Jump to content

Препоръчани публикации

Wolves  vs   Man United

Вторник, 2 април 2019
Висша Лига
Начало: 21:45 
ч.
Стадион: Молиню
Телевизия: Diema Sport 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абстрахирайки от дербито със Сити от Манчестър Юнайтед се иска следното като минимум:

Домакинства: Уест Хем, Челси, Кардиф - 9 точки

Гостувания: Улвс, Евертън, Хъдърсфилд - 7/9 точки

16/18 точки и 99% влизаме в ТОП 4!

Ако приемем, че Арсенал и Челси са ни конкурентите, то дербито с Челси ще се яви буквално финал-преди финала за зона Шампионска лига, а Арсенал въпреки "благоприятната" си програма...са толкова ужасяващи като гости, че не виждам как ще спечелят дори и 3 победи навън, предвид факта, че са и ангажирани в Лига Европа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия криви муцуни ще скочат яко. Все пак това е шансът им да ги дават по телевизията. Факт, не играят лошо !
Предполагам ще разчитаме на контри, като се надявам още първите 2 да влязат ! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Smoothc написа:

предвид факта, че са и ангажирани в Лига Европа.

Не забравяй, че ние играем ШЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пичове, аз мисля ,че не отчитате един много важен фактор. Полуфинала за ФА Къп НА Уулвс. На 07.04, тия пичове играят за ФА Къп. За такова малко отборче това е огромно събитие и мислите им няма да са насочени към мача с нас. Реално, те в първенството не играят за нищо. Аз лично очаквам те да излязат евентуално с някакъв изротиран състав, но главно мислите ще са им за мача в неделя. Основните им играчи ще е пазят от картони и контузии. И на това разчитам, защото ние иначе сме тотален ташак...

Дано не звучи високомерно, но аз очаквам лека победа, защото тия просто няма да се напънат.

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Те не играят нищо, за това са 7-ми. Ок.

Ако мислиш, че ще "пуснат на Ман Юнайтед" само и само, щото имали полуфинал, то лееекинко се самозалъгваш и не знам от кога гледаш ВЛ. Сиромасите винаги скачат без да правят сметки като големите отбори, в това можеш да бъдеш сигурен. Още повече, когато вече са ни победили 1 път, и то с лекота за ФА. 

Не очаквам лесен мач, и особено след тва, което показаха вчера май най-резонното ще е някъв Х. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То е ясно, че ще мислят за мача си на Уембли в неделя, ама да се твърди едва ли не, че ще излезнат с децата и ще ги бием с 2-3 гола на ходом- това са глупости. Плюс това 7мото място е много вероятно да се окаже с квота за ЛЕ, а там са замесени бая отбори в битката за него. Мачът ще е тежък и много тегав. Дано успеем да го вземем, защото точно тия 3 точки могат накрая да се окажат супер важни като гледам програмата на всички конкуренти за 4ката докрая.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като гледам колко слабо играхме последните 2 мача с Уулвс и Уотфорд, особено в полузащита, не знам дали не е по-добре да се пуснат Фред и Мактоминей, вместо Ерера и Матич....

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Приличен отбор са, играят много грамотно и изобщо няма да ни пуснат метър. Напоследък представянето ни предразполага към нова загуба срещу тия. Не съм оптимист, но да се надяваме, че няма да се представим както срещу Уатфорд. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако нещо не се промени от мача с Уотфорд, тия ще газят нашите много лошо. Те биха за ФА, нашите да бият за първенство и всичко ще е точно. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пичове, къде твърдя, че ще ни лягат точно? Единственото лягане трябва да е нашето на Пеп и о гнусно с автогол в края на Де Хея. Аз лично твърдя, че според мен ще са разсеяни и евентуално с мисъл за неделя откъм селекция и пазане на играчи. Което за средняк е предостатъчно, за да ти се даде шанс. Това е много по-различно от лягане и т.н. НЕ знам за кво натам отива дискусията. 

Ние сме тотален ташак и в момента такива малки неща могат много да помогнат. Напълно съм съгласен с едно мнение нагоре. Ерера задължителна пейка, тотално е безполезен последно време, Матич също може да почива, защот ои при него има спад, но той основно идва от двамата хубавци пред него, които са тотал щета - Побата и Ерера. НЕ разбирам защо Фред, който изигра доста прилични мачове с ПСЖ и Арсенал бе закотвен така брутално на пейката и извън групата, а някакъв измисляк като Перейра играе...

Марсиал си плаче също за резерва. За мен лично Скот-Фред-Погба, ЛИнгард и примерно Рашфорд да го мръдне вляво, Лукаку отпред. Идеята с Рашко отляво е, че ония няма да оставят пространства като Уотфорс и срещу тях ще си трябва по-тежък таран.

Редактирано на от King Arthur

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лукаку-Рашфорд се очертава като най-опасната комбинация. 

Зад тях Джесито и Погба. 

Джеси за Мата и Лукаку за Марсиал. 

• -1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Джесито не знам какво го лансирате.Всеки сезон добрите мачове му се броят на пръсти.

Честно казано и аз искам да видя малко промяна в халфовата линия и по-скоро да видя в игра Фред и Мктомини.Откакто Матич и Ерера се върнаха нещата забуксуваха, Погба и той си смени късметлийската прическа и излезе от ритъм.

Очаквам този път да ги треснем, просто не мисля че могат да ни победят 2 пъти подред, би следвало да са си взели поуките нашите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ами ако го няма Шарандес на вратата да пусне леки голове значи ще ги бием. Та всичко е точно.

• Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мачът е изключително важен!
От него ще си проличи желанието и хъса за игра  ще се види имаме ли изобщо отбор или не. Недоумявам колко много мнения има, че е ясно, че ще ни бият. Ми то ако е ясно, че ще ни бие 7-мия ние изобщо  за Ман. Юнаитед ли говорим ? Ако играят като първите няколко мача при Оле ще бием. Ако повторят последните два мача - падаме. Нали всички играчи искаха Оле - ами да се напънат и за него и за себе си. 
Второто нещо, което ще стане ясно днес е доколко са вярни писанията за Погба и Реал. Последните два мача беше най-слаб на терена, напълно незаинтерисован като при Моу. Ако и днес е така значи си постила за Реал и онова гнусно същество Райола, който да го продава през две години и да взима по 15 милиона комисионни.
И последно - загубим ли този мач според мен сме извън топ 4 , което пък значи значително ограничение за привличане на попълнения отговарящи на изискванията на отбора - просто няма да искат да дойдат въпреки парите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ерера и Рашфорд извън групата. Рашо е болен, за Ерера няма инфо засега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На хартия изглежда ужасно, ще видим след час и на практика. 

Иначе Уулвс очаквано излизат с оптималното, първо ще гледат да набият канчетата на нашите, едва след това ще мислят за 1/2-финала за ФА след няколко дни. 

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Те онзи ден бяха с по-резервен състав и паднаха от БърнлЕ...сега ще се хвърлят на нож пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена