Jump to content

Препоръчани публикации

Велико. Истинска радост и наслада. Чисти емоции.

КУР ЗА ОРКИТЕ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Загубата си е загуба, все тая, но искам нещо друго да отбележа 2 неща: 

1.днес играхме с 5 защитници и бездарно джасане на топката по тъчовете и напред... и никои(или аз не съм видял), да каже: паркиране на автобус/безидеен футбол.... 

2. преди 3 годни, 3 нови треньори и:

*Челси - 1 титла още 1 година 

*Сити - вероятно 2 от 3 титли

*Юнайтед - 3г, 2 мениджъра титли 0 

Всичко това заради решението през лято 2018 да не се подкрепи треньора с подновен договор.... => смяна след 5 месеца и провален сезон! 

Мисля, че и след още 4г няма да се оправим, дано да греша! 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отборът е тотално, мега зле. 
От 8 мача, 6 загуби. 3 поредни мача не можем да вкараме гол. Никакви атаки. Слабо, Оле, много слабо... 
Загубихме всичко. 

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изгледах един мач, в който нямаше никакви емоции и мога спокойно да кажа, че тази игра ме погнуси. Искрено се надявам да видя чистка през лятото, защото това не може да продължава така. И в тази чистка трябва да бъдат разкарани не само тези, които нямат никакви футболни качества, но и тези, на които не им се играе в Манчестър Юнайтед. Мисля, че всеки може да се сети за един доста ярък пример.

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Голям кралимарковски Х У Й за орките!

Сега фактите-трети мач без гол

ДДХ е в трагична форма

Хесе-толко си може.

Това ли е Баунсбака за които говориха нашите капитани.

ОГС-трагичен,слава богу,че поне не се превърна в легенда на орките.
Толкова загуби мисля,че при никой мениджър не сме имали.
ОГС-започна да пише и антирекордите
Топ 4 няма как да стане,дано туморите напуснат отбора след като останем в ЛЕ.

МЮ затъва копае,даже и жалък опит да надигне ръка не може да го докосне дъното,отщайвашо е вече,от няколко сезона ,но сега е еманацията на утайката.

МЮ е закърмен с фразата BELIEVE,но в момента с популист треньор и поведение на играчите тип бг златотърсачка, нашата отровна родна действителност се настани на ОТ,как да го гледам това вече.

• Харесвам 1
  • Хаха 1
  • +1 1
  • -1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Голямото надъхване, големите приказки, и накрая да паркираш автобуса - поне не ги говори тия работи да се излаш./ защото сега може и някой да ти повярва мама скоро няма/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood(17): във форма е чичо рой, не прощава.

Редактирано на от jizzlie
  • Харесвам 1
  • Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

шоуто в скай спортс продължава, някой няма ли линк да гледаме 

Редактирано на от jizzlie

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как няма да има разлика в класите – Пеп махна Сабалета, Коларов и Саня, при нас Ашлинатора още е титуляр. Днес от нафталина бе изкаран и Дармиан, в центъра Пол провала, в предни позиции нашата 10-ка се мисли за Роналдо, тяхната е най-добрият център нападател в лигата. Сложи Хесе до Стърлинг, Сане до Марсиал... ебало си е майката направо. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1 minute ago, МUFC said:

Как няма да има разлика в класите – Пеп махна Сабалета, Коларов и Саня, при нас Ашлинатора още е титуляр. Днес от нафталина бе изкаран и Дармиан, в центъра Пол провала, в предни позиции нашата 10-ка се мисли за Роналдо, тяхната е най-добрият център нападател в лигата. Сложи Хесе до Стърлинг, Сане до Марсиал... ебало си е майката направо. 

+ Хесус Навас, Туре ЯЯ и двама вратари! 22 нови и 599 милки :) 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, jizzlie написа:

шоуто в скай спортс продължава, някой няма ли линк да гледаме 

Ей това го има вече :

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-хубавото покрай мача е,че са поканили Рой в студиото,иначе се бориха ама не могат повече. И на този сезон дръпнахме въженцето на казанчето,че да си заминат изсраните лайна... няма шанс да излезем от зона ЛЕ,което е още по-тъпо от тва да пропуснем ШЛ...но това си има и своите положителни страни,като това че Погба е роден под щастлива звезда и му е отредено да печели титли и титли,а това не може да продължава така и да се излага...отделно и орязването на заплати може да натежи допълнително и ни очаква интригуващо лято подплатено със сътресения по високите етажи и постепен метеж.

Редактирано на от Glorious Dogg
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цитат

Целта е постигната оставихме  двата претендента за титлата да решат кои ще е номер 1, странното е че нашите не легнаха, а те толкова си могат в момента дори и надъхани нашите са с класи под тази на сити. 

Мога да отлича Фред, мисля че следващия сезон ще е твърд титуляр, хареса ми как реагира в един момент от мача като подаде един пас, а някои от нашия отбор я пропусна, а другия изобщо не бе тръгнал :) , все едно им каза е така няма да стане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове