Jump to content
Wolfram

Параграф Нарко '19. До Шабла и назад

кой ше привлечеме тва лято?  

115 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Модерният централен защитник,за когото се налага да се чупят рекорди за трансфер се налага освен да е стабиляга,е да може да изнася топката и да я разпределя спокойно..
Няма време,така че не виждам как за 1 седмица ще направим 3 трансфера,Бруно евентуално е тавана и Дибала насила срещи 500 на седмица.

• +1 1
  • -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен двойка централни трябва да са 2ма които умеят много добре да подават топката,единя го имаме в лицето на Линделъоф, другият ми е неизвестно кой може да бъде(Туанзебе).По бековете сме добре.Този Магуайър смея да твърдя,че е малко по-слаб от Смолинг и Джоунс.Съвсем обикновен централен бранител без грам мисловна дейност.

• -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е прибрал се е в Торино след почивката.

Сега разговор със Сари и Петъка да го обявяват. Или направо понеделник за НЙ борса като отвори.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Nikicha написа:

Според мен двойка централни трябва да са 2ма които умеят много добре да подават топката,единя го имаме в лицето на Линделъоф, другият ми е неизвестно кой може да бъде(Туанзебе).По бековете сме добре.Този Магуайър смея да твърдя,че е малко по-слаб от Смолинг и Джоунс.Съвсем обикновен централен бранител без грам мисловна дейност.

Явно нямаш големи наблюдения върху Магуайър, защото е точно обратното на това което си написал. Един от най-добрите централни защитници във ВЛ при изнасяне на топката и игра с крака. Тактически супер грамотен, много добър при статичните положение - изобщо голям ъпгрейд пред Крис/Джоунс.

Въпреки всичко цената която му искат е абсурдна и мисля че не трябва да клякаме, но щом Бърнли искат за Джеймс Тарковски 40 млн паунда, за какво си говорим тука.

Редактирано на от mode
  • +1 4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За мен си остава под съмнение неговото желание да дойде при нас. Досега е играл само в Италия, на всичкото отгоре сме в ЛЕ. Eдва ли изгаря от желание да дойде при нас и с право може да постави високи финансови претенции. Сигурен съм, че си е представял, ако ще напуска Юве, да е заради Барса, Реал.

Цитат

Sarri won't have an easy meeting with Dybala today. He is in a bad position because even if he wants to keep Dybala he can't go behind the management's backs and stop Lukaku's transfer.

Това е интересна хипотеза. Не сме сигурни какво е желанието на Сари. Може би само ръководството на Юве сега искат да го махнат, защото ако направи още eдин bad season, ще им дойде в повече. 

Paulo Dybala will undergo medical tests at Juventus' training ground, then he will meet Maurizio Sarri #mulive [gds]

Paulo Dybala landed a little while ago in Caselle to make himself available to Juve. Too meet Sarri, that meeting should not last long, given the very advanced state of the exchange with #Mufc which involves Romero Lukaku. [@AlfredoPedulla] #Mulive

Dybala will have a discussion with Sarri, while United is waiting for him, a blitz (blitz?) is possible between today and tomorrow in London (as told yesterday) for the definitive agreements. [@AlfredoPedulla]

Large group of Juventus fans have gathered outside J-Medical [Juventus-Training ground], waiting for Dybala to arrive. [@DiMarzio]

едит: Paulo Dybala went straight home after arriving in Turin. He has taken three flights in the last 24 hours. He will be at Juventus' training ground later #mulive [sky italia]

Редактирано на от Konteto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, mode написа:

Явно нямаш големи наблюдения върху Магуайър, защото е точно обратното на това което си написал. Един от най-добрите централни защитници във ВЛ при изнасяне на топката и игра с крака. Тактическата супер грамотен, много добър при статичните положение - изобщо голям ъпгрейд пред Крис/Джоунс.

Още от Хъл Сити съм го забелязал и те подкрепям изцяло.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дибала хубаво ще дойде, ама с кой ще играе? :mood(17): Бруно окей, не съм го гледал, но поне някъв латинос за нормални пари. Поне още 2 ключови трансфери ни трябват. Крило е абсолютно задължително.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Максимума е Телето, Бруно и Дибала.

ПОвече недейте очаква. Освен ако Реалн не трупнат 150млн за Погба тогава може и СМС да докараме.

Всичко зависи дали ще продадат Бейл. Ама като гледам едва ли ще стане идната седмица та си оставаме като максимум с онея тримата горе.

Първите двама са задължителни и кота минимум ако искаме шанс за Топ4. Дибала ще е бонус който не се знае колко ще  е полезен но е по добре да го има от колкото да го няма.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Погба го забравете да напусне в посока Реал този сезон. Реал досега изхарчиха 300 млн евро за трансфери. Половин милиард евро да извадят за един прозорец ми се струва невероятно.

Телето, Бруно, Бисака, Джеймс и бонус Дибала като приходящи ще го сметна за един от най-успешните ни трансферни прозорци в тази насока, в изходящи обаче пак абсолютен провал.

Редактирано на от mode

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кой Джеймс?

Отвратителен трансферен прозорец, Бисака ли ще ни крепи защитата? 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, mode написа:

Погба го забравете да напусне в посока Реал този сезон. Реал досега изхарчиха 300 млн евро за трансфери. Половин милиард евро да извадят за един прозорец ми се струва невероятно.

За това казах ако продадат Бейл. Примерно 100млн за Бейл и вече им трябва само 50млн отгоре, което няма да е фатално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, H17MAN написа:

За това казах ако продадат Бейл. Примерно 100млн за Бейл и вече им трябва само 50млн отгоре, което няма да е фатално.

Така би станало, но реално не мисля че има трезвомислещ човек в света който би дал 100 млн трансфер + 100 млн заплата за Гарет Бейл в момента. Дори футболния гуру Едито не би направил такава чутовна глупост.

Да не казвам и другия възможен вариант, който е Бейл+50 млн за Погба че тогава ще стане мазало...

Редактирано на от mode

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, H17MAN написа:

Какви 100 млн за Бейл, това отдавна е химера. Китайците им даваха 25.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И китайския пазар затвори днес...аз лично се надявам да си остане в реал и продължат да се тровят взаимно,иначе супер наивно ми идва,че ще вземем и Бруно и Дибала

Редактирано на от Glorious Dogg
  • Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Zoufa написа:

Кой Джеймс?

Отвратителен трансферен прозорец, Бисака ли ще ни крепи защитата? 

Чакай сега ама нали говорим за пет възможни попълнения? Ако останат само тези двамата естествено че ще е провал.

За мен ЦЗ(Телето), РБ(Бисака), крило(Джеймс) и халф(Бруно) са задължителни. Бонуса е Дибала, може да играе на всички позиции в нападение.

Бисака е сигурно първия ни истински RB от Гари Невил насам. О'шей, Валенсия и Йънг не ги броя за такива.

Шоу, Линделоф, Магуайър, Бисака като защита за мен е надграждане и то огромно.

П.С. По всичко изглежда, че и Де Хея ще запазим, което за мен е голям успех.

Редактирано на от mode
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля, че Бруно и Магуайер са задължителни. 

Ебем ти тоя трансфер на Дибала. Ако стане добре, ако не здраве да е. 

При тея попълнения заедно с Бисака и Джеймс си e сериозно надграждане в защита. Там заедно с Линдельов и Шоу мисля, че работите ще са съвсем други. 

Бруно заедно с Джеимс съм сигурен, че ще разнообразат доста в предни позиции и пак ще е надграждане. 

Абе Телето и Бруно са абсолютно задължителни ама вече взех сериозно да се притеснявам дори за тея два трансфера. 

• Благодаря 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хахаха хахаха, ако верно разменят Икарди за Дибала ще си умра от смях. Едко ще вдигне клоун левъл

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

надали. 

аниели, недведи  и паратичи имат яко да връщат на конте, където ги заеба посредата на подготовката както и на марота, който също ги заеба за принтер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да не говорим че на Конте пак ща му трябва истинска 9ка щот той с такива играе. А Дибала не е такъв. А Икарди не струва колкото ДИбала. Та хем ще се бръкнат некви пари за Дибала хем ще са без 9ка. Не го вярвам това. Освен ако онея не им пратят и Манджата. 

Но тогава прекалени подаръци ще им дадат на Интер за да се отърват от играч който открито заявиха че не им трябва.

Та това за мен са глупости за Дибала и Интер.

По-скоро биха заменили Игуаин за Икарди че са сигурно по на една цена и двамата ненужни на отборите си. Това вече може да ни преебе.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен и 3тре трансфера ще станат, твърде много се говори и то все доказани журналя... е да последната декада много излитаха за медицински, но кацаха другаде... да се надяваме, че тоя път ще име хепи енд.

С тримата ще(би трябвало) да е*б*е*м якооо. Аз съм доволен и от Дибалата, кво толкова мрънкате - нежен бил, не го слушала главата, юве искали се отърват от него, нямал позиция.... те щото Бернардо и Давид Силва са толкова мъжественни, че няма на къде повече. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена