеме тва лято?  

115 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

преди 47 минути, Loca Pasion написа:

Явно през идния сезон положението ще е по-тежко от изминалия. Дано се класираме за ЛЕ.

Аз ще кажа, да НЕ се класираме, само през тотален срив виждам спасение, колкото и странно да звучи, надеждата я виждам след някое класиране на 10-11 място..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mode написа:

Това с Лукаку обаче е огромна подигравка и не отива на Оле така да се отнася с него. Можеше да си тренира с отбора, а не да го изпращат на заточение. То даже така се обезценява самия футболист, защото и на баба ми и е ясно че не го искаме.

Че той си тренираше с отбора...да не би да не беше част от турнето,даже ни прави услуга до няква степен,че форсира трансфера и на практика поставя ултиматум преди да затвори прозореца.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мързиал, Трашко и Жеско-меско ще водят атаката на Юнайтед, уникално.

Очаквам под 50/60 гола във ВЛ за сезона :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
34 minutes ago, 1Giggs1 said:

Аз ще кажа, да НЕ се класираме, само през тотален срив виждам спасение, колкото и странно да звучи, надеждата я виждам след някое класиране на 10-11 място..

Човеко, по-лошо от това има ли? Не бих могъл да си го представя... и както каза Г.Невил преди няколко месеца: сега май всички разбираме, какво имаше предвид МОУ с: второто място е най-големият ми успех в кариерата...! 

Куба има пари, има фенове, има всичко, но не и ръководство и собственици. Ето Рел: един слаб сезон след 3 ШЛ подред и бам бам, веднага ъпгрейд...

Олето не е треньор, той е пресаташе, Филън тренира отбора, Карик го нарежда, Оле дава интервюта... тва е. 

Редактирано на от Adriano77

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, 1Giggs1 написа:

Ако ще стане така, и на това съм съгласен. Обаче като се замисля, как така никой не прозря до сега, че има нужда от промяна? Ясно де, финансовите сметки излизат, всичко е точно...

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-прясното ! Плащаме клаузата на единствената черна баска Янаки Уилямс

п.п

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Интер повече от 70милки паунда няма да извадят. 

Тва че искаме 80-85 цяло лято няма да го бъде.

Иска и той Едко да играе както него го цакат. Цяло лято преговаря и накрая плаща колкото са искали първоначално. Само че когато ние продаваме това не работи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цитат

James Ducker
@TelegraphDucker
·
8m
Fresh bid from Inter for Lukaku is c80m euros - £73.9m (initial 70m euros with about 10m euros in add ons) #mufc

Дог, гледал ли си го Уилямс? 

Редактирано на от cantona7
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Manchester United are willing to pay the €88m release clause for Iñaki Williams before the Premier League transfer window deadline. (Source: El Chiringuito TV)

:mood(33):

Confirmed! Paulo Dybala has rejected Tottenham and ManchesterUnited. He is not interested to play to the Premier League. Joya wants to stay in Juventus, even if Paratici wants to sell him. If he should leave, Dybala will value only PSG or Inter. #MUFC #mulive [@NicoSchira]

Giovani Lo Celso: Tottenham make new £55.5m bid and continue Bruno Fernandes talks - Sky Sports News :facepalm:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И той не е типичния нападател...по-скоро тип Пепе,цъка отляво ама може и на върха,доста бърз,има дрибъл...лично на мен не ми е топ,дали би му се получило не знам,не знам

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Едко може направи някоя бърза сделчица. Марсиал и Фалкао изникнаха в последния момент. 

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Инаки Уилямс по принцип не е лош,със сигурност ще е ъпгрейд на офнзивната част 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1 minute ago, cantona7 said:

Едко може направи някоя бърза сделчица. Марсиал и Фалкао изникнаха в последния момент. 

Да де, Неймар и Коутиньо :D сега сериозно, да има възможност някои в последните минути ама айде да не е черен! 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз така си мисля или поне се надявам,че ще има късна офанзива...не може да подсилим само защитата,да продадем Лукаку и в нападение без хич

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чирингито са горе-долу толкова жълта и абсурдна медия, каквато беше преди години българската секция на Дон Балон:mood(17): Това само като вметка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оле на въпроса за трансферите точно преди да обявим Хари каза,че работиМ по НЯКОЛКО случея,което дава няква надежда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре, че не го взехме Ериксен и без това не ни трябваше!

Добре, че не продадохме Майк Смалдини защото много ни трябва!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Sean Longstaff is the only midfielder left on Manchester United's radar. [Star]

ето го батко... :fighting:

Marcos Rojo will not be a Manchester United player come Thursday's 5pm deadline. [Star] 

Ed Woodward is privately frustrated about selling Rafael da Silva and Nani in deals worth less than £5m during Louis van Gaal's reign at the club. [The Athletic via Star] :mood(17):

Inter Milan and Manchester United have found the agreement (verbal) for Romelu Lukaku. Waiting for the exchange of contractual documentation with relevant signatures [Di Marzio]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Glorious Dogg написа:

Оле на въпроса за трансферите точно преди да обявим Хари каза,че работиМ по НЯКОЛКО случея,което дава няква надежда.

Той много неща каза които не се случиха и няма и да се случат.

Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Поне за тва е важно да не ни подведе,то е и много съмнително,въобще доколко е имало оферти за нарочените за гонене :D чак днес излезе първата за наем на Смоуинг

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лукако бе ясен отдавна. Да не говорим че може да продаваме извън Англия до края на Август.

Входящите ме интересуват. А такива явно няма.

Освен Лонгстав с на Оле дебилната британицзация. То не че е дебилна идея. Ама не може само такива баси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По трансферните слухове, цели и постижения на останалите клубове става ясно само едно - Спърс отново ще са преди нас, Арсенал /Венгич, ти едно време с парите за Пепе два сезона пазареше/ имат същите намерения, Сити и орките няма да се затруднят особено, а на нас ... ами на нас не ни пука. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми ако сделката с Лукаку се случи преди затварянето на прозореца в Англия, наркомана може да се пробва с половината от сумата за Лонгстаф :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена