Jump to content

Препоръчани публикации

Man United  vs Barcelona

Сряда, 10 април 2019
Шампионска Лига
Начало:
 22:00 ч.
Стадион: Олд Трафорд
Телевизия: n/а

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

3:0, печелим ШЛ и се класираме директно догодина пак в ШЛ. Amen. 

Редактирано на от RedMaster
  • Харесвам 1
  • +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По някаква причина след тея лоши представяния съм по-голям оптимист за тоя мач.

• +1 1
  • -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С тая никаква игра освен 2 разгрома [почетни загуби] не виждам какво друго може да стане с тия циганьори.

• +1 1
  • -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По принцип шанса ни е от два мача срещу този кошмар ,но тоя път и там сме изиграни с тва най-напред домакинство. Ужасяващ развой на събитията след вчерашната хайка хора със слаби сърца да, не го гледат.Този Давид ще трябва да извади доста камъчета за да повали Голиат за съжаление.

Редактирано на от reddevil91
wrong

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия как ще ни опънат не е истина... Да се надяваме, че Погби прическата ще иска да впечатли бъдещия си клуб и ще вземе и да поиграе малко.

• +1 2
  • -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тук ако Оле ми излезе с обичайните заподозрени,Йънг,Лингард,Смолинг и Джоунс (което е твърде вероятно). Напълно ще си заслужим да ни сложат една 5-ца

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Барселона никога не е печелила на Олд Трафорд, няма да го направи и сега! 

Седмица за размисъл и мобилизация, прекрасен момент за реванш и влизане отново в ритъм. Нямаме никакви извинения и ако има нещо положително от загубите напоследък, то това е именно възможността да видим топките и решителността на Оле в кризисни ситуации. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 час, MUnited1878 написа:

Тук ако Оле ми излезе с обичайните заподозрени,Йънг,Лингард,Смолинг и Джоунс (което е твърде вероятно). Напълно ще си заслужим да ни сложат една 5-ца

Кои предлагаш на тяхно място?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, iv0 написа:

Кои предлагаш на тяхно място?

Дало да си играе десен бек, Линдельоф и Рохо или Баий, или в най-лошия случай само един от двамата(Джоунс и Смолинг), че двамата заедно са бомба със закъснител. А на Лингард който и ще да е, дори един Гринууд ще е по-добре. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мачът ще завърши точно както е свършил мача на Барселона на същия този ден в същия турнир преди точно 1 година на 10-ти Април и пак като гости. Тогава Барса отпаднаха на 1/4 от 1 много слаб отбор.
Сега резултата пак ще е същия :champs(18): :glory(28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука не трябва да губим.Успеем ли да удържим здраво юздите съм оптимист.

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Барселона не познава вкуса на загубата от доста време, през уикенда имат дерби с Атлетико Мадрид, а ние от своя страна сме под напрежение и какъв по-добър момент да ударим с юмрук по масата и отново да напомним за величието си от преди месец в Париж! 

Убеден съм, че Чоловците ще разклатят кокалите на Барса, но ние трябва да ги довършим - с много хъс, яко преса, физическа доминация и силата на домакинския фактор. 

Не знам какво се случва с някои играчи, но силно съм убеден, че Скот може да бъде нашият пионер в средата и заедно с Рашфорд да напомнят за славните дни и приемствеността на Академията! 

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рохо и Баий са си трагици, какво остава като нямат игрова практика и да почнат титуляри срещу Барцилоната. Не че Джоунс или Смо са адекватни ама играят всеки мач почти. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Alexis Sanchez could return for Manchester United's second leg against Barcelona .

Нема да се плашите :mood(17): Санчез ще оправи нещата във втория мач. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кофти време да дойде тоя мач, точно когато излязохме извън всякаква кондиция. Нямам очаквания, както срещу ПСЖ, за мен всичко е бонус след груповата фаза. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз ще се насладя на тези мачове, че догодина Славия Прага и Дебрецен..:mood(17):

Все пак винаги има шанс да ги излъжем

• Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То като погледнеш реално на нещата срещу Барса имаме по-голям шанс за успех отколкото имахме срещу ПСЖ!

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена