Jump to content
Sign in to follow this  
Wolfram

Huddersfield Town - Manchester United

Препоръчани публикации

На теория все още сме в играта, че дори и за 3-то място! :mood(11):

Юнайтед - 6 точки?

Челси  - максимум 2 точки

Арсенал - максимум 4 точки

Тотнъм - 0 точки

--------------------------------------------------------

Най-любопитното(да се разбира престъпно) е, че замесените отбори в борбата за ШЛ имат общо 1 победа в последните 12 мача. Предвид дистанцията и характера на загубите/спецификите Юнайтед и Арсенал буквално "спорят"(освен за другото) за приз Най-голям неудачник. Но може би ние сме една обиколка пред тях, защото хем сме/бяхме най-назад в класирането, хем и конкуренцията се скъса да се дъни, а ние от своя страна аристократично "отказвахме" техните подаръци(изключая загубата от Сити, която има съвсем друго значение и т.н.). Улвс, Евертън, Челси - 1 точка от 9 възможни е буквално плюене срещу късмета и разгневяване на съдбата! 

• Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Този мач съм пас. Така, миналата седмица превърнах темата в Хелс Китчън, сега товас не ми е важно, така че нова идея. 

Я кажете с кого да заменя Ериксен във фентъзито. Имам усещането, че няма да играе с Борнемут, а и цялостно формата на Тотнъм не ми харесва. Топ отборите яко издишаха в атака и добре, че е ЖОТА да ме вади. Тия двамата с Хименез са зверове. От Сити нямам играчи как да взема, че имам Едерсон, Лапорт и БОГ СЕРХИО! От Пуля тоже имам трима. Тъпото е, че ние сме с Хъдърсфилд и Кардиф и принципно някой наш не е лопа идея, ама сме такива селтаци, че като нищо ще вкараме макс 2 на Хъдърсфилд... Евентуално Гилфи, ама с това гостуване на Спърс 38 не съм фен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@King Arthur 2:0 ли ги взимаме тия? 

А Кардиф колко мислиш? Просто предположение твое, нищо кой знае какво? ;} Е така за играта да е..  ;}

И също така мислиш ли, че имаме шанс за топ 4 някакъв супер-хипер магичен все още? 😁😀 Смисъл то зависи от другите отбори...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
4 hours ago, RedMaster said:

@King Arthur 2:0 ли ги взимаме тия? 

А Кардиф колко мислиш? Просто предположение твое, нищо кой знае какво? ;} Е така за играта да е..  ;}

И също така мислиш ли, че имаме шанс за топ 4 някакъв супер-хипер магичен все още? 😁😀 Смисъл то зависи от другите отбори...

Наистина, тук не знам. Очаквам да е тъпа победа, (в оня пост това и писахм, две тъпи победи над Хъдърсфилд и Кардиф) с колко нямам идея. Принципно има вариант Олето да ги надъха за много голове, белким да се наядваме на загуба на Челси от Лестър и да сме близо в головата разлика, но квито сме дървари. Каквото и да кажа ще е по-сериозна догадка, от предишните мачове,  в котио бях убеден в резултата и самото действие за 90 минути.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

има ли из европейските първенства по-жалък отбор от хъдърсфийлд? 14 точки в 36 мача и -54 голова разлика. :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, ss4 написа:

има ли из европейските първенства по-жалък отбор от хъдърсфийлд? 14 точки в 36 мача и -54 голова разлика. :mood(17):

Май има. :D Верея - 6 точки в 32 мача и -68 голова разлика :D

• Хаха 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, ss4 написа:

Eм тука вече бием 1 на мъка или повеждаме 2:0 и те връщат един и ни навират в кучи ***** последните 15 мин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
41 minutes ago, VladislavD said:

Май има. :D Верея - 6 точки в 32 мача и -68 голова разлика :D

Ама те поне са обявени в несъстоятелност или нещо такова :D 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

верейката гръмнаха и ще са аматьори другия сезон. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще взимаме ли Йович и Феликс или не :Д 

тоя Головин от Монако също е много див - 40-50 милки и 90к заплата, играе на 3 позиции.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цитат

James Garner, Angel Gomes and Tahith Chong all travelled with the #mufc squad to Huddersfield. [MEN]

Romelu Lukaku, Anthony Martial and Jesse Lingard did not train in midweek due to injury and were not with the United squad at the Lowry Hotel. [MEN]

Цитат

#mufc travelling squad to Huddersfield: De Gea, Lee Grant; Young, Dalot, Jones, Smalling, Lindelof, Shaw; Herrera, Matic, Pereira, Garner, McTominay, Pogba, Fred, Gomes, Chong, Mata; Alexis Sanchez, Marcus Rashford.

Редактирано на от Konteto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И защо когато трябва да играе Ромеро...той изобщо го няма в групата!? Оле започва да ме дразни с двойните аршини и предоверяването спрямо някои футболисти.

Дори и Дейвид Мойс прокламира: 

„Когато имаш втори вратар, който седи на пейката и е класен, то когато станат такива гафове е редно да вземеш решения и да смениш №1. Защо имаш втори вратар в този случай? Когато си в Ман Юнайтед, си длъжен да побеждаваш, играеш добре, тъй като си добре заплатен и си в голям клуб. Не си там, за да правиш грешки. Давид де Хеа е най-добрият вратар от години насам, но всички правят грешки, а сега е негов ред. Именно заради това Юнайтед трябва да го махне от титулярното място и да слага Серхио Ромеро до края на сезона”

Редактирано на от Smoothc

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Грийнууд, защо не го взима. При положение, че ги няма Лукаку, Лингард и Марсиал

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Smoothc написа:

И защо когато трябва да играе Ромеро...той изобщо го няма в групата!? 

Вчера на пресъра Ole каза, че Ромеро има травма и не е тренирал последните няколко дни. И каза, че Де Хеа ще пази и в този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, MUnited1878 написа:

И аз това се чудя! Логично е, когато повечето играчи са извън форма и резултатите са зле, да удариш с юмрук по масата и да направиш генерални промени.

Голямо геройство е да ротираш хора между т.нар. "резерви", а играчи титуляри, които и видимо не са във форма - да галиш с перо! "Вярвам в играч Х". ОК, вярвай, но когато текуща му форма е ужасяваща и края на сезона е близо, нормално е да му дадеш почивка и да пуснеш негов колега. За какво са тези резерви и широчината в крайна сметка?

преди 8 минути, Sir Bobby Charlton написа:

Вчера на пресъра Ole каза, че Ромеро има травма и не е тренирал последните няколко дни. И каза, че Де Хеа ще пази и в този мач.

Да пусне Грант тогава! Човекът има огромен опит, никога не е играл във Висшата лига за Юнайтед, Хъдърсфилд са изпаднали вече, какъв е проблемът?

p.s. Между другото, ако Де Хеа е титуляр утре, нищо чудно пак да не успеем да спечелим. Не защото нападателите също са извън форма, а защото самото му присъствие, игрово поведение и т.н. към момента действа зле на целия отбор, а също така и на защитниците пред него. 

Редактирано на от Smoothc

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, MUnited1878 написа:

Цитат

Solskjær: "There are a few little niggles, so let's count the numbers on Sunday morning, I reckon. Mason [Greenwood] started off this week training but then he's out injured again, unfortunately." #mulive [mu]

Solskjær: "We were looking at bringing him [Greenwood] into the squad for the last two games - maybe he'll make the last one." #mulive [mu]

Редактирано на от Konteto
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Smoothc написа:

p.s. Между другото, ако Де Хеа е титуляр утре, нищо чудно пак да не успеем да спечелим. Не защото нападателите също са извън форма, а защото самото му присъствие, игрово поведение и т.н. към момента действа зле на целия отбор, а също така и на защитниците пред него. 

Джоунс и Смолинг са така от години ама стоят и преподписват нали.

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this