Jump to content

Препоръчани публикации

Два каталясали отбора, но предполагам, че тук ще се надигнем и ще вземем да бием, просто за да може накрая повече да ни е яд, ако останем извън 4-ката по голова разлика примерно. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много зависи какъв резултат са изкарали на първия полуфинал. Ако не бият с разлика ще се пазят за реванша. което може да ни помогне.

Но с наща игра все тая.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Освен 0-0, друг шанс да спечелим точка тук не виждам. Челси си влязоха във форма, минаха им там проблемите, и си взимат мачовете. Нашите са тотал щета и дори не знам вече какво целят. Преди беше уволнение на Моу, ама сега и логика няма за тоя цирк. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По принцип все още съществуват шансове за ТОП4, Челси и А-нал имат кофти мачове, така че при 3 победи може и да се намърдат в четворката нашите. 

Но дефакто са жив ташак и не виждам как ще бият Челси. 

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 час, H17MAN написа:

Много зависи какъв резултат са изкарали на първия полуфинал. Ако не бият с разлика ще се пазят за реванша. което може да ни помогне.

Но с наща игра все тая.

Първият полуфинал е леко 4 дена СЛЕД тоя мач:mood(17): 

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз искам лига европа, даже от квалификациите, че да се поразкарат негрите..иначе отърване  от факаните пиявици няма, то е ясно

• +1 1
  • -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

всички са на толкова тлъсти договори, че ще е лудост тия да се мръднат от тука, ако ще и в северозападната да ги докарат да играят, с ком берковица, ботев луковит, янтра габрово и сие

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лукаку, Погба и Де Хеа май си тръгват. 
Валенсия, Баий, Дармиан и те. 
А най-слабите Йънг и Джеси връзкарите с договори и висят кърлежите. Разкарвай ги всички слаби, бе, Оле, иначе си пътник октомври още и сезонът пак отрано ще е провален, титла нема, игра нема. 
Бием 3 мача и сме 4ти, ако После Арсенал и Челси се препънат срещу лисиците. Но това е в сферата вече на фантастиката... 

Редактирано на от RedMaster

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма да съжалявам за нито един от изброените в горния коментар, ако наистина си тръгнат/биват разкарани лятото. Но трябва да се вземат и качествени заместници.

Нещо, което не го виждам как ще стане, ако не влезем в четворката...

• +1 1
  • -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чукотка може би ще са с мисъл за мача с Айнтрахт, нашите ще им все тая. Очаквам отново бездушна игра. Логично от това и трета поредна загуба в лигата да очакваме, но да видим...

• -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-хубавото е, че сезонът свършва и това е един от последните мачове. Нищо не очаквам така или иначе. Такива глупости четворки метворки умреха с една 4-ка от Евертън още, та дори и по-рано. 

Поредният провален сезон, в който "проблемът беше треньора", а "играчите не са виновни, и са качествени, #hubavisa". Да видим дали лятото ше е както предните 5.

• Харесвам 1
  • +1 1
  • негър 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Общо взето, само дето головата разлика ми е избягала с малко... Да си знаете и тоя мач как ще свърши. 

ПП: Понеже не излиза изцяло, за Сити бях написал 0:1, а за тоя мач 1:1

Редактирано на от King Arthur
  • Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

имам предчувствие в десния ташак че утре ще е грозен мач.с червен картон или повече. Иначе ще е равен мача но може и да не е. 

• негър 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Христос Воскресе! 

Дано и за Манчестър Юнайтед утре(днес) е Великден. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тъй като гледам новините покрай отбора , доста хора ще си стягат багажите лятото.По-хубаво от това няма де , но ще е редно тая платена сбирщина да се напъне малко и да вкара отбора в топ 4 , че иначе не знам кой класен играч ще дойде при положение че няма да се изявява в ШЛ догодина.

Прекалено много подаръци ни бяха поднесени от конкуренцията в последно време , просто онези 4 5 човека , трябва да поиграят малко футбол , остават само 270 мин до края , марката Манчестър Юнайтед си мисля че поне това е заслужила от тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен на това, което се надяваме всички - чистката, няма да стане. А дано ама надали.

Труден мач. Няма да го гледам, да не вземе да ми развалят деня пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Челси ако бият ше се изравнят с Почко-Мочко :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
2 hours ago, FL0PY said:

Според мен на това, което се надяваме всички - чистката, няма да стане. А дано ама надали.

Труден мач. Няма да го гледам, да не вземе да ми развалят деня пак.

Според всички информации, чистка ще има, по-важното е кой ще засегне тази чистка и колко милки ще отпуснат за нови попълнения, защото по-малко от 500 няма да ни свършат работа при настоящите котировки на пазара. На масата лятото ще има купища класни млади и опитни играчи, а на нас ни трябват поне 6 броя( 2 СВ, 1 RB, 1 CM/CDM, 1 CAM 1 RWM).

Иначе днес бием. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

200млн ще стигнат, особено ако Погба изхвърчи за 130-140млн. Санчез пък освобождава заплата за трима. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дали ще има чистка, или не, какво общо има с тоя мач :D :D

Това е толкова релевантно, колкото и факта, че изгониха Таня от Хелс Китчън и тая мангуста Ралица се спаси сигурно за шета елиминация :D

See what I did there :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Днес е Великден! Защо Оле не пусне Санчес титуляр и току виж чилиецът избухне, колко му е, все пак е Великден, а на Великден стават чудеса!

:glory(31):

Редактирано на от Smoothc

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена