Jump to content
Wolfram

Manchester United 0-2 Cardiff City

Препоръчани публикации

Всеки път като си помислим че има надежда нещата да се оправят и те стават още по зле.

Чакаме още едно комично лято.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че като се обърне каруцата - пътища много...

Феновете искаха да се харчи - ди мария, погба, алексис санчез и др.

Голяма част от феновете искаха моуриньо - доведоха го

Феновете искаха моуриньо вън - изгониха го

Феновете искаха предсрочно подписване на постоянен договор с Оле - предложиха го

Какво по-точно искаха от Woodward и той не го направи?

Човекът е натискан от фенове, бивши легенди, анализатори и т.н. и прави нещата, които са поискани от масата. Може би и това е проблемът. Може би трябва някой, който да тропне по масата и да свърши нещата по неговия начин и виждане. Факт е, че нещата се обърнаха с главата надолу - в Сити пристигнаха играчи с хъс и желание, които да се борят за клуба, в Юнайтед - алчни наемници. Замитането под килима и галенето с перо доведе до там, че в момента има за гонене поне 8 човека.... което е прекалено много за един клуб за едно лято. Защото фигури като Смоулинг, Джоунс трябваше да се изритат много отдавна, а сега вече към тях много други, някои от които абсолютни титуляри. За всяко лято си казваме, че ще е най-жизненоважното, но това наистина трябва да бъде... Ако не се започне от нулата, токсичните рапъро-манекени-гангстери и бледи бездарници ще ни държат към дъното като котва!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Aма вие и тоя мач ли се излъгахте да гледате? :mood(17):

Балъци!  А можеше да правите къде-къде по-интересни неща, като например чистене на боб,  чупене на орехи, лепене на тапети или каране в софийските задръствания. :mood(17):

• Хаха 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
47 minutes ago, FarSeer said:

Само да вметна, че като се обърне каруцата - пътища много...

Феновете искаха да се харчи - ди мария, погба, алексис санчез и др.

Голяма част от феновете искаха моуриньо - доведоха го

Феновете искаха моуриньо вън - изгониха го

Феновете искаха предсрочно подписване на постоянен договор с Оле - предложиха го

Какво по-точно искаха от Woodward и той не го направи?

Човекът е натискан от фенове, бивши легенди, анализатори и т.н. и прави нещата, които са поискани от масата. Може би и това е проблемът. Може би трябва някой, който да тропне по масата и да свърши нещата по неговия начин и виждане. Факт е, че нещата се обърнаха с главата надолу - в Сити пристигнаха играчи с хъс и желание, които да се борят за клуба, в Юнайтед - алчни наемници. Замитането под килима и галенето с перо доведе до там, че в момента има за гонене поне 8 човека.... което е прекалено много за един клуб за едно лято. Защото фигури като Смоулинг, Джоунс трябваше да се изритат много отдавна, а сега вече към тях много други, някои от които абсолютни титуляри. За всяко лято си казваме, че ще е най-жизненоважното, но това наистина трябва да бъде... Ако не се започне от нулата, токсичните рапъро-манекени-гангстери и бледи бездарници ще ни държат към дъното като котва!

Проблема не е толкова, че Ед изпълнява най-различни прищявки, колкото, че така и не случихме на качествен треньор, който да е човек с визия, хъс и лидерски качества. Мойс няма да го конентирам, но и ЛВГ и Моуриньо вече бяха в зенита на кариерите си, и по-скоро удобно лежаха на стари лаври. Оле е млад и най-вероятно нахъсан, но какво е показал досега в кариерата си. Стил ли, някаква успешна тактика ли, откривател на таланти ли?! Какво? Да, клубна легенда е, но се избърза с постоянния му договор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, outlaw написа:

Последния човек който е виновен за това състояние на отбора е Оле.

Направо не мога да повярвам , как някои хора започват да създават настроения срещу него!?

Единствения който носи гените на клуба..... е виновен за тази продукция ... така ли???

Аз имам вяра в него - до края на август?

Ако разкара Погба , Лукаку , Марсиал , Рашфорд , Йънг , Смолинг и Джоунс - 100% доверие в него за напред!

Не го ли направи ... макс до коледа си е отишъл!!!

Няма как да си мениджър на отбор и да не носиш отговорност. 

В момента се превърнахме в копие на Ливърпул от преди назначаването на Клоп. Сменят се всякакви мениджри  ...  кой с повече опит ( Жерар улие , Рафа Бенитес, Рой Ходжсън  - в Юнайтед - ЛВГ и Моуриньо) .. бивши легенди (Кени Далглиш - при нас Гигс и сега Оле);  уж преспективни, но без нито един успех ( Брендън Роджърс - при нас Мойс).

И на края уцелиха 10-ката с Клоп.  Човек с дсотатъчно опит :  7г. в Майнц 05, като за пръв път ги изкавва в Първа Бундес лига. После в Борусия Д. , където прекрати доминацията на Байерн М.  С други думи - човека има опит, печелил е титли и знае как се гради отбор от нулата.

Искам да кажа,  че няма такова нещо като "гени на клуба" .  Мениджъра идва с ясна идея и визия, как отбора му ще играе и как да се постигне и започва да работи в тази насока.  Има два идеални примера за това ; Клоп и Гуардиола. 
Единия предпочита с нетолкова гръмки трансфери да гради колектив, който обаче играе супре компактно, а другия хвърли наистина луди пари но за качествени играчи, което  пак си дава резултат. 
И двамата обаче знаят как искат да играят отбороите им. 

При Оле, аз поне не виждам и наченки на подобно нещо. Та той не е последователен дори  в изказванията си .. какво остава за други неща. До онзи ден говори, че щял да продаде Марсиал ( след "загрявката" му в мача с Челси) после смени плочата и каза че ще го остави още една година и да му даде шанс. 

Наистина се надявам се да греша, но не мисля че ще зе задържи много начело на отбора.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хора, повтарям го още от 2009 /има-няма 10г./ ........., докато Глейзър са отгоре, не очаквайте нищо повече от мъки! 

• +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Баща ми и брат ми не съм ги виждал от вчера, пък не знам, дано до финала на 1ви се засечем :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чак сега като видях темата се сетих, че и ние играхме по тва време. Бях толкова зает да сменям каналите межди Сити - Ливъпул, че забравих за нашия мач.
Абе, я ми кажете, нали не само аз, когато Сити вкарваха гол, веднага сменях канала на Ливърпул за да гледам посраните физономии на Анфийлд ? :)

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 час, MOSHIC написа:

Чак сега като видях темата се сетих, че и ние играхме по тва време. Бях толкова зает да сменям каналите межди Сити - Ливъпул, че забравих за нашия мач.
Абе, я ми кажете, нали не само аз, когато Сити вкарваха гол, веднага сменях канала на Ливърпул за да гледам посраните физономии на Анфийлд ? :)

Много добре знаеш кой беше Нашия мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Свърши се тая мъка...но поредната такава се задава през идния сезон за жалост с това управление на клуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оле няма топки да разкара пиявиците от отбора. Цяло лято ше купуваме Кулибалита, Варани и ще останем с The Weeknd, Джоунси и капитанчето. Пак ше гледаме нацупената физиономия на Tonny Martial и ше го чакаме три пъти в годината да е на кеф за да направи хубав мач. Оная п*тка Лингард дето цял Манчестър му ближат гъза шото бил United made ше си остане да танцува и да залива инстаграм с олигофренията си. Ако Мата остане ше чакаме поредния tweet след провалите - "We must stick together and bounce back". Ше наблюдаваме "хипер-пробивите" на друг Man Utd Made player - Marcus "The greatest talent" Rashford. Като цяло клуба е затънал в лайната и излизането от там трябва да започне с махането на Изчадието Ед. Жал ми е за Оле, защото е легендарен футболист за Юнайтед, но е прекалено добър като човек, а с тия лекета в отбора - НЯМА ДА СТАНЕ С ДОБРО ! 

Тъпото е, че във всички отбори в топ 6 се работи, а ние си караме на вече 6-а година на ....и аз не знам вече на какво. 

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
23 minutes ago, HristoUnited1987 said:

Оле няма топки да разкара пиявиците от отбора. Цяло лято ше купуваме Кулибалита, Варани и ще останем с The Weeknd, Джоунси и капитанчето. Пак ше гледаме нацупената физиономия на Tonny Martial и ше го чакаме три пъти в годината да е на кеф за да направи хубав мач. Оная п*тка Лингард дето цял Манчестър му ближат гъза шото бил United made ше си остане да танцува и да залива инстаграм с олигофренията си. Ако Мата остане ше чакаме поредния tweet след провалите - "We must stick together and bounce back". Ше наблюдаваме "хипер-пробивите" на друг Man Utd Made player - Marcus "The greatest talent" Rashford. Като цяло клуба е затънал в лайната и излизането от там трябва да започне с махането на Изчадието Ед. Жал ми е за Оле, защото е легендарен футболист за Юнайтед, но е прекалено добър като човек, а с тия лекета в отбора - НЯМА ДА СТАНЕ С ДОБРО ! 

Тъпото е, че във всички отбори в топ 6 се работи, а ние си караме на вече 6-а година на ....и аз не знам вече на какво. 

На маркетинг, как?! Кинти трябва да се правят

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood(17)::mood(17)::mood(17):

и аз от доста време се чудих на кого ми прилича с тая лайняна прическа и чак сега получих просветление :mood(17):

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове