Jump to content

Препоръчани публикации

PSG  vs   Man United

Сряда, 6 март 2019
Шампионска Лига
Начало:
 22:00 ч.
Стадион: Парк де Пренс
Телевизия: bTV Action

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много тежко... дано тия ни подценят и направим някакво чудо, щото ще ни е нужно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Говорим си, че трябва да стане чудо, за да се отстранят ПСЖ. И съм съгласен.

После си мисля – трябваше да стане чудо и за да влезе отборът в четворката, а то па взе, че се случи, понастоящем е там. 

И почвам да се надъхвам, бате. 

Редактирано на от МUFC
  • Благодаря 1
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Виждам коментар, търсещ плюсчета. Кво се надъхваш, да не играеш ти? Да речеш 50/50 да е, да чакаш яко мача, ама то шансът ни е толкова нищожен, че не си заслужава да се коментира даже. 

• -1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Далот ще трябва да играе RW или RWB. Алексис няма да може понеже се контузи. Но по-добре. Днес като го замениха отбора живна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мачът на мачовете тоя сезон! 

Чакам го от първия мач. 

Искам да мачкаме тъпите френски зелки. Да покажем на Европа кой се завръща по евро пътеките от далечния хълм! И както казват по войните "ако ще мрем и ще ни тъпчат, нека ум покажем ада преди това!" Мачкайтеее нащееее!! Бой по тез фалшиви флейти! Трепии гии, Лукаку 3, Раш двойка, Марсиал един, Оле, Олее!! 

Точен 1:3 и нека силата бъде с нас :glory(28):

• Благодаря 1
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, punisher30 написа:

Виждам коментар, търсещ плюсчета. Кво се надъхваш, да не играеш ти? Да речеш 50/50 да е, да чакаш яко мача, ама то шансът ни е толкова нищожен, че не си заслужава да се коментира даже. 

То щото шансовете ни да влезем в 4-ката бяха много големи, нали така? :mood(17): 

И аз не очаквам чудеса, по-класния отбор са, няма какво да се лъжем. Това не означава обаче, че отбора трябва да излезе на терена като обречен. Важното е да покажат същото желание както до момента, другото е трудно постижимо. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе съвсем различни неща са. Това е един мач. Един единствен мач, в който си длъжен да вкараш с 2 гола повече от съперника. И то като гост на един много сериозен отбор. А в същия тоя момент ние сме с ужасно много контузени. Погба е наказан и ако Матич и Ерера не играят, то ще ми стане много интересно кои трима ще са в центъра. 

В ПЛ направихме нещо страхотно, да. Това са 10 победи и 2 равенства. Шампионска форма, спор няма. Но се случва много по-често, отколкото това, което се изисква от нас в ШЛ. Всъщност второто не се е случвало дори, а отбор да направи серия от 12 мача без загуба в ПЛ се случва всеки сезон. Нормално е след такава серия и такива неадекватни конкуренти, да се доближим до тях. Не ме разбирай грешно, шансове винаги има за всичко, просто коментирах това, че е типичен коментар, търсещ си плюсче и нищо повече. Което е тъпо.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е това е тъпо, да. Най-малкото с резервите ще паднем здраво, а другата година(ако сме в ШЛ), ще сме насрани, защото ще помним разгромния резултат, който би се получил като краен.

• WTF? 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С оглед развоя на ОТ и да отпаднем няма да е болка за умиране. Имаме за цел класирсане в 4ката и много сериозни мачове до края на сезона. Отделно и ФА. *** за псж все пак, насраняците никога няма да постигнат нещо голямо в Европа, ако ще още половин милиард да пръснат. Ако ги бием ще е медено. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чакам мача, вярвам и нямам търпение да си мерим пи*ките с тия!

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Без Погба,Матич,Ерера звучи приказно да ги отстраним.. но имаме шанс , тези са такива палячовци с толкова дразнещо слаб треньор , че може да им направим Барса 2 .. В такива мачове не е важен толкова състава, колкото магията и харизмата на ШЛ, господ решил ли е - отстраняване ги , 

Да факт да кажем , че са на 95% фаворит, но все пак сме МЮ и от кой ако не нас да напише нова приказка...

Дано романтиката не е само в темата преди мача , а и на терена!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това, което се иска от нас срещу ПСЖ е да вкараме минимум 2 гола. Кое е невъзможното? Не един или два отбора са го правили. Ако не вярваме в отбора, защо сме му фенове? Не казвам да бъдем заблудени от сорта на "тази година е нашата". Казвам да вярваме.

Мачът е сряда, имаме 3 дни. С оглед на представянето на Лукаку няма как да не е титуляр. И мисля, че Оле ще подходи отново с тоя ромб. Ако нещата с Матич и Ерера се развият добре - чудно! Обаче ако не, кой ще играе?

Иронията е, че докато се оплаквахме от защитата, тя е най-сигурна за момента.

#BELIEVE

Редактирано на от Ivan Milkov
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стигнах до извода ,че пред нашия Олд се притесняват повече и вчера си пролича трудната победа ,а като гости повече играят за тва залагам на шанса ни да елиминираме ПСЖ с формата ни на гости . 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Още първия мач изгубихме на 99% шанса за класиране напред, така че ако не направим нищо тука, няма да се сърдя. И аз обаче искам пълно себераздаване и силна игра, а пък квото сабя покаже. Няма за къде и за какво да се пазим, трябва най-малко за тренировка да използваме шанса да цъкаме с тоя сакат състав срещу отбор като псж.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стана ли време?! Ей, никак не ми се искаше да идва този мач ... очертава се като завършек на първия сериозен неуспех на Оле. Естествено, казвам го напълно осъзнавайки, че шансовете ни от самото начало не бяха особено впечатляващи, но все пак ще го пишат на сметката на Оле /пък било то и първия му мач в ШЛ като мениджър/. Общо взето бе, т.е. очаквано е да отпаднем, но някак си ме притеснява не толкова фактът, че не продължаваме, а как това ще се отрази на отбора. Хубаво е да го има това усещане, че играеш с други големи отбори в такъв турнир - държи те под напрежение, повечко адреналин, има я тръпката, мисълта, че може пък да се случат нещата. 

Да се надявам на обрати ми се струва твърде смело и някак наивно, но все пак ... на теория шансовете все още ги има.

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трудно ще е, в момента граничещо с невъзможното да се класираме.

Погба няма да играе, което може да се окаже в плюс за отбора в този случай. Ще се разчита на Лукаку с оглед на моментната му форма. Перейра го виждам сигурен титуляр към момента. 

Силно се надявам Матич да е възстановен, тъй като с център Перейра - Фред - Скот ще ни се види сложно.

Марсиал щеше да е хубаво да запише минути преди този мач, но уви. Дало, Лукаку и Рашко ще ни е нападението. Можем да ги изненадаме, вкараме ли първи всичко може да се случи, ще има притеснение и във франсетата, ще им върнем спомените за Барса и току виж са напълнили гащите.

При 0:1 за нашите вече мача много ще се отвори. 1:3 ми се вижда един напълно възможен резултат, който в същото време е много трудно постижим. Нашите трябва да търсят атаката от първата минута, това е сигурно. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Протоколен реванш.

Шансовете ни са на теория. Вече ако е писано да стане чудо, то ще е повече от добре дошло.

Не вярвам Оле да иска този мач просто да мине и да насочи вниманието си към гостуването в неделя. Да излязат и да изиграят един добър, приличен мач пък каквото сабя покаже.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нищо не се знае още.8 поредни победи като гост не са случайни.

• Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искам да вкараме първия гол. Дали после ще имаме сили за още не мисля, но ако просто покажем хъс за мен ще е поредния знак, че Оле трябва и след лятото да е at the wheel.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, vasil922 написа:

Искам да вкараме първия гол. Дали после ще имаме сили за още не мисля, но ако просто покажем хъс за мен ще е поредния знак, че Оле трябва и след лятото да е at the wheel.

Кой иначе трябва да е ет дъ уийл според теб, ако не Оле?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Старшият излиза и им прави блицкриг на гадните франсета. Супер непоносим отбор с мангали, педали и псевдозвездички. Значи тоя Кавани примерно предишни сезони съм му гледал мачове, бате тоя изпуска по 8 гола на мач, ама понеже те тия прават на 2 минути по положение и вкарва хеттрик и големия нападател нали. Пълен льохман. Такива като тоя в ПЛ ше са като Фалкао. Бразилското цигане и оная п*тчица Мими дори няма да ги коментирам. Само Килианката е симпатяга. Верати също е класа. Тия във времената на Съра щяхме да ги клатиме от острова до Париж и обратно, просто ни хванаха с много проблеми и окуцял състав. 

• Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена