Jump to content
H17MAN

PSG 1 - 3 Manchester United

Препоръчани публикации

Не мога да повярвам! Такъв кеф хсксслднбьсйкькькдндкдлсньндлслслсмзньндлсшспсовооввпвпвпсньнькьйцууцуц 

• Харесвам 2
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам какво да кажа! Гледам и нe вярвам, че продължаваме.

Шегувах се, че ще има победен гол в продължението.....то взе, че се случи :D

• Харесвам 2
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уеееесссс нема такъв кефф *** за мазния ди мария и целия смешен отбор Псж .Бихме ги с децата и всички ,които ни се подиграваха след 0-2 и отписваха да си режат вените след тая вечер.

• Харесвам 1
  • +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това е един от моментите за които живея.Е нема такова щастие.Оле ....Оле .......Олееееееее

• Харесвам 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Направо вдигнах блока във въздуха!!!!

Не ги надиграхме но ГИ ИЗЧУКАХМЕ НАСРЕД ПАРИЖ. ...

И ТО С ДЕЦАТА !!!!! 

Айде сега да ми се хилят мазните цигани - Ди Мария и Алвеш ... И всички френски папуняци

• Харесвам 1
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кажете ми че някой е снимал насраната физиономия на ушатия грозен човекоподобен мангал след края на мача.

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

*** за Ди Мария. *** за Неймар. *** за тоя убит отбор. Невероятни сме просто. От толкова време мечтая за тези вечери в ШЛ. Уникално чувство, просто не може да бъде описано. Сега си пожелавам малко късмет и като нищо това ще се превърне в един страхотен сезон. А като се сетя на 18 декември какво беше положението... 

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ВЕЛИКА ВЕЧЕР! Утре по подробен разбор,мечтана еякулация,е ебати путката майна и ВАР-ка ги ебахме в мач за историята,още не мога да повярвам ГЛОРИ ГЛОРИ МАН ЮНАЙТЕД !ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

• Харесвам 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове