Jump to content
Sign in to follow this  
Wolfram

Everton 4-0 Manchester United

Препоръчани публикации

Първо Мойс, после Луис и Моу, сега и Оле. 4-ма мениджъри и всичките те “виновни” и демонизирани.... заради това, че се опитваха да направят чудеса с тази пасмина наемни бездушни офце! Затова защитавах Мол, затова защитавам и Оле!!!! 

Не му ли вземат 6 нови и да се отърват от плявата.... нищо хубаво не ни чака и него и нас... 

Отвратен съм от тези “изграчи”

• Харесвам 1
  • +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Diablo Rojo написа:

Грозна победа...ей така за спорта.

бе загуба беше, ма поне красива, естетически издържана

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре че не си причинах да гледам и 2-рото.Друго няма какво да кажа.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-малкото този мач ми затвърди убеждението че Погба със сигурност трябва да изчезне лятото. Той не е ли на кеф цялата халфова линия изчезва яко дим.

Далече съм от мисълта че само той е виновен, но е човека който трябва да дърпа отбора напред, а днес за пореден път бе невидим.

Това го казвам на фона на 20 годишнината от мача Ювентус - Манчестър Юнайтед в който Рой Кийн прави нещо влязло в историята на футбола.

Цитат

“I did not think I could have a higher opinion of any footballer than I already had of the Irishman but he rose even further in my estimation at the Stadio Delle Alpi. The minute he was booked and out of the final, he seemed to redouble his efforts to get the team there.

It was the most emphatic display of selflessness I have seen on a football field. Pounding over every blade of grass, competing as if he would rather die of exhaustion than lose, he inspired all around him. I felt it was an honour to be associated with such a player.”

Sir Alex Ferguson

Четеш и ревеш дет' са вика

keano.jpg

Редактирано на от mode
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вече не виждам  кой от пасмината с най-голените заплати в Англия може да остане.
Единственият шанс е нови собственици, макар, че и това не гарантира да върнем нивото от преди 5 години. Вторият вариант е разпродажба на всички измислени звезди и купуване на нови, но вече не съм убеден, че Оле може да изгради отбор от изцяло нови играчи, защото нито е Клоп, нито Почетино. 
Абе да се ебават, аз лично няма да ги гледам до края на сезона, не виждам смисъла да си го причинявам

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Закономерното се случи, с тая игра няма как да очакваме нещо. 

Погба и аз съм на мнение, че е по добре да го продадем, аз от играч за 100 милиона очаквам да води отбора, да е лидер, а той на 5 мача един добър дали има. 

Де Хеа също не знам какво иска откакто е тая сага с договора му е пълна скръб.

Позитивното което виждам е, че до края на сезона може да даде шанс на други младоци (Чонг, Грийнууд и др.),  а и не на последно място да пуснем на ман. сити с надеждата да са те шампиони.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Той отиде да се извини, а ония путки се прибраха, колко да кажем още?

ПОСМЕШИЩЕ!!!!

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

1119974477595590658

кое накара гари невил така да обърне палачинката :mood(17):

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквах да паднем, ама тва 4:0 ми дойде too much. Цял мач ганкиното играхме, абсолютно безидейни бяхме, а опитите ни да изнасяме топката бяха просто смешни. А и това, което трябваше да се случи и срещу Уест Хям, се случи днес изцяло заслужено. Няма как да играем толкова слабо и да очакваме нещо. Заслужено ще завършим 6-ти. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гледам класирането и въпреки, че сме пълен ташак - 3 точки от 3то място :D 

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, cantona7 написа:

Гледам класирането и въпреки, че сме пълен ташак - 3 точки от 3то място :D 

Изобщо не го гледай, човече... Всичко свърши, още в мача срещу Улвърхямпттън.

В сряда ще берем много срам. А до края на сезона нищо чудно да изпаднем и от Лига Европа, което в същност не знам дали няма да е и добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this