Jump to content
H17MAN

PSG 1 - 3 Manchester United

Препоръчани публикации

Предизвиках съдбата, за радост.

Но като цяло, няма как да си променя мнението за ВАР. Не е нормално явни засади да не се вдигат и да се изчаква развитието на атаката. Но това не е за тази вечер...

Айде наздраве! АААААААААААА

Редактирано на от Vidic

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
10 minutes ago, danail4o0o0 said:

Тук 

Да му дават договора на човека.Какво повече да се доказва.Обичат го в съблекалнята,успява да надъха момчетата .Влияе им позитивно на психиката.Това е най-важното.

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пичове, дайте да кажем и нещо негативно, в кръга на шегата разбира се, но...

Доста се закучиха нещата през второто полувреме, ПСЖ продължаваха да кръжат около нас, тези пасове в дълбочина и последвалите остри центрирания на няколко пъти ме изправиха на нокти, времето минаваше, а ние така и нямахме опасни атаки, наистина опасни, за удар изобщо не говоря.

Та на практика тръгнахме и то не на щурм - едва в последните 5 минути, което малко ме ядоса, защото в такъв мач времето е най-ценният ресурс реално, защото за протокола - в 6+ минути след нашия гол ПСЖ направиха това, което ние трябваше да им направим или поне да се опитаме най-късно в 80-та минута. Поне едно време започнах да се моля за корнер, честно казано, не виждах друг начин за гол и доста се ядосах, че Дало пробва този малко наивен удар, който можеше и да се разиграе надясно по фланга(мисля че имахме човек долу в текущата ситуация). И видях, че се получи блокаж и корнер нали и си казах, че това е може би последния шанс и като видях Скомина да притиска слушалката....ВАР...не вярвах, че се случва буквално, а на повторението наистина се видя, че има игра с ръка в наказателното поле. Невероятен момент наистина, в действителност спортният шанс беше с нас, няма какво да си кривим душата.

p.s.

Изтръпнах при гола на Ди Мария, в типичен за него стил, страхотен нюх, винаги ги завършва по този начин такива топки, не видях засадата в реално време честно да си призная, но...като двигнаха засада, се успокоих и се сетих за отменения гол на Индзаги в Торино 1999, помните ли?

Редактирано на от Smoothc

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момчета, радвайте се. Заслужихме си го. Изстрадахме прекалено много като фенове...

• Харесвам 2
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/4b2fe0c1-3f0d-42b6-9a5c-524deadf8c45

Пу, май го изтриха.. Реакцията на Марсиал след дузпата ;d 

Редактирано на от RedMaster

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FL0PY написа:

Момчета, радвайте се. Заслужихме си го. Изстрадахме прекалено много като фенове...

Silver lining-a в цялата ситуация е, че със сигурност след пет години и половина ходене по мъките - в момента са останали само истинските фенове. Глорихънтърите отдавна са си били камшика :mood(33):

• Харесвам 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз още не мога да асимилирам. Сега си пия кафето преди работа и не спирам да мисля за това. Цяла вечер съм се въртял в леглото и не спирах да си мисля. Все едно съм влюбен, имам не пеперуди в стомаха, а малки дяволчета, които пируват. Днес нищо не може да ми развали настроението. 

П.П. ае дано не забравим цветята на жените от радост :D

• Харесвам 1
  • Хаха 2
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Обичам го този отбор и трябва да се води от човек с червена кръв, а не наемни палячовци!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Може да прозвучи тъпо, но когато тези под тениските, знаят какво носят така се получава. Когато го и ценят няма значение дали са на 17,27 или 37 години. Лошите май са тия, които знаят само , какво им влиза в джобчето. 

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО, ДЯВОЛИ!

7 часа след резултата още съм в еуфория и адреналинът ме държи, така че нищо обективно не мога да напиша.

*** за орките. *** за анал.

#BELIEVE

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добро утро!

АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

• Хаха 2
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз нямах търпение да стана, ако някой е буден и почива или е от по-късно, пускайте Ринг тв, СЕГА! :D

П.с. нещо закъснява повторението ;д

Редактирано на от 1Giggs1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
7 hours ago, Lanna said:

Тая цигания нещо не я разбрах :mood(17):

Е как,не разбра ли че ще получиш предложението на живота си от един виден софийски аристократ с БМВ 3-ка? :mood(17):

• Хаха 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове