Jump to content
Wolfram

Параграф Нарко '19. До Шабла и назад

кой ше привлечеме тва лято?  

115 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Не е проблем физиката, а това в главата.

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, GIGGGS написа:

Модерният централен защитник,за когото се налага да се чупят рекорди за трансфер се налага освен да е стабиляга,е да може да изнася топката и да я разпределя спокойно..
Няма време,така че не виждам как за 1 седмица ще направим 3 трансфера,Бруно евентуално е тавана и Дибала насила срещи 500 на седмица.

Със сиг повече от 50 милиона не струва и няма да бъде нашата версия на Ван Дайк... обаче гледайте го малко тоя футбол, Телето може да изнася топката доста добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това за изнасянето на топката са митове и легенди да се оправдават разни некадърници. По същия начин хайпваха и оня другия дървар Джон Стоунс като беше в Евертън- видите ли изнасял страхотно топката. Видяхме го в Сити как и какво изнася. Има половин сезон на ниво за 3 години престой и безброй детински грешки. Телето го видяхме какво изнася срещу Холандия на полуфинала за Лигата на нациите- колкото пъти тръгнаха да го пресират активно холандците, толкова пъти изпадаше в дива паника и правеше безумни грешки.

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стига да не се насира и панира като Смолинг и Джоунс когато са с топка в крака ще е масивно подобрение. И ще изглеждат като Шави и Иниеста в едно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За да не се насираш, трябва да си технически на ниво. Както беше примерно Рио навремето. Тоя дебелак е на светлинни години от подобно нещо. Той от Депайката и Бабел се насра 5 пъти, та камо ли като го пресират хора като Агуеро, Стърлинг, Бернардо Силва, Салах, Мане, Кейн, Сон, френските негра в А-нала и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе на всички ни е ясно че не струва повече от 50млн и не е Рио или Видич или дори ВВД. Ама ще е надграждане на тея карикатури отзад и единствения проблем е че не го взехме предното лято за 60млн когато го иска и Моу.

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, H17MAN написа:

Абе на всички ни е ясно че не струва повече от 50млн и не е Рио или Видич или дори ВВД. Ама ще е надграждане на тея карикатури отзад и единствения проблем е че не го взехме предното лято за 60млн когато го иска и Моу.

При положение, че Барса искат 50 млн. за Умтити, не виждам логика да се хвърлят почти два пъти повече за тоя трамвай...само защото е англЕ.

Редактирано на от pako7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да сравняваме настоящи и бъдещи(като телето) с икони като Рио и Вида е малко.... Рио и Вида бяха и са в топ 10 на най-добрите в света в съответните години. Такива защитници и партньорство не се вижда често. 

Ужасно много полудявам, като изкарват тоя индианец ВВД за мега добрия, уникалния, неповторимият, Меси на защитниците, че чак за златна топка го гласят Д**** майка ви д**** и само 1 ШЛ е спечелил...

• Хаха 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Магуайър си е много стабилен защитник, особенно сравнение с нашите, си е чист джакпот. Няма как да върнем Рио и Вида на по 25,примирете се. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен Дибала + Магуайър ще са само трансферите. За Бруно поспря да се говори и не виждам как ще похарчим още 150 милиона след размяната с Дибала.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Adriano77 написа:

Да сравняваме настоящи и бъдещи(като телето) с икони като Рио и Вида е малко.... Рио и Вида бяха и са в топ 10 на най-добрите в света в съответните години. Такива защитници и партньорство не се вижда често. 

Ужасно много полудявам, като изкарват тоя индианец ВВД за мега добрия, уникалния, неповторимият, Меси на защитниците, че чак за златна топка го гласят Д**** майка ви д**** и само 1 ШЛ е спечелил...

Абе топ е тоя ВВД в момента. Формата му е много добра и определено няма много по-добри от него В МОМЕНТА. Само Киелини бих го сложил над тоя и то главно заради опита. Но тоя е животно и определено ГЛАВНАТА причина тея да се дигнат толкова за последната година две от как е там.

Гадно е за нас, ама фактите са факти. В момента е на върха. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Раши и Марси95 да са надградили и ще бродират този сезон в Премиършип? Това хич не е сериозно. Някой нов даб-даб може и да са научили. Докато не ги видим да орат всеки мач, но наистина всеки мач, тогава може да се каже, че си е заслужавало търпението. 

Нещо за Рохо чува ли се? Дали ще му се дават шансов? Мен ме кефеше какво куче е, но твърде много контузии. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Allemalle написа:

Страшно мрънкане и супер тъпотии говорите.Заплати, суми не знам си какво.

Телето е по добър от телетата ни!-Перфектно!

Дибала е милион пъти по добър от Джеси!-Перфектно!

Ае стига глупости станат ли тия три трансфера ще сме ъпдейтнали нещата много.

Раш е на 2 години лапе вие го храните и очаквате да влачи отбора от 18 годишен.Това е тъпо и малумно!Момчето се развива и той и Марси тази година ще надградили и ще сме много по добре в предни позиции.

Двама нови в четворката защита ако не е надграждане здраве му кажи.

За Бруно няма да коментирам той ще внесе супер свежест в средата.

Дибала е страхотен футболист и ми дреме колко взима не му плащам аз.Дано се адаптира бързо и да си изкарва заплатата.

Сега е важно да купим тези трима футболисти а после до Сптември да продадем 4-5 паляка.Погба да остава! 

Недоволства се, защото Юнайтед се превръща в пансион за ретарднали звезди и нежелани от клубовете си играчи.
Вземи Санчес .. за миналта година незнам дали има и 20 мача изиграни, ама опъва 500К на седмица. Да, не му ги плащам аз или някой от форума тук...  НО това дава основание  на други играчи да изискват нереално висока заплата за да дойдат в отбора.  
Дибала , вижда че не го искат в Юве, ама се натиска да стои и единствено би дошъл в Юнайтед за Мнооого пари.    

Ако го посиакт Реал сигурно  ще се навие за 100 К на седмица. В Барса сигурно би отишъл и за 70 К ...  Това е лошото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Проблем при Санчез не е заплатата!Проблема при него е, че формата му е трагична.

Иначе тия еврейте са си направили сметка не ги мисли той счупи рекорда за продажба на фланелки зимата.

На мен Диемата ми беше 4 кинта вече е 8.Така е и със заплатите ще стават по големи но и ще скубем рекламодателите повече.

За мен задължително един топ трансфер от типа Дибала си трябва на трансферно лято.Хем за имидж клуба хем да ми прави кеф на оная работа.

Че и имам и бас за Дибала, че ще дойде при нас:)))

Редактирано на от Allemalle
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е щом имаш Бас задължително трябва всички от Едко до нас да се надяваме и работим и молим за тоя трансфер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
10 minutes ago, H17MAN said:

Е щом имаш Бас задължително трябва всички от Едко до нас да се надяваме и работим и молим за тоя трансфер.

Миналата година го загубих същия бас но тая година ще го спечеля... смятай дали го искам Дибалка.

Пък и такава хронология ще извадя с един субект, че ще се смеем с дни:)))

Много плачат тия от Юве за Дибала...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това за Бруно, ако не са партенки за форсиране и вдигане на цената и тотнъм ни го вземат ще се обърна към някоя банка за кредит и ще поръчам едката!!!

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Спърс биха го взели ако продадат Ерикесен ми се струва. И той уж щеше да си ходи ама и там няма спекулации. Та може би няма да правят нищо спърс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1 hour ago, pako7 said:

Ако го посиакт Реал сигурно  ще се навие за 100 К на седмица. В Барса сигурно би отишъл и за 70 К ...  Това е лошото.

Човекоооооо, не ми казвай, че сравняваш моментният Юнайтед с Реал и Барса..... естественнннно, че всеки би играл за Реал Барса и Юве и ще се натискат за тях, както казваш и за без пари. Тези отбори в последните години са толкова далеч от нас, че...... поради тая причина, сега ние трябва да плащаме и огромни суми и заплати...тъжно но факт. Ако не си фен на Юнайтед, за къв *** да ходиш да играеш в Манчестър, ако те искат горе споменатите клубове??? Разбира се, че заради пари.... защото нито имаме отбор, колектив, стратегия, нито шанс за титли в близките 1/2 години. 

По времето на САФ и ние бяхме така, както са те сега. Да не мислиш, че тоя паляк Де Лихт щеше отиде в Юве ако не бяха 7 ли 8 поредни години шампиони.... 

Редактирано на от Adriano77

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Adriano77 написа:

Според мен и 3тре трансфера ще станат, твърде много се говори и то все доказани журналя... е да последната декада много излитаха за медицински, но кацаха другаде... да се надяваме, че тоя път ще име хепи енд.

С тримата ще(би трябвало) да е*б*е*м якооо. Аз съм доволен и от Дибалата, кво толкова мрънкате - нежен бил, не го слушала главата, юве искали се отърват от него, нямал позиция.... те щото Бернардо и Давид Силва са толкова мъжественни, че няма на къде повече. 

Той щото Дибала последния сезон беше топ, те и за тва Ювентус искат да го разкарат. Освен хайпа в началото на престоя му в Ювентус, след това нищо запомнящо не е направил. Ама да, ще цъфнем и ще вържем с Телето и с белия нигер, в комбина с Погбинцето, не ни мърда требълчето. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цитат

Bruno Fernandes proposed move to #mufc continues to edge nearer as Sporting Lisbon have now reportedly identified his replacement - Lucas Robertone. [Mirror]

Tottenham have sent a representative to Lisbon so they can negotiate a deal to sign Bruno Fernandes from Sporting. Man Utd have long been interested but are yet to make a concrete bid. Sporting will not release the player for less than €65m.(Source: O Jogo)

Простотията започва. Арсенал взеха Пепе за 80 млн и го разрочиха за 5г бе ?!? Арсенал бе ?!?!? Де*а тъпото *****, наркоманско. Ходи на Марбея в пика на трансферния пазар, утрепка мръсна. Спърс да вземат Бруно, Дибала да каже "не", а Телето да дойде за 90 млн и да ни закриват. 32т зад Сити, 8 дена до края на прозореца и сме взели две млади момчета :facepalm:  Топ 3 марка в света, може да купува по три Брунита на тримесечие. Тотнъм ако го вземат, това ще е поредната гавра. Бяс ми излиза от устата вече от тоя доказан подчовек.

Редактирано на от Konteto
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена