Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Southampton

Препоръчани публикации

Southampton  vs Liverpool

Събота, 2 март 2019
Висша Лига
Начало:
 17:00 ч.
Стадион: Олд Трафорд
Телевизия: n/a

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нашите трябва да продължават да движат по план. Победа след победа, победа след победа, до постигането на заветната цел, която става все по-вероятна. Дано част от контузените са на линия, че поне да има някакви опции от пейката. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мачкай тия долни сиромаси, мамка им, засилвай ги към Чемпиъна!

Айде Старши! Ти си човека! Излизай с децата до 17 години

• Харесвам 1
  • Благодаря 2
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Генерална репетиция тук преди the big big big match 
2:0.  Мачкай, Оле! 

• Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Крайно време е да изиграем един гостуващ мач на Олд Трафорд и да загреем преди гостуването в Париж!

Предполагам, че ще има няколко промени, дано да видим и завръщане на някой измежду Матич, Марсиал, Ерера и пр.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука пак ще е мъка! Може и да ни поведат.  На Олд Трафорд хич ни няма :D Откога си мечтая да пребием за кефа някой с 6-7 гола.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквам да изиграем мача умно и спокойно. Чак на победи с по 5-6 гола не се надявам, но се надявам да ги надиграем тотално и рано да си решим мача. С цел да запазим малко сили второто полувреме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пак няма да ни дават бедняците от диема. Кога и да ги закрият все ще е късно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е нормално, Борнемут - Сити е по същото време, а дебилите дават само 1 мач от 17 в събота максимум. Иначе в интерес на истината в програмата им беше нашия мач залегнал до преди 2-3 дни, ма го смениха. Често го правят. В случая обаче ги разбирам- оня мач е с доста повече заряд, нормално е да дават битката за титлата, а не борбата за топ 4 при положение, че изборът е сведен само до 1 мач.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Естествено ,че титлата е по важна борба но тва ,не е проблем има стриймове аз така или иначе от година не гледам Драгойки и Бобита да коментират :mood(17): 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На този етап по отношение на голмайсторството, ние реално разчитаме на: Лукаку, Погба, Рашфорд, Санчес и Йънг.

Марсиал, Мата, Ерера и Лингард са контузени към момента, но така или иначе, първите трима от горезиброените генерират близо 60% от всички вкарани голове.

Ако един или двама измежду Матич и Ерера не се завърнат в средата, то логично единствената промяна трябва да бъде Рашфорд за Дало.

И в атаката стават: Санчес-Рашфорд-Лукаку за мача със Саутхемптън.

При наличието на Погба и Йънг на практика излизаме с водещата ни резултатна 5-ца за сезона.

Апропо, много отвратително явление е и следното: Мата и Санчес могат много повече в голово отношение, а и като асистенции, но...какво им става, просто не знам! Разбира се, за Мата от няколко години нямам особена надежда, я някой фаул, я някоя друга асистенция - като за съжаление, това изглежда му е максимумът. Докато за чилиецът, направо бяс ме хваща като го гледам в това състояние, та той дори не е и близко до отбелязване на гол по време на мач.

Интересно, например, че свободни радикали като Лингард и Дало снощи да речем, излизат в пъти повече на опасна позиция за гол, отколкото Алексис!

Не знам, мисля че прекалено или как да кажа...там, забит на лявото крило, често подвизааващ се и като халф-бек, влизащ често навътре, търсейки ивеждащ пас към дясната зона, не е това играта му, това ми е идеята! Лукаку например, който е с физика на таран, за добро или лошо се чувства идеално горе на десния фланг, а и в действителност това му преквалифициране да го наречем, носи дивиденти малко или много, и срещу Арсенал и в други мачове.

Докато в същата роля - Санчес, само че на обратната страна...не искам да казвам, че се губи/самоизключва понякога, въпреки че никога не бих отрекъл старанието и борбеността му, пресата и т.н., но в крайна сметка той трябва да бележи голове, защото първо, че го умее много добре и второ, ние все пак купихме нов модерен нападател, ала фалшива 9-ка, а не крило, ала халф-бек. 

Че то младокът Чонг, който е десничар, мисля че ако го пуснем в ролята на Санчес ще направи много повече от чилиеца, с вероятност и за отбелязване на гол. Това го казвам не като критика, а като мнение, че Санчес трябва час по-скоро да излезе от тази си  роля, ако трябва вътрешен халф да стане, но плочата с неговата игра вече се изтърка. Все се надявах, че снощи ще дадат тон за песен с Лукаку, но главен диригент отново се оказа белгиецът.

Може да е всякакъв, но Лукаку ни е водещият голмайстор за последните 2 години. 

Ако и срещу Саутхемптън не успее да вкара, въпреки че ми се иска да го видя на позиция различна от левия фланг, направо...

Точно преди мача с ПСЖ, едно от хубавите неща, които могат да ни се случат е Санчес да вкара гол, който може да доведе до изригване на вулкан, метафорично казано.

Редактирано на от Smoothc
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че подгонихме и Тотнъм след грешките им последно време, на 5т. са пред нас, а в събота преди нашия мач приемат Арсенал. Добре е да имаме възможност да се борим за общо две места, даващи право на участие в ШЛ, отколкото ние, Челси и Арсенал вкопчени само в 4-ото.

• +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Smoothc написа:

На този етап по отношение на голмайсторството, ние реално разчитаме на: Лукаку, Погба, Рашфорд, Санчес и Йънг.

Марсиал, Мата, Ерера и Лингард са контузени към момента, но така или иначе, първите трима от горезиброените генерират близо 60% от всички вкарани голове.

Ако един или двама измежду Матич и Ерера не се завърнат в средата, то логично единствената промяна трябва да бъде Рашфорд за Дало.

И в атаката стават: Санчес-Рашфорд-Лукаку за мача със Саутхемптън.

При наличието на Погба и Йънг на практика излизаме с водещата ни резултатна 5-ца за сезона.

Апропо, много отвратително явление е и следното: Мата и Санчес могат много повече в голово отношение, а и като асистенции, но...какво им става, просто не знам! Разбира се, за Мата от няколко години нямам особена надежда, я някой фаул, я някоя друга асистенция - като за съжаление, това изглежда му е максимумът. Докато за чилиецът, направо бяс ме хваща като го гледам в това състояние, та той дори не е и близко до отбелязване на гол по време на мач.

Интересно, например, че свободни радикали като Лингард и Дало снощи да речем, излизат в пъти повече на опасна позиция за гол, отколкото Алексис!

Не знам, мисля че прекалено или как да кажа...там, забит на лявото крило, често подвизааващ се и като халф-бек, влизащ често навътре, търсейки ивеждащ пас към дясната зона, не е това играта му, това ми е идеята! Лукаку например, който е с физика на таран, за добро или лошо се чувства идеално горе на десния фланг, а и в действителност това му преквалифициране да го наречем, носи дивиденти малко или много, и срещу Арсенал и в други мачове.

Докато в същата роля - Санчес, само че на обратната страна...не искам да казвам, че се губи/самоизключва понякога, въпреки че никога не бих отрекъл старанието и борбеността му, пресата и т.н., но в крайна сметка той трябва да бележи голове, защото първо, че го умее много добре и второ, ние все пак купихме нов модерен нападател, ала фалшива 9-ка, а не крило, ала халф-бек. 

Че то младокът Чонг, който е десничар, мисля че ако го пуснем в ролята на Санчес ще направи много повече от чилиеца, с вероятност и за отбелязване на гол. Това го казвам не като критика, а като мнение, че Санчес трябва час по-скоро да излезе от тази си  роля, ако трябва вътрешен халф да стане, но плочата с неговата игра вече се изтърка. Все се надявах, че снощи ще дадат тон за песен с Лукаку, но главен диригент отново се оказа белгиецът.

Може да е всякакъв, но Лукаку ни е водещият голмайстор за последните 2 години. 

Ако и срещу Саутхемптън не успее да вкара, въпреки че ми се иска да го видя на позиция различна от левия фланг, направо...

Точно преди мача с ПСЖ, едно от хубавите неща, които могат да ни се случат е Санчес да вкара гол, който може да доведе до изригване на вулкан, метафорично казано.

Чонг е левичар

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Може би наистина се губи заради позицията си на терена Санчез.Според мен трябва да се пробва на позицията на Лингард като фалшива 9ка или на върха на ромба.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да, обърках се, Чонг е ливичар, а Гомес десничар. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Страхотна възможност за Санчес и Перейра да блеснат, дано се възползват. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this