Jump to content
Wolfram

Manchester United 0-2 Cardiff City

Препоръчани публикации

Един прекрасен и подобаващ завършек на един пословично жалък сезон.

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

наистина добър завършек. ама другия сезон може много повече, дано дано, top 10 - the dream хихихиахаахах :mood(17):

Редактирано на от ss4
  • +1 2
  • -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В момента, StreetSoldier написа:

COULD BE WORSE, COULD BE SCOUSE!

Именно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не правете същата грешка, уволнете сега, не през декември! 

Предишните 3-ма щяха да бъдат изгорени ритуално на центъра! 

Да паднеш от изпадащите! 

Оле няма ташаци, едни и същи грешки! 

Плашешто е!

• +1 1
  • -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-после свърши. Следва едно от най-важните трансферни лета в историята на клуба. Не знам дали Оле е човекът, не знам дали им играе по свирката, не знам и какви ще са настроенията в края на лятото.

Ясно е обаче, че сме много много много далеч и от Сити, и от Орките.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кой го ебе изобщо за тоя мач? Присъединете се към празненствата в офтопика, не си губете времето с глупости. :chalga:

• Хаха 1
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

2 победи в 12 мача, едната е с две дузпи от талантливя *****

браво! Добре, че са другите отбори, че да изпитам емоция в последно време

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Самп от 1960 не сме падали от Кардив.

И Оле чупи рекорди.

Ясно показа с тея 11 че на тях ще разчита догодина. Щот ясно напускащите или бяха пейка или въобще не бяха в групата.

Еми GG другия сезон може и да сме 5ти с късмет.

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Биехме ли Хъдър и Кардиф, влизахме в 4-ката... Тотнъм Х, Челси Х. Пълна пародия на ръководство, хем пари губят, хем фенове и желание на някой да ги гледа. 
7-8 загуби и 2 хикса и 2 победи от 12 мача, по-зле едва ли сме били от 100 години. Всичко е кухо.

Честито на Сити! Заслужени шампиони! 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, RedMaster написа:

Биехме ли Хъдър и Кардиф, влизахме в 4-ката... Тотнъм Х, Челси Х. Пълна пародия на ръководство, хем пари губят, хем фенове и желание на някой да ги гледа. 
7-8 загуби и 2 хикса и 2 победи от 12 мача, по-зле едва ли сме били от 100 години. Всичко е кухо.

Нямаше да ни стигнат победите срещу Кардиф и Хъдърсфийлд,защото се изравнявахме с Тотнъм,а имаме много по лоша голова разлика.

Иначе Оле си е пътник,ясно е че ще разчита на 5-мата англичани,което си е самоубийство.Въпроса е да не го изгонят пак прекалено късно,когато сезона е преключил.

Редактирано на от MUnited1878
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

При Моуриньо имаме 24 мача - 7 загуби, при Оле -29 мача - 9 загуби. Сега кой е по-виновен за трагичния сезон? Жозе, Оле и двамата, никой от тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, RedMaster написа:

Как ще бием последните и предпоследните? Това е абсурд за отбор като нашия.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Колко ли щяха да останат като фенове, ако им беше казано как ще се развият нещата след Фърги?

Един много остър въпрос. :)

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не виждам кой класен играч ще дойде при нас лятото!Тва тоя сезон направо беше брутално самоубийство , извършено от едни гадни наемници , които сега така или иначе си събираха крушите , ами поне да се бяха напънали последните мачове след толкова подаръци от конкуренцията!

Както и да е , аз лично се надявам да се отървем това лято от всички примадони , на чело с Погба и Марсиал, Рашко също ми се вижда пътник - поредния вечен талант.Най-големият му момент при нас ще остане дуспата срещу ПСЖ , ми се струва , така че айде довиждане и на него.

Въпросът е кой ще дойде...?Много много болна тема.

Вариантът ни е да пазаруваме от Германия и Холандия ми се струва .... деда знам - струва ми се по удачно , от колкото да обираме ненужните "звезди" на големите тимове.

И най-важното - трябва да са бели , черните само за цвят и само пейка - ще ги ползваме само когато пазим резултат - да се блъскат там да се ръчкат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
29 minutes ago, bobby_m said:

При Моуриньо имаме 24 мача - 7 загуби, при Оле -29 мача - 9 загуби. Сега кой е по-виновен за трагичния сезон? Жозе, Оле и двамата, никой от тях.

Оле е наемник, само като му слушаш интервютата, състава с вечните англичани и теорията за играчи от школата (в ера, когато отива Сити и си купува две бека за 140 милиона) и ти става ясно, как славните времена са в историята. 

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове