Jump to content
Pepinka

Everton - Manchester United

Препоръчани публикации

Everton  vs   Man United

Неделя, 21 април 2019
Висша Лига
Начало: 15:3
ч.
Стадион: Гудисън Парк
Телевизия: Diema Sport 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Необходим е максимум точки (12!) до края, за да има някакъв шанс за ТОП4, така че нямат право на грешка. 

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквам някакъв тъп хикс 0-0. Ама ако Евертън вкарат - падаме. Просто не вярвам, че ще вкараме гол. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И тука очаквам посиране. Най-вероятно след тоя мач и шансовете за ШЛ приключват, което в крайна сметка няма да е може би толкова лошо. Първо, знаем защо, и второ- може би ония цървули Глейзър ще отпуснат наистина доста солидни пари лятото, за да се трансформира в нещо малко по-конкурентно тоя отбор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отворете темата преди Уест Хям, там с точност ви казвам какво ще се случва занапред. Тоя мач е 3:1 за ония. Тия играят нахъсано с големите отбори, очаквам да се реванширам за загубата от Фулъм. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Sir Bobby Charlton написа:

второ- може би ония цървули Глейзър ще отпуснат наистина доста солидни пари лятото, за да се трансформира в нещо малко по-конкурентно тоя отбор.

Или направо да се разкарат. Все си мисля, че ще приключат печалбите с това им управление. Най-малкото феновете не са само в инстаграм и туитър. Ако ще са те капитаните на кораба, трябва да завалят парите, а онзи, който просто си върши работата, трябва да продава на кило. 10 трансфера общо ин/аут ще са добро начало.

Йович задължителен, може и Феликс. Кроос,Ериксен, такива трябва да са ни целите. А не Ндиди и Джамбо Носъксес. 

Иначе може и да бием 1-2, ония ще мислят, как да се приберат по-бързо за мача в 18.00

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оттук нататък само напред и нагоре и влизане в топ 4,ако ли не чумата да покоси този клуб

• Хаха 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

няма никакъв смисъл от нашото олимпийско представяне в ШЛ. нивото ни е по селските терени в ростов и френската фермерска лига.

продължат ли да се толерират негрите в тоя отбор - лига европа и толкова.

Редактирано на от jizzlie
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тея ще ни скочат на кръв и съответно ще ни бият. Няма как с тва пешеходно темпо, с което играем напоследък, да бием мотивиран отбор като Еверфън. Те Уест Хям ни спряха тока на Олда, камоли тия на техния стадион. 

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не ми дреме, да свърша сезона и да започва лятото. Интересно ми е как ще подсилим отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Zoufa написа:

Не ми дреме, да свърша сезона и да започва лятото. Интересно ми е как ще подсилим отбора.

Да пускат ли звездната тема?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трябва ни силен завършек на сезона, за да вземем добър играч лятото. Освен такива като Санчез, на които това е последния шанс за голям договор, други добри играчи няма как да вземем. Не че Санчез не е добър играч, но къде му е мотивацията за победи в Юнайтед? Той буквално умря. Другите такива са Кроос, Модрич и подобни. Уникални играчи, но знаем какво ще се случи с тях. 

Надявам се Оле да изкара 2 сезона поне, да му се даде шанс да дейтва адекватно. Но определено не си помага последния месец. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В този, а и в следващите мачове ми се иска да видя реакция. Искам да видя реакция и от Оле. Не може всеки път да излизаш с Лингард, Марсиал и Йънг и те всеки път да са най-слабите и от двата отбора, стига вече. Искам да гледам футбол до края на сезона, трябва да се хвърлят и за топ4, но реално не знам дали това ще помогне за чистката догодина. 

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Напъване на макс за топ 4,  за да може да имаме поне един минимален шанс да привлечем качествени играчи. Относно трансферите ако вземем черни ще е зле, ако вземем бели пак ще е зле, ама ще е малко по-добре

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нашите поплювковци почти загубиха шансовете за топ 4 в мача с Улвс. Още тогаеа все по безпомощното нападение при 1:0 изпусна да вкара още голове и накрая паднахме. Сега погледнах програмата и реално можем да минем само Челси и то ако ги бием на Олда. Тоест завършваме 5 или 6-ти. Много ми е интересно дали  дори 25% намаление на заплатите може да стресне тия самозабравили си парвенюта или вече нищо не е в състояние....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Zoufa написа:

И на мен ми е интересно, може би ще се подсилим с нов договор за Погба или Лукаку.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена