Jump to content
Pepinka

Arsenal 2 - 0 Manchester United

Препоръчани публикации

Arsenal  2 - 0   Man United

Висша Лига
Стадион:
 Емиратс Стейдиъм
Голове:

Гранит Джака 12'
Пиер-Емерик Обамеянг 69' (дузпа)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Знаех си че няма да го вземем тоя мач,но не си мислех че по тоя смешен начин,смисъл тия Арсенал са супер смешници.Тотално ги надиграхме и в друг ден резултата реално щеше да е 1-4 за Юнайтед...Доволен съм от от играта ни,дано да продължим да играем по този начин...

• +1 4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз това лайно го очаквах, но не исках да влизам преди мача да споделя, че имам шибано предчувствие...! Не заради друго, а защото беше време да дойде тази загуба - грандиозен успех последван от лайно. 

Играхме добре, но Късмета беше с тия асматици, като Лукаку направи фрапантни пропуски(особенно при 0-0). 

Единствено мисля, че смяната на Марсиал закъсня. 

Нищо фамозно не се е случило и място за драма няма, остават 8 мача. 

Next game!

• +1 4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Доволен съм от отбора въпреки загубата.Нямаха ден просто, още като видях пропуска на Лукаку в началото ми стана ясно какво ще гледам.

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изключително много чисти положения и нито гол. Клиничността, с която побеждавахме напоследък, днес изневери. Твърде фрапантни бяха някой пропуски, днес не ни беше ден определено.

Нищо фатално не е станало. Просто трябва да се върнем на победния път още следващата седмица. 

Редактирано на от Vidic
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не се получи, защото висшата лига се превърна в черно тото ще държат интригата за топ 4 до края! Арсенал задължително падат следващия мач.. Бихме псж с 10 клас и на фелаини черния двоиник а днес бом бок. 

• WTF? 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Все някога серията щеше да свърши. Нищо кой знае какво не се е случило. Все още имаме доста големи шансове за топ 4.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Реално погледнато сме на 3 точки от 3тото място. Просто играем мач за мач. Жалко само, че играем с Челси и Сити. Поне сме домакини.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нарочно паднахме днес, да не се налага първата ни загуба да е в мача със Сити :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съдбата е "кучка" и винаги си взема, това което ти е дала.  В сряда имахме шанс, но днес ни обърна гръб и се усмихна на най голямият дървосекач от отбора на аналците. И то след сватбарски удар от ... 30 метра. Ебаси майката!!!  Дузпата си беше 50 - 50...

Да бяха ни били с игра, положения ... натиск, повече бих го разбрал.  Днес не се получи играта и като цяло всеки игра под възможностите си.  Все пак си мисля че аналци пак ще загубят точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо фатално..

няма отбор, който все да печели и Юнайтед не е изключение. Разбираемо е да паднат на този стадион, никой не е на ниво, нямаше я клиничността от мача  с ПСЖ

Точно преди техния гол, който бе малко и късмет, но все пак е гол, Лукаку уцели греда, ако я бе вкарал сега друго щяхме да пишем. Няма как да побеждаваме наред! Има и такива мачове. 

Бяха по-надъхани и си взеха своето, бяха по-клинични, по-добри не, но ни победиха и това е. Няма трагедии

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Слаб мач като цяло, първото загубихме центъра и допуснахме левашки гол, а второто тия седяха добре прибрани отзад и си ни биха малко в наш стил както сме ги били не малко мачове..

Рашфорд осра всичко квото можеше да осере и е време да седне на пейката щото е потресаващ след контузията, Погба също с много слаб мач. Все едно все още празнувахме мача с/у ПСЖ и не дадохме никъв отпор на нестабилния Арсенал..

гледаме напред

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма нищо фатално. Урок който бе нужен на младите момчета, че не се лежи на стари лаври. Мач който е минал, вече е стара слава. Истината е в постоянството.

Продължаваме напред.

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе Фред е уникален в отнемането, днес отне сигурно 10 топки и в последствие грешен пас.. Толкова футбол има в това момче, дано работят в правилната посока с него. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Този път Арсенал ни удари с нашия номер.

Като цяло ни липсваше завършвашият удар, последната фаза, иначе като изграждане на атаките и поставяне под напрежение противника, мисля че се получи много добре, но...клишето, че футболът е игра на голове - е вярно! 

Класиране срещу Улвс и победа срещу Уотфорд са целите до края на март. 

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кофти, сега борбата стана трудна. Трябва да се вземат всички мачове срещу средняшките отбори.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много тъп мач, но като цяло си го очаквахме. Фред колкото открадна, толкова и загуби. Тоя гол на Джака някой ще ми обясни ли как стана ве, да го еба? Вятъра ли я духна еби му майката... греди, пропуски и кво ли още не за нас... нищо не ни се получаваше, но продължаваме да мечтаем. Олес ат дъ уийл!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вярвам, че много от вас няма да прочетат коментара ми и доста от вас, които ще го прочетат, няма да са съгласни с мен, но мисля, че това е истината.

Арсенал заслужиха победата си, въпреки че категорично бяха надиграни. Те я искаха повече от нас и си вкараха малкото положения, които имаха. Ние направихме положения, с които можехме да ги откажем, но не се възползвахме. Уважавам Оле, но мисля, че днес беше наказан заради това, че продължава да разчита на Рашфорд, който трябва да прекара много дълго време на пейката, защото е абсолютен абонат и заради него сме с 10 човека, не знам кой мач поред. Мисля, че днес MVP беше Лено, не защото е нещо особено, а просто защото нашите го направиха да изглежда така. Доволен съм от играта на Фред и смятам, че беше най-добрия ни играч днес, но не мисля, че с тази схема би се наложил, при завръщането на Ерера.

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Причините за загубата не са "с лупа да ги търсиш", нито са нужни и някакви тежки анализи. 

Неприятна загуба, да, фатална? - към момента не, но постфактум.. може и да се окаже! 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бях на "Герена" и като се прибрах гледах много малко от мача. Изпуснали сме много, а тия ни вкараха смешен гол и реализираха измислена дузпа. След подвига в Париж нямам намерение да критикувам отбора, не може вечно да бием. :) Договор за Оле и гледаме напред! 

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Loca Pasion написа:

...Уважавам Оле, но мисля, че днес беше наказан заради това, че продължава да разчита на Рашфорд, който трябва да прекара много дълго време на пейката, защото е абсолютен абонат и заради него сме с 10 човека, не знам кой мач поред. ...

Като цяло съм съгласен, че  Рашко трябва да остава и резерва в някой мачове било то и за почивка, и за да бъде мотивиран да се раздава макс. Но чак за дълго време... Не мисля.

Има обаче нещо което трябва да изкорени от играта си - Да спре да ръкомаха и да недоволства от съотборник, който е сбъркал пас към него. Все пак си на 20г.  Не се казваш Меси или Роналдо и да си с 4-5 златни топки зад гърба си, че да се изявяваш като звездата в отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рашфорт и на мен не ми харесва последните мачове , някък прекалено самочувстиве му дойде , но аз имам пълно доверие на Оле и съм сигурен че той знае как се управява играч в подобна ситуация.

Колкото до мача , нашите са си изморени , емоцията от сряда няма как да не е претъпила мотивацията за днес.За мен напълно нормално при всички отбори се случва.

Важното е че ще следим с интерес края на сезона и най-накрая и около нас им интрига - отново!!!!

Аз лично чакам договора , друго не ме интересува към момента!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове