Jump to content

Препоръчани публикации

Barcelona  3-0   Man United

Вторник, 16 април 2019
Шампионска Лига
Общ резултат:
4-0
Голове: 
Лионел Меси 16
Лионел Меси 20
Фелипе Коутиньо 61

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Страхотни първи 15 Мин. Неузнаваема Барса. Умопомрачителна коя подред грешка ма Елкапитано.... Грешка на Давид( въобще не можем да го виним, вратарството е така, а той е боК) и тук всичко приключи. 

Не разбрах защо НЕ се направиха смени на полувремто или към 55’ Мин? 

Лингард/Марсиал.... тотална щета Слабо ръководене на мача от Оле(смените....)

В 63мин, за пръв път в живота ми, спрях да гледам мач на Юнайтед, жалки бездарници..... 

тоя отбор ако не се вземат 6/7 нови, отиваме в Хисторито, а Оле ще го уволнят до другия Великден и така...

Редактирано на от Adriano77
  • Харесвам 1
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Разликата м/у двата клуба е колосална. До утре да бяха играли, нашите гол нямаше да вкарат. Добър момент за изводи, но за съжаление няма да се направят. С тия чифути – толкова.

Погба ВЪН! 

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След напускането на Сър Алекс имаше само грешки:

Наркомана Ед какво прави още в ръководството?

Да продадеш Погба за 800 000 паунда на Юве и после да го купиш обратно за 100 000 000 паунда - безценно!

Такова лакомо за пари менте не ни трябва!

Смолинг и Джоунс от години са пълна трагедия. Само Стиви Уондър “вижда” нещо в тях!

Защо не взеха Роналдо обратно?! За 2 седмици щяха да се избият парите само от фланелки: ГОЛЯМОТО ЗАВРЪЩАНЕ! Мачка в Италия, пръска ги с пръскачката, ГОЛ СЛЕД ГОЛ!

Марсиал: еми колко години му трябват за да стане голмайстор на отбора? 15?

Нямаме дясно крило! #кой ???

Единствено Рашко е надежда, ама е млад още, трябва му време!

Нямаме лидер, нямаме голмайстор, нямаме защита, само Де Хеа, който не знам защо още трае?

Лека!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С тия играчи - толкова.

Лятото - рязане до кокал и трансфери. Барса са класа, още от жребия беше ясно, че нямаше как да се случи.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Купуваме целият отбор на Аякс заедно с треньора, без двамата които Барса вече купиха друг шанс нямаме

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много некадърници има в нашия отбор. Структурата на целия клуб трябва да се промени. Според мен вече започна една нова ера за нас - ера на посредственост. Браво на фред и скот другите леш

• Харесвам 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В момента, TheGameIsAboutGlory GGMU написа:

Много некадърници има в нашия отбор. Структурата на целия клуб трябва да се промени. Според мен вече започна една нова ера за нас - ера на посредственост. Браво на фред и скот другите леш

Тя тая ера започна от сезон 2013-14 :mood(17):

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, digitalghost написа:

Единствено Рашко е надежда, ама е млад още, трябва му време!

И той като лапне новия договор осигуриряващ му 200 к седмично,едва тогова ще се научи да си спира топката

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Напълно очаквано, не съм и предвиждал друго. Разликата е прекалено голяма. Тоя клуб е затънал в жестока посредственост и отдавна няма нищо общо с елита на континента. Единствено бих похвалил Смолинг- момчето отново игра на ниво и беше съсредоточен в почти всички ситуации отзад. 

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще го видя Оле какви ще ги свърши лятото, но това дундуркане на Раши, Лингзи и Погси почва много сериозно да дразни. 

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Благодаря поне за емоциите покрай мача в Париж.

Иначе нашите са като Ъпсурт - по мач на година, стига им.

• Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, miza написа:

Купуваме целият отбор на Аякс заедно с треньора, без двамата които Барса вече купиха друг шанс нямаме

:mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, StreetSoldier написа:

Закривай.

Кат не ти отърва сменяй отбора, недей ми го закрива.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

най накрая секна тоя колективен позитивизъм, взе да ми удря на много комунистическо. 

айде дано догодина тука цари футбола, а позитивизма е някъде на заден план. жалко, сигурно няма да се случи.

разликата между двата клуба е скандално голяма.

олето започва според мен страшно да издиша и все още си държа на прогнозата за другата коледа , че ще е пълен колапс положението.

класата на двата клуба си пролича ясно- както на терена така и извън него. жалко както са споменали по горе, няма да се направят правилните изводи.

надявам се поне погледнат Аякс - до преди 3 години бяхме с тях на финал в ЛЕ, какъв път изминаха едните, какъв другите. оставям позитивизма и еди кълвача да размишляват над този въпрос. дано от нос шабла да имат отговор възможно най рано

.

Редактирано на от jizzlie
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Линделоф, Джоунс и Смолинг играха много добре, основно те, Фред и Мак боравеха с топката - останалите се скриха в миши дупки.

Меси има поне 100 такива гола, нито Реал Мадрид са го спрели, нито Атлетико, че ние ли. Подобно на Ариен Робен всеки знае какво ще направи ама трудно се спира ако му се отвори възможност.

Погба пак ми се гъзи/гърдира топката по половин час и естествено я губеше нонстоп. Бускетс като цяло размаза Погба - който поне си поръкомаха де, утре може да има мускулна треска от това. Лингард с едно докосване до топката играе до 80-та минута. Лукаку влиза и почва да търси топката по фланга, центрира и познайте на кой в наказателното? Мактоминей и Дало - ХАХАХАХАХАХАХАХАХ. Беги оттука. Не я разбирам тая тактика аз, вярно срещу арсенал ни върза Лукаку на фланга да центрира, а Лингард да вкара гол ама това не е нормално. Вече за кой ли мач гледам Лукаку по фланга да се изнася и да търси центриране - нали е централен нападател бе какво прави там? Явно сме зациклили...

С влизането на Лукаку почнахме да пресираме като в първия мач, а пресата с Рашко, Жеско и сие беше нонекзистант. 

Яд ме е че пак сами се бихме. Почнахме много добре ама Рашо-апаша ми боци сам срещу вратаря - от този ъгъл по този начин отиграно няма как да стане. Отделно опропасти още три великолепни ситуации. Последваха два умопомрачителни момента от страна на Ашленцето и Де Хея и мача свърши в 20-тата минута, от там нататък беше ясно че ще доиграваме.

Както каза @Wolfram толкова си можем и нищо изненадващо не е станало - мъката в ШЛ свърши.

Редактирано на от mode
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма какво да мрънкаме и да се правим на шокирани от случилото се. И на малките деца вече е ясно, че тоя отбор толкова си може. Няма как да се мерим с Барса, не и в това състояние, не и когато капитан ни е най-големия бездарник в тоя отбор, но получава ново договорче. Абсурдно е, ама абсолютно абсурдно. Не може такива олигофрени като него, Джоунс, Погба и компания да виреят в тоя отбор, да лапат кинти и да знаят, че няма кой да ги бутне, а ние да се надяваме на нещо сериозно. Нов бардак със стари курви не става, това е тъжната истина. А тия отгоре съвсем скоро ще го разберат, щото хайпа по 100 милионния провал отдавна мина, успехите ни лека полека свършиха и завъртяхме 2-ри поред нулев сезон и печалбите ще спрат. Това е единствената ми надежда, че тия дебили ще променят нещата, когато се превърнем в непечелившо дружество, 

Пак ще го кажа, аман от джайънти, пичове, гъзари, печелбари, манекени и всякви други карикатури в тоя отбор, ама аман. Влогърчета, блогърчета, рапърчета, танцьорчета и тем подобни, това е недопустимо. И няма как да им се кефя, с желние били играли, раздавали се. Вкарат някой гол или направят някой силен мач от дъжд на вятър и веднага нов договор или много суперлативи. Ми затова сме на тва дередже, всичко в тоя клуб се прави прибързано и недомислено и резултатите са факт. От километри се вижда как кораба потъва, но нали сме феймъси, ютубчето и инстаграма вървят, кво ни интересува друго. 

• +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове