Jump to content

Препоръчани публикации

и половин на нула да паднем, нямаме право да ги спъваме

дано шибаните ни негри полегнат

• +1 3
  • -1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе, карамелите играха днес за Сити. Биха ни, за да ни откажат от топ 4 и да не си даваме много зор. Лошото дойде от Хайбъри:mood(17):. Параграф 22 сме отвсякъде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като утре чукотките си бият Бърнли у дома, а във вторник Тотнъм бият Брайтън в Лондон, пак ще ги откажат нашите примадони. И дано.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя мач съм със светлосинята фланелка.

Важното е футболът да бъде спасен. Важното е Орките да страдат. 

KУР ЗА ОРКИТЕ! 

Редактирано на от МUFC
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искам да играем с 11 негра, хахахахахах, чак хората да се объркат, че гледат КОНКАКАФ.

Дуууууу, смешници, дано ни закрият. Ей, направо съсипаха тоя отбор. Да вземем да почнем от селата ще е по-добре от тая мъка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След като не бихме орките, когато трябваше, сега ще трябва да падаме. Въобще не си помислям нашите бледолики сладури да се правят на мъже баш сега, когато не трябва. Надявам се Оле да осъзнава тоя мач какво значи за феновете на Юнайтед!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Един от най-важните/маловажните мачове за Манчестър Юнайтед в ерата на Висшата лига! 

Поради една или друга причина никой измежду Тотнъм, Саутхемптън, Челси и Кардиф не успя да вземе точки на Ливърпул, ние от своя страна пък се провалихме срещу Улвс и Евертън, което и драстично намали шансовете ни за ТОП 4, така че съдбата явно ни отрежда ролята на арбитър в битката за титлата и задочен препъникамък за Ливърпул.

Нека дадем още един повод за Ливърпул да скимтят срещу Манчестър Юнайтед!

Редактирано на от Smoothc
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Напрао съм УаУ като чета как искате да падаме :sleep: Sadly <_< 

Аз като гледам Челси, Арсенал и нас, това е последното, за което се борим. Топ 4. И шанс определено има, ако пуснем някакви играчи от академията, а не тези сегашните мърди, които ги мързи да дишат и само гледат в чинията на другите кой колко кеш взима. Едни наемници!
И все пак, топ 4 шансът е жив към момента. Бием Сити и Челси и влизаме. Не ме е*е за Ливера, така или иначе пак може се спънат докрая и да изгърмят. На всяка цена трябва да бием Сити и Шмелси. Трябва да си гледаме своя собствен отбор, а не в чуждите паници. Отделно, Арсенал и сините се борят за класиране и през ЛЕ! Отделно Оле не залсужава накрая на тази кампания да е на една 0. 
Изгубихме всичко, остана ни само тази мини битка за ШЛ. На всяка една цена не искам да губиме! Трябва да бием Сити! Орките ще се спънат накрая, казвам ви. 
Тука излизаме на мотивация 100% с резерви и академии и показваме футбол, че иначе не знам! 

• Кофти 1
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че нема как да се оправдае загуба пред шефчетата. Като кажат "к'во ни интересува враждата с Ливърпул, играем за победа и топ 4" и...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RedMaster написа:

Напрао съм УаУ като чета как искате да падаме

Напротив, ни най-малко искаме любимия отбор да губи! Просто не искаме Ливърпул да има предимство в битката за титлата 3-ти кръга преди края, което за съжаление минава само и единствено през загуба. Жалко, че Х също не върши абсолютно никаква работа, а в интерес на истината точно и от него се опасявам.

Предвид фаворитизираността на Сити, знаете ли какво казват феновете на Ливърпул за дербито, които и за първи път в историята ще бъдат и "фенове" на Манчестър Юнайтед:

"Айде Юнайтед, давайте, играете на Олд Трафорд, вземете поне един Х"!

Да, няма гаранция, че ако Сити спечели дербито ще станат шампиони, но реално нашата роля е "катализираща" евентуална титла на комшиите пред другия сценарий, за който дори не искам и да си помислям.

Ако пък в действителност и сър Алекс не вижда някакъв проблем в титла за Ливърпул и думите му наскоро не целят по-скоро психо-игрички и т.н., то... не знам, не знам! Ще замълча тактично, че да не кажа нещо не както трябва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво трябва да се случи тук?

Още по-мощен риалити чек спрямо Евъртън, за да се разбере за хиляден път, че с тия пластмасови звезди няма да я бъде, нека бъде повторено отново и отново, и отново.

Капитанът - гърбица да не се надъхва много, мамицата му, срещу Барса беше невиждано слаб в два мача, слаб е в 80% от времето, но сега ще се надъхва негъра му с *****. 

Реалността е следната - ние сме супер удобни за Сити и ако покажат част, не всичкия, но част от потенциала си отиваме на разлика от 2. След като не си свършиха работата господата ръководители лятото да подкрепят сетубалеца и да му купят играчите, след като примадоните го изгониха, след като провалиха сезона, вече на 2 пъти, след като ги унижи Евъртън, след като за толкова време нямат гол, СЕГА трябва да си свършат това, за което ги бива - да се покрият във важните мачове и логично да си загубят и после тихичко към съблекалнята.

Тук искам атаката да ни се води от Лукаку, Лингард, Рашфорд, Марсиал, Погба - всичките топ куалити играчи!

Мерси!

п.с: Точно преди да постна мнението си, форума "омре", но то се е запазило, така че евала!

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Въпроси-негативен сценарий Сити преди последния мач?

1. Могат ли да завършат 1Х срещу Юнайтед?

Да, има риск, все пак е дерби-мач. 

2. Могат ли да завършат 1Х срещу Бърнли?

Да загубят - едва ли, но Х е възможен, предвид и дърварския стил на домакините.

3. Могат ли да се издънят срещу Лестър?

На теория - да, но на практика вероятността е малка. 

Въпроси-негативен сценарий Ливърпул преди последния мач?

1. Могат ли да се издънят срещу Хъдърсфилд?

На теория да, но на практика вероятността е малка. Между другото,  много по-малка от тази за Сити срещу Лестър, ако и правим някакъв паралел с двете домакинства.

2. Могат ли да се издънят срещу Нюкасъл?

Доста деликатен мач, определено. Уж всичко казва, че Рафата ще им пусне, но знае ли човек какво мислят от Нюкасъл, ръководство, играчи и т.н,  все пак испанецът не е директор там.

Както и да го въртим дербито на Манчестър се явява фундаменталният мач в битката за титлата!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

горе долу покри всички бази, все един изход ще излезе точен и ще кажеш, е казАх ли ви аз :mood(17):

велико

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

2-0 за Сити, на съседите ще им е ясно, че ще им лягаме, та поне ще ни уважат да не ни качват на 5-6 на 0. та и те ще е я карат леко, ние дори по-леко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Колега, Jizzlie, предвид сериозността на ситуацията, моля, запази си чувството за хумор за някой друг път. 

Сър Алекс и той ще ми говори врели-некипели за титла за Ливърпул. Това пък направо ме взриви като го прочетох! Дано е някаква психо-игричка, че инак...

Вярно е, че вече е на години, претърпя и тежка болест, но все пак считам, че не е чак толкова изперкал, за да приказва такива апокалиптични неща.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В момента, Glorious Dogg написа:

#кирякстефчовци

Кои имаш предвид? 

Нали се сещаш, че в случая точно истинските фенове правят/правим т.нар. саможертва в името на Манчестър Юнайтед и огромните усилия, моменти на драма и радост за последните 30 години!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена