Jump to content

Препоръчани публикации

Браво на Скот, Фред и Дало. Старание, че даже и не седяха зле.

Поздравявам и Оле, че в 85 минута най-накрая извади едно от недоразуменията в състава, което осра всичките ни добри атаки... Другото с 6 номер дано Мадрид ни спаси от него

• Харесвам 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много добър мач на фред и смолинг. Също така ми хареса и тактическата постройка и желанието за игра. Дори и да отпаднем аз ще съм доволен. Забравих да добавя че имаме беззъбо нападение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам как да го коментирам.
От една страна,  очаквано развитие на мача и играта с оглед моментната форма и класа на отборите. Но от друга страна  да играеш на Олд Трафорд и да излезеш с 5 защитника ... ми идва в повече.  
Фред и Мактомини се постараха много, но им липсва спокойствие и и обиграване.   
Относно Рашко...  как го изтърпя 85 мин. ... нямам идея. Но пък тия дето влязоха от пейката, бяха само туристи на терена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре, че не играхме срещу Севия :D

Шегата настрана, Фред, Мактомини, Шоу и Далот ми харесаха. Атаката ни е потресаваща. Тъжно е как говорим за проблемите в защита, но не се обръща внимание на недоразуменията отпред. Ашли не искам и да го коментирам. Дано догодина му е последната в Юнайтед.

Барса днес бяха доста слаби, но на Ноу Камп ще са друг отбор несъмнено. Ако Оле ги нахъса така както ги беше нахъсал днес след полувремето имаме шанс. Този сезон единствения човек с гол на Олда във ШЛ е Фелайни. Като гости сме много по-добри и дано тази тенденция продължи.

Искам да съм ядосан ама трябва да бъдем честни. Не очаквах да играем толкова добре. Спомнете си насрания Юнайтед от преди 1 година. Има разлика.

Редактирано на от vasil922
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много неадекватни смени според мен днес от Солскяер.

Защо извади Лукаку, да беше махнал Рашфорд (струва ми се, че прекалено доверие има в него). 

Иънг също трябваше да бъде заменен, едно центриране цял мач не можа да направи.

Фред изигра много добър мач, мисля че постепенно навлиза в ритъм, само да изчисти напълно грешките.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Логиката преди мача сочеше, че Барса ще го спечели, така и се случи, изненадани няма да има. Дали обаче заслужаваше да го направи? Не мисля. Много тъп инкасиран гол, ама то си е запазена марка в мачовете на нашите. Откъм желание го докараха много добре, но си бе нужна и класа в завършващата фаза. Едно положение на Дало и дотам, което между другото си бе идентично с положението на Зъбатия, но там не последва удар в тъч. Реферът също прееба мача, Бускетс си бе за гонене отвсякъде. Сега дали с 10 души нямаше пак да си вземат мача, не знам, ама си е факт за отчитане. На Кампа ще е много тегаво, 0-0 щеше да свърши къде-къде повече работа, но нашите са длъжни да опитат да продължат приказката, сътворявайки отново чудо. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мога да отлича съдията и смените на Оле...

Не стига, че сме по-слаби, но този арбитър ги буташе точно толкова, колкото да не се притесняват, че могат да загубят. При ситуацията с падането на Скоти имаше контакт, но този дори не отиде да гледа повторение ?! Бускетс беше за 5 жълти картона, но изкара мача. Толкова фаулове свири за тях, а за нас не, да не говорим, че всеки спорен корнер беше аут...

Смените на Оле ни отрязаха всякакви мераци за нещо в този мач. Ако Санчес играе така, го сменя в 65-тата минута... омръзна ми от този двоен стандарт...

Редактирано на от Konteto
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Къвто и любимец да е Ерера на някои тук, но и в най-добрите си дни не е правил по-добри игри от Скотишмена, да не говорим за Фред. Да, може би заради възрастта си може да даде повече постоянство, но лично аз никога не съм смятал, че има класа за Манчестър Юнайтед....да пътува като иска.

• Благодаря 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уефалона е голям отбор! А тез смешници в студиото на БТВ? Красиви! Хич не са с розови очила, барабар с Валерката Генов. Играч на мача (не просто за Юнайтед, а на мача) - Скот Мактоминей. Една грешка за целият мач и то, защото финта не му се получи за малко. Брилянтен. Най-интересното положение за нас дойде отново след негово отиграване. Фред също беше добре този мач, но отново направи същата грешка като предния път срещу Вълците. И стигам да любимите ми играчи - Шоу и Линдельоф. Дано комета ги отнесе тия неадекватните. И двамата са тактически неграмотни. Не знам как са станали професионални футболисти. Току що определиха Пике за играч на мача. "?"

Малко закъснели смени.

Обезличена Барселона.

Смешни рефери.

Най-противният играч на света - Бускетс!

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В общи линии мачът се разви, както се очакваше. Барса игра спокойно и наказа 1 наша грешка, можеше да накаже още една, но Де Хеа спаси удара на Коутиньо, докато ние уж нещо се мъчихме в атака, ма стигнеше ли се до наказателното- тоталната липса на идеи беше очевадна. Отличавам Фред ( безспорен Мом), Мактомини и Смолинг. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Този Роки ,не беше дошъл на Олд Трафорд да дава дузпи нито да гони играчи. Камп Ноу за много отбори е кошмарно място ,защото не са печелили ШЛ там просто са гостували срещу Барселона има малка надежда ,че отбора на Барселона от 2 мача се елиминира в турнири. Все си мислех ,че гьол бг ще познае и ще е 1:1 накрая, като другия мач по Ринг ,но не стана дано успеем да се възползваме от севилеца Ленгле във вторник и колегите му в защита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нашите мислеха повече за фаза център-защита, но предвид предпазливата игра на Барса, и честите грешки в тяхната половина, просто трябваше да бъдем малко по-активни във фаза нападение. Колективно играхме много добре, на практика Меси и Суарес бяха максимално блокирани, но трябваше по-настървено да се действа в предни позиции, защото Барселона показаха доста слабости в дефанзивен план. 

Равенството нямаше да е несправедливо. 

Някои играчи на Барселона за пореден път приложиха циганските си номера, за което трябваше да бъдат санкционирани.

Съдията проведе слаб двубой и показа двоен стандарт в някои ключови ситуации. 

Смолинг в крайна сметка си спази обещанието. 

Ситуацията е една идея по-благоприятна от преди мача в Париж. На Ноу Камп чакаме отново чудо от Оле и Манчестър Юнайтед!

Редактирано на от Smoothc
  • Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оле показа, че е грамотен и след като първоначалният план рухна, пренастрои играта и от там до края държахме мача, въпреки прогнозите, че ще ни разбият. 
По същото време Погба показа, че няма място в този отбор и трябва задължително да го махат. Дано Оле е видял и минимум 10-те  безобразни центрирания на Ашлито и да го остави да почива повечко. Фред и Мак Томини отново като в Париж страхотен мач и трябва да са основните двама в центъра за сметка на Ерера и Погба. 

Някой писаче  от последните 4 мача имаме  5 загуби и това е резултат от тоталния провал на нападението - много пропуски, никакво разбирателство между тях, никакви смислени двойни или подавания в коридор - пълна нула. Оплюваната защита се представи много по-добре. Тия тримата ако не се стреснат, ще ни трябва поне един нов нападател, какво им стана нямам обяснение.

• Харесвам 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не бяха нищо особено. Малко повече прецизност в последния пас и хладнокръвие в завършването и можеше да стигнем до равен или победа дори.

Рашито удря волета с коляно и не може да уцели вратата цял мач. Даже вратаря им като го види да се приготвя да бие фал маха стената за какво си говорим.

За мен Фред и Мактомини играха много силно, както и Далот и Шоу. Центърът на защитата също се представи на ниво, но както предположих преди мача - Йънг беше най-голямата издънка.

Нямахме късмет този път, дано да сме си го пазили за реванша.:mood(26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много ми хареса хореографията на наште с двупръчковите знамена в началото, покриха единия от блоковете на Стретфорд Енд почти буквално, точно в духа на 70те и 80те, както е било типично за тогава по наште мачове и като цяло в Англия. Отлична идея.😍

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Слаба барса,но си взеха своето и ме е яд,защото ако не беше този пореден нелеп и елементарно лек допуснат гол можеше и да се доберем до едно 0 на 0,което щеше да ни свърши чудна работа на първо време...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В крайна сметка ситуацията е или-или, така че на Ноу Камп отиваме за победа и каквото сабя покаже! 

Парадоксът(предвид правилото) е, че победа с 1-0 ни устройва, но не ни гарантира нищо, докато всякаква друга, ще ни изпрати директно към 1/2 финалите. 

Така или иначе...всеки един магически момент откакто Оле е мениджър ни се случи като бяхме гости. 

Ноу Камп 20 години по-късно Оле се завръща и приказката трябва да продължи! 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Написах един куп глупости, но ги изтрих...

Много странен мач за мен. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Царе сме на малоумните голове, които допускаме. 

Специално вчера играха два равностойни отбора и единия победи с някакво недоразумение. 

Отново спестен червен картон на Олд Трафорд за гостуващия отбор. Това какво? Почва да става някаква тенденция ли? Мръсния циганин трябваше да е аут. 

Нашата 0 на таблото си е заслужена, защото нямахме дори и 1 удар във вратата. 

Второто полувреме повече ми харесаха нашите, а Майк изпълни заканата си и месито нищо не направи цял мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нищо неочаквано. Опитаха се, раздадоха се и до там. Поредното потвърждение колко несериозно изглеждаме на голямата сцена с лица, които дундуркаме по десет години в клуба, без да има нормална футболна причина за това. 

Няма как да биеш Барса, когато двамата ти нападатели по принцип не умеят да си спират топката, а голямата ти звезда се скатава, за да не се излага пред камерите. 

Евала на Фред и Мактомини за битката, която дадоха снощи. Ако и третият човек в халфовата линия беше толкова агресивен и надъхан, нещата в офанзивен план можеха да изглеждат далеч по-добре. 

Не следя Барса отблизо, но със сигурност не са страшилищито от близкото минало и имат доста пропуски в играта. Защитата им е палава, но няма кой да се възползва от ситуацията.

Капитанът Ашли Йънг е най-панираният футболист в отбора години наред, но нали е англичанин и от време на време ходи в сектора с феновете... Такова потресаващо представяне на капитан в такъв етап от ШЛ не съм виждал никога. 

Редактирано на от Vidic
  • +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не вярвах, че още от ОТ ще започне бутането на Барцилоната. Защо всеки път трябва основно лице да е съдията в нашите мачове..

За Кампа освен Олето да се пусне, че не виждам кой ще вкара. Голове като срещу БДЖ няма да вкараме, ще трябва да си ги изработим.

Играч на мача - МактОМини

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове