Jump to content
Wolfram

Параграф Нарко '19. До Шабла и назад

кой ше привлечеме тва лято?  

98 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

време е за смяна на политиката, да купуваме на килограм южноамерикански чавета и няма да сбъркаме. общо взето всяко 14 годишно лапе, играещо босо из фавелите има повече усет за игра от нашите хубавци. 

• +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Затваряйте темата Есеската направи обобщението.

Не очаквам нищо по различно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Последните сезони все не виждах надежда, а сега още по-зле изглеждат нещата, но обратно на логиката - вярвам, че ще се получи едно успешно за нас лято. 

Видяхме ги, че могат тия идиоти. Просто сегашните "лидери" серат на всичко. Типично в стила на тази тема, ще си напиша подробно всичко, което мисля. 

В защита проблем на първо четене не виждам. Шоу отнесе много критики, но момчето се старае. Не е и никога няма да бъде Евра за нас, но не той е причината да не сме в 4-ката. От другата страна виждаме Дало, който радва много. Виктор сякаш се утвърди и той като стабилна опция в защита. Тук вариантите са два - разкарваме Рохо и Дармиан, защото просто са ненужни. Към тях прибавяме Ерик и купуваме нов защитник. Или въобще не купуваме никой и оставаме със сегашните. Бек най-вероятно също ще има нов. 

В центъра Погба е проблем. Просто трябва да се махне. Матич, Скот и Фред показаха добри неща. Със сигурност играят за отбора. Очаквам един нов тук. Най-вероятно креативен играч, с добра визия. Доставящ голове и асистиращ за такива. Но и борбен, разбира се. 

В атака е малко по-сложно, защото от 3 или 4 позиции(зависи от схемата на игра), то наистина нито един играч нямаме, който да е окей. Лукалу и Марсиал трябва да си тръгнат. Просто тровят атмосферата. Лошото е, че пак ще трябват 3-ма нови, а това няма как да се случи. 

Общо взето разкарването на играчи като Рохо, Дармиан, Санчез, Мата е първата задача, но най-важното е Погба, Марсиал и Лукаку да си ходят. Както и всички други вируси в отбора. И след това вече да се гради. Разбира се, план максимум е да се вземе наистина стабилен централен защитник, да се вземе бек, можещ да играе и на двата фланга. Напред да дойде един нов в центъра, който наистина да е световна класа и да води играта на отбора. И в атака си ни трябва всичко - две крила и нападател. Това са ни 6 нови и около 10 напускащи. Не че във Сити не се случи точно това, но при нас няма как. 

Като пари идея нямам колко ще отпуснат на Оле, но само Погба ще излезе сигурно към 130-150млн евро плюс огромна заплата. Рохо и Мата също взимат много. Санчез е ясен... От Марсиал и Лукаку също може да се вземат пари. Де Хея ако напусне, от него също. Абе към 250млн сигурно ще ударят, че и отгоре. И може би към 1.5-1.7млн седмична заплата. И над тези 250млн, ако се отпуснат още 150млн, което е горе долу сумата, която се даваше последните сезони, ще има доста пари за трансфери.

На теория шанс има да се свърши тази работа и да се постави стабилна основа за по-следващия сезон. Но истинският въпрос е кой наистина качествен играч ще иска да дойде в Манчестър Юнайтед? 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

очаквам факини негри да дойдат, в тоя пробит свят какво друго

• негър 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не очаквам нищо, освен да бъда по-разочарован от миналото лято. Правим римейк на "знам какво направи миналото лято", като 2ра част ще бъде доста по-скучна. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
14 minutes ago, svt88 said:

2018-159

2017-260

2016-160

2015-341

2014-352

С тия малоумни имена на темата нормално е да стават по малко страниците. 

Нови потребители не знаят въобще, че тази тема е за трансфери.

За всички е ясно, че основния проблем са самите футболисти.Лично аз имам големи надежди за това трансферно лятно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood(17):

в раздел Трансфери по време на Трансферен прозорец, за какво ли биха могли да бъдат темите, за овощна градина, м?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Allemalle написа:

С тия малоумни имена на темата нормално е да стават по малко страниците. 

Нови потребители не знаят въобще, че тази тема е за трансфери.

За всички е ясно, че основния проблем са самите футболисти.Лично аз имам големи надежди за това трансферно лятно!

Какво им има на имената, много са си хубави даже. По-малко стават страниците, щото клубът е жив ташак и никой нищо не очаква да се случи. Както виждаш още след първата страница вече може да се заключва темата, защото вече е обобщено всичко, което ще се случи идните месеци. 

Редактирано на от МUFC
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Понеже прозореца затваря преди сезона и се губи реално месец няма как пак да се правят много страници.

Преди таман почва сезона минават няколко мача хептен се засилват спекулации.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пичове, за да се коментират нови футболисти, трябва  първо да се види какъв типаж гоним. В момента ,огромен проблем е липсата на цялостна философия. Оле, при цялото ми уважение, освен да плямпа натруфени фрази и приказки, никъв го няма в тоя аспект. Тук не си говорим за готов стил на игра, няма как за 6 месеца, говорим си за план, да си кажеш по време на мач. Ей, те опитват вярно това, това и това. Играят по такъв и онакъв начин.Аз при нас не виждам дори наченки на стил, на комбинативност, на заучени положения, на движение без топка. Аз седя и се чудя тия какво тренират в двустранните игри. Заебете Сити и Пуля, ама и при Арсенал видимо има някаква идея как трябва да са нещата, Сарибол квото и да го критикуваш пак е философия, даже Почко си има стил на игра. Ние какво имаме по дяволите? Гледаме надолв. Уулвс имат стил на игра, Уотфорд имат наченки, Евертън също. Абе, личи си, че се работи в някаква насока. При нас няма стил на игра. Ние не нападаме, не се защитаваме, не играем на контра, на задържаме топката, не я изнасяме, не играе, по земя, ама не я и лумбим напред. АКо някой ми каже отчетливо какъв ни е стилът на игра, медал му давам.

ОК, Моу е специалиств тактическо отношение и е много флексабилен спрямо опонентите. И няма толкова янос изразена идеология, въпреки че унищожаването на противниковия стил пак е тип идеология. Каква е идеологията на Оле??? Та той смени сигурно 5 пъти за 6 месеца постройката си... ОК, че трябва да се флексабилен, трябва, ама не и до степен, в която просто си ги мърдаш.

Аз в момента даже не мога да кажа какво ни трябва, тъй като не знам какъв стил на игра УЖ се предполага да имаме. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отново настъпи времето, в което ще влизаме в тая тема и ще си губим времето с празни приказки породени от поредните безсмислени спекулации. Еди Наркоса няма пари за играчи, белото е скъпо и там трябва да се инвестира солидно. Ако случайно остане някой друг паунд, може да купим някой от братята на Погба, а защо не и двамата, за да заформим танцовия състав в отбора. Пък и брат му на Лукаку и него може да вземем, да може да станат всички едно щастливо семейство и отбора да върви напред. Но пък и има други печки на пазара, Дембелето от Барса би ни паснал идеално, тоя дето изпусна 2 пъти сам срещу вратаря на Кампа срещу Орките, ще се впише перфектно в нашата концепция. Малкъм също от Барса, е идеалната печка за нашия състав. 

И да не ни обвинят в дискриминация към белите, може да вземем Бейл, който да прави компания в болницата на Филката. Интересно лято предстои и все големи играчи ше дойдат, вервайте ми! :mood(11):

Редактирано на от GGMU_4ever
  • Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1 hour ago, svt88 said:

Оня смутлето да се изкаже с неговите цикличности има ли вероятност да стане  :mood(17):

Смутката не го брой много много, след 1ви може да отлети в небесата :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако Бейл, който има 8 гола в 29 мача в ЛаЛига ни е новата 7ца, какво значение има, какъв ще е броя на страниците в темата ;д тоя верно освен тандемна двойка на Фильо в болницата за жив хой не става. А като се сетя,че за наркоса ще е по-лесно да докара Неймар, пред някой като Ерера, направо ми кървят очите..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове