Jump to content

Препоръчани публикации

За пореден път най-добрите на терена - Марсо и Жеската.

Мрачни облаци ще надвиснат над Олд Трафорд щом тези две икони напуснат или се пенсионират в тоя клуб

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

общо взето нивото ни е лига европа и ни грам повече. 

оле ат дъ уийл започна да пука гуми яко.

някъде повреме на втория сезон на моуриньо, казах че тонката марсиал се оказва по голям провал и от господин ролс ройс, и все още го твърдя. може би най непостоянния ни играч евър.

за хесе всичко е казвано хиляди пъти. 

----

фред, лукаку, погба и смолинг- похвали.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Никъв смисъл няма от тоя отбор. Закривай

• Харесвам 1
  • -1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бихме чуковете с две дузпи и помощта на незаслужено отменения им гол. Това дори не е най - лошото... никаква игра и желание за победа! Единственото положително след този мач са 3-те точки. Все още съм оптимист за мача с Барса, но трябва нещо да се промени, защото нищо добро не ни чака

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предвид ситуацията, в която ни остави Моуриньо, последвалият фурор на Оле, наваксването на 12+ точки дистанция от ТОП 4 и текущите събития, мисля че най-важното е да бъдем единни и да се радваме на успехите, независимо дали са дошли след прекрасна или слаба игра от наша страна.

Ситуацията просто е такава, че нищо друго освен 3-те точки вече няма значение - целта оправдава средствата!

Срещу Арсенал организационно и като методика на изграждане на атаките бяхме много добре, но загубихме. Срещу Уотфорд и Уест Хем грубо казано не бяхме на нужното ниво, но пък сложихме в торбата важни +6 точки.

• +1 4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С тези играчи толкова, докато не се подмени половината състав няма да станат нещата. Не заслужаваме да се борим за топ 4 (с тази игра в 80% от шампионата). Повръща ми се вече от заплатаджии,  като искат да се махат Погба и всички други който не играят със сърце за клуба. Искам да видя играчи които изорават терена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, dob написа:

Не заслужаваме да се борим за топ 4

Приятел, ако визираш Моуриньо - да, наистина не заслужавахме, но Оле и ко. сами си заслужиха положението да се борят за зона Шампионска лига, стопявайки огромна дистанция. Вярно, в това време и конкуренцията направиха серия от грешки, но нали номерът е точно т.нар. претендент да влезе в серия, за да започне и същинското наваксване. И, ето, няколко кръга преди края сме на минимална дистанция от зона Шампионска лига.

Какво мрънкате? Оле на практика постигна невъзможното, а вече остраняването на ПСЖ е абсолютният връх на сладоледа(до този момент).

Редактирано на от Smoothc

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, dob написа:

С тези играчи толкова, докато не се подмени половината състав няма да станат нещата.

Докато не се махнат Глейзърите и Еди така ще сме. Ако щеш лятото да вземем Меси, Азар и Роналдо. Абсолютно убеден съм, че с каквато и да е селекция лятото няма да се оправим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Vidic написа:

Купувай Деклан Райс!

И на мен ми хареса това момче.Въпреки няколкото грешки и Фред не игра лошо,но като цяло тая халфова линия,барабар с Джеско и Марсиал е просто за боклука.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма футболен интелект в отбора.Това е!В момента играем без идея как ще спечелим мача.Точките ,които взимаме са просто един огромен бонус.Това е максимума ,на което е способен отбора .Трябват промени!

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смените бяха цинични, по-точно изборът на хората, които трябваше да напуснат. Не ми харесва този двоен стандарт, мислех че няма да го видя при Оле, но...

Другото си го знаем.

Единственото хубаво е, че все още сме в борбата за топ 4, това е най-важното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Разхождащото фланелка с номер 11 мекотело за пореден път доказва колко е надценен,само защото коренните фенове от Манчестър пеят някаква песничка за него не значи че е дори близо до стандартите на този клуб.Ако повечето играчи в този отбор имаха хъса на Смолинг и Мктоминей нямаше да сме на това дередже...

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мони се прави на изненадан, но къде другаде е очаквал да види това, освен при нас ? Това е играчка на Наркото, стой му на бюрото в офиса редом до снимката на жена му...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Потресен съм от смените ... Да остави Марсиал и Лингард за цял мач - беше потресаващо решение! 

Пуска в игра Рашко (любимеца" си) и изтегля Лукаку на крилото, сякаш е някаква луд бегач , който ще пробива на скорост?!?!..  

Оле-то да се съвзема, защото късмета ще свърши. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сиреч играе и на двата фронта и има афера с някой от отбора с африкански корени

П.п

Време е Оле да обърне сериозно внимание на защитата,макар да не му е силата и докога ще допускаме голове след нескопосано изнасяне от собствената ни половина и днес Де Хея я метна една маа,то не беше Перейра,Фред и глупава наивност след друга...барем да я чобанят безадресно надалеч само и само да не е около наказателното ни...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защитата щом Мауриньо не успя, не вярвам Оле да го направи, освен ако не намери правилните изпълнители през лятото. Премахването на Валенсия е стъпка в правилната посока в това отношение, но се вижда, че Далот е още зелен, има много какво да подобрява, но е хубаво, че момчето има потенциал за развитие. Трябва качествено попълнение пред Де Хеа, човек с опит и самочувствие, който да може да изнася на крак, централен защитник - лидер на защитата. Люки, момчето си е за местна консумация, но да кажем, че на този етап има по-належащи постове, на които трябва да обърнем внимание.

И днес всяко центриране будеше хаос, първи, втори етаж, няма значение, настава някаква паника, скупчване на хора и крайници, кой вдига крак, кой глава, а и да изчистят не могат. 

Нещо, на което Оле може да обърне внимание през лятната подготовка е, че с ВАР-а такива задържания на Смолинг и Джоунс в наказателното поле ще бъдат дузпи, най-вече похватите на първия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Две мнения няма,че защитата е повече от кьопава,обаче на Моуриньо не му се получи също така специално в дефанзивен план и защото не можа да изгради стабилен център чрез привлечените хора ,които  не съумяха да внесат спокойствие,когато се налага,да не губят лесни топки в невралгични зони и следователно да не създават допълнителни грижи на иначе толкова палавата ни защита,от което и в момента много често страдаме...

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вчера съм сменил канала и 30 секунди след това дузпа и гол... 

Срещу барса ще ми гръмнат бушоните от включване и изключване :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Първата прогноза излезе... 2:1 в супер тъп мач. Само че не очаквах един от НАЙ-СЛАБИТЕ ОТБОРИ В ЛИГАТА ПОСЛЕДНИТЕ СЕДМИЦИ явно да ни мачка. Мача не съм го гледал, но четейки коментари, гледайки статистиката, тия са ни надиграли... С Барса съм ви казал, около 2-3:0 е за тях. Всичко зависи на какъв кеф ще са и колко зор ще си дадат. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, King Arthur написа:

Първата прогноза излезе... 2:1 в супер тъп мач. Само че не очаквах един от НАЙ-СЛАБИТЕ ОТБОРИ В ЛИГАТА ПОСЛЕДНИТЕ СЕДМИЦИ явно да ни мачка. Мача не съм го гледал, но четейки коментари, гледайки статистиката, тия са ни надиграли... С Барса съм ви казал, около 2-3:0 е за тях. Всичко зависи на какъв кеф ще са и колко зор ще си дадат. 

Мдаа, вярно позна точния резултат и калпавата игра. Дано не си прав за останалите и до един да ги объркаш😁

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове