Jump to content
Wolfram

Manchester United - Watford

Препоръчани публикации

Southampton  vs Liverpool

Събота, 30 март 2019
Висша Лига
Начало:
 17:00 ч.
Стадион: Олд Трафорд
Телевизия: Диема Спорт 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бая солидна пауза ше има до 30-ти, честно казано. Може би е за добро, ебеш ли му майката. Да взимат да се стягат вече и да бият за цвят.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искам да видя промяна..

имат време да мислят, мъдрят и какво ли не.. 

тук трябва да се върнат в правия път, защото ако не се случи нещата хептем няма да са розови

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тея паузи не ми се нравят изобщо, обикновено след тях ставаме още по-зле. Дано тоя път подейства в обратна посока, че имаме сериозна нужда от победа в този мач. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Задължителна победа! До дербито със Сити трябва да спечелим 10 минимум и 12 максимум точки.

Няма лесно в Англия, не искам и да неглижирам целите им, но като цяло следващите четири мача са ни все срещу отбори, които вече няма за какво да се борят - визирам изпадане или ЕКТ.

Домакинства на Уотфорд и Уест Хем и Гостувания на Улвс и Евертън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Така като гледам как Челси и Тотнъм са почнали да губят точки, ако може да си вземем 6-те мача срещу отборите извън топ 6 ще сме се класирали за шампионска лига. Хъдърсфийлд и Кардиф накрая ще си ги бием, ама тия 4 мача в началото на април ще са решаващи. Дано си опичат акъла нашите. Оле да ползва сешоари, бутонки, каквото му хрумне за да ги мотивира за тия мачове...

• +1 4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Zoufa написа:

Аре са, паднахме 1 път и вече да се стягат, да сме биели за цвят :mood(17): Отбора 3 месеца се скъса да бие всичко живо, направихме ебати подвига в ШЛ, са сме паднали един път и вече край, да биеме за цвят :mood(17):

Екзарх Екзи, малко в повече ми дойдоха тия резки ботъли, на фона на един супер играещ отбор. Затова го казвам, на фона на 2 загуби всяка победа ше е цвят :mood(35):

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това прекъсване в шампионата се надявам да ни е дало малко време да си изчистим главите. Очаквам да излезем мотивирани и да ги отнесем още до полувремето.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Корави са Уотфорд. Не очаквам лек мач.

А гелдам и пак бая контузии се натрупха по националите. Дано да са били върнати превантивно и да не са сериозни.

Време е да се върнем към победите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Задължителна победа, нямаме право на грешки! 

Иначе си пожелавам:

Фулъм-Сити 2

Арсенал-Нюкасъл Х2

Ливърпул-Тотнъм Х2

Кардиф-Челси 1Х

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
7 hours ago, Smoothc said:

Задължителна победа, нямаме право на грешки! 

Иначе си пожелавам:

Фулъм-Сити 2

Арсенал-Нюкасъл Х2

Ливърпул-Тотнъм Х2

Кардиф-Челси 1Х

Съгласен съм с прогнозите ти. Само Ливера ще бие за жалост (по статистически данни), иначе другите са вътре 8)

Айде, чакам го тоя мач цяла вечност... 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И в liveonsat.com пише, че ще се дава по диема спорт 2, освен тва наистина и в на диемата сайта пише, че ЩЕ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на 18.03.2019 г. в 18:40, Wolfram написа:

Екзарх Екзи, малко в повече ми дойдоха тия резки ботъли, на фона на един супер играещ отбор. Затова го казвам, на фона на 2 загуби всяка победа ше е цвят :mood(35):

ПрОЛЕтта на рамото ми кацна - жива и зелена, Слънце пак мечтите съживява - млади и горещи! 

Св. Оле ще помолим с нас по пътя да върви, Св. Оле, тебе молим, дай ни сила, с наща орис, пак, да се преборим!

Редактирано на от Smoothc
  • Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отдавна загубих интерес към националите. Може би от откаьването на Роналдо... Както и да е.

ВРЕМЕ ЕЕЕЕ. Нямах търпение да дойде петък да подготвя всичко.

П.П. Изпрах тениската, но днес пак я сложих и мисля да не я сваля до неделя! Просто си казвам аз.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трябва да се върнем задължително на победния път след последните два разочароващи мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нашите догодина е ясно, че ще играят в ШЛ. Все пак още тази година  ще я печелиме :0balance:

Иначе очаквам днес добра победа :) 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, jizzlie написа:

малдини и барези ще оперират в центъра.

Батистута отпреде, Бекъм по крилото. Взимаме го тоа мач.

• Хаха 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена