Jump to content
Pepinka

Manchester United 0 - 0 Liverpool

Препоръчани публикации

Добър мач за нас, въпреки смените на някои основни футболисти. Честно казано, мисля че ги изтървахме и ако бяхме взели 3-те точки, щеше да е напълно заслужено, защото създадохме 3-4 доста опасни положения, но просто нямахме късмет. За сравнение, "митичния" ни противник не създаде нито 1. Ако този отбор е бъдещия шампион на Англия, няма да е никак справедливо, спрямо играта футбол...

Искам да спомена, че Скот игра много добре и свърши доста работа в центъра. Перейра също влезе добре в мача и всъщност се справи доста добре. Ашли също се справи добре.

Между другото, орките сънуват някаква дузпа, която не им били дали...? :D

Редактирано на от Loca Pasion

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кофти стечение на обстоятелствата заради тия контузии и принудителни смени. Не мисля, че имаме за какво да съжаляваме, с оглед обстоятелствата постигнахме приличен резултат. Стабилна игра в защита, раздаване от всеки един на терена, което беше положителното в двубоя. Тоя педерасТ съдията, свиреше всяко докосване и всяко 50/50 нарушение в тяхна полза.

Орките така се бяха насрали, че ако не бяхме осакатяли, можеше и да ги ударим. Нищо не играха, не могат да имат никакви претенции към мача. Даже, ако Смолинг си беше дал зор да стигне топката в края, можеше и да ги ударим. Но нищо, Сити вече стопи дистанцията до тях, а като си ги знаем, че са закърмени лузъри, може и да се осерат както си знаят до края. 

Редактирано на от GGMU_4ever
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

атмосферата на Олда беше топ, изкефих се на макс, не помня откога не е била така ... гледАх Скай, разбира се

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нашите феновете така ги натиснаха, че орките напълниха памперсите и не посмяха да пуснат "хеви метъла" . Бяхме ли им мушнали един гол, ОТ щеше да се измести от основите. Публиката се събуди, показа какво иска. Беше зад отбора в този много тежък момент. Браво на Мактоминей и Перейра, че издържаха. Със здрав Рашфорд и без Лукаку на крилото, щяхме да ги бием, въпреки че през Лукаку минаха повечето ни от опасните положения.

Дано контузиите не са много тежки, защото в сряда е тежко гостуването.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Loca Pasion написа:

Искам да спомена, че Скот игра много добре и свърши доста работа в центъра. Перейра също влезе добре в мача и всъщност се справи доста добре. Ашли също се справи добре.

Между другото, орките сънуват някаква дузпа, която не им били дали...? :D

Лично аз съм на противоположно мнение относно Перейра и Мактомини. Включиха се с голямо желание но често и двамата се губеха и се налагаше на Линдельоф да изнася топката.
Мактомини е доста несигурен, когато трябва да задържи или отиграе топката в присъствието на противников играч близо до него.   Не разбирам защо не се залага на Фред.

Мисля че Погба направи силен мач , тъй като беше много активен в защита и се опитваше да атакува и да организира играта. 

Но като цяло тия кондоми използвани (Лузърите) изкараха късмет и ще са много по-доволни от равенството.

Редактирано на от pako7
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, CR7 написа:

атмосферата на Олда беше топ, изкефих се на макс, не помня откога не е била така ... гледАх Скай, разбира се

Абсолютно. Кеф тотален, дори Боби Борисов го спомена.

Наистина адски куц мач, ужасно осъкатяване на нашия състав 3 смени за 1 полувреме, Рашко с контузия цял мач, абе заеби. Безумно беше да направим нещо повече от равен, така че евала на Старшия, макар че имам 1 критика към него. При положение, че Джеско беше не на 100% нямаше смисъл да го рискува и него. 

Орките бяха топ насраняци, от последните си 9 мача във всички турнири имат 3 победи. Със сигурност с такъв мач, какъвто изиграха днеска срещу нас, не заслужават титлата.

А при нас още веднъж крещи нуждата от трансфери, ама крещи, да си ебе.

• Благодаря 1
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

4/6 играчи в предни позиции ни бяха 2ри или 3ти избор. С оглед на обстоятелствата добре се получи днес. Всяка точка е важна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, pako7 написа:

Лично аз съм на противоположно мнение относно Перейра и Мактомини. Включиха се с голямо желание но често и двамата се губеха и се налагаше на Линдельоф да изнася топката.
Мактомини е доста несигурен, когато трябва да задържи или отиграе топката в присъствието на противников играч близо до него.   Не разбирам защо не се залага на Фред.

Мисля че Погба направи силен мач , тъй като беше много активен в защита и се опитваше да атакува и да организира играта. 

Но като цяло тия кондоми използвани (Лузърите) изкараха късмет и ще са много по-доволни от равенството.

Не видях нито Мактоминей, нито Перейра да направят грешка, да не говорим за такава, която да застраши вратата ни. Точно заради това, смятам че се справиха на ниво, като за такъв мач.

За Погба съм съгласен, беше като демпфер - успяваше да успокои играта, когато това беше нужно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оле със страхотна тактика за мача, вече съм абсолютно убеден, че дългосрочно може да е нашия треньор. Срещу Челси, Арсенал, Тотнъм и ПСЖ(първите полувремена) и сега надиграваше противниковите треньори.

Липсата на основните ни халфове Матич и Ерера, играещия с контузията 70 минути Рашфорд, включването на Перейра и Мактомини, които не комбинираха много добре с останалите играчи. Въпреки всичко това изглеждахме като отбора който заслужаваше победата и който я иска повече. Това единствено означава способност за мотивация и правилна тактическа постройка. Прехваленото нападение на Орктаун не направи абсолютно нищо цял мач.

За мен Люк Шоу е играч на мача, Ашлито много близо до него. Мега звездите Мааането и Салатата не разбрах изобщо дали участват в мача, не можаха да помиришат топката, просто нашите бекове ги удушиха - феноменално представане!

С титулярния ни състав тези боклуци ги смачквахме, убеден съм в това.

Рашфорд абсолютен великан, 70 минути да играеш с контузия означава единствено че милееш за отбора.

Браво момчета и благодаря!

П.С. *** и за съдията, по много тънък начин подпираше педерастчетата.

Редактирано на от mode
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля, че след този мач Оле вече си заслужи 3 годишен договор от следващия сезон. С изключение на недоразумението с ПСЖ, всички други мачове отлични. Ще е доста глуповато от страна на ръководството ако не му предложат договор, независимо дали сме в топ 4 или не.

И аз съм на мнение, че МакТоминей и Перейра се включиха много добре. Предвид многото контузии преди и по време на мача си мисля, че изиграхме един доста сносен мач. Битката за топ 4 продължава с пълна сила както и мечтите ни Оле да довърши започнатото чудо.

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Орките припадат, на 3та страница са след мача ;д

"И с горчилка на устата по-десетвам нещо, което тръбя от пет (буквално) години - Великия Анфийлд, невероятната публика или реално химерата, утопията на смачканака - скаузър. NON EXISTENT. Нема такова животно! Ако търсите база за сравнение и стандарт, отново горчиво ви насочвам към публиката на тия - 20 минути на крака в аплодисменти и скандирания, след като отбора им оредня по невероятен начин. Колкото и да са ми противни - шапки долу! Това мога да нарека "голяма, истинска публика" и "12ти играч". Тва нашето е пръдня в тъмното, живеем си на стари лаври, че сме някой и сме нещо. Върнете се към мои постове от 2014-та, ако смятате, че от вчера не симпатизирам на анфийлдската тълпа."

• Хаха 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Готови изпържени си бяха орките, но невероятната сакатлъщина през първата част предопредели поведението на отбора през втората.

Изключителни похвали за цялостното представяне в дефанзивен план, тъй като Ливърпул завърши мача на практика без чисто положение и за първи път от около век насам не се наложи на Де Хеа да демонстрира извънземните си качества. 

Мактомини удържа на напрежението и се справи в ролята на Матич. Перейра не можа да даде обаче енергията, която Ерера със сигурност щеше да бълва през целия мач. Лукаку на крилото не е за коментар. Направо ме вбеси как неведнъж през второто полувреме опропасти добри възможности за контраатака, търсейки на скорост... контузения Рашфорд.  Докосванията му и липсата на каквато и да е техника пък отдавна не е новина за никой. 

Първото полувреме показа къде орките са уязвими, а именно в зоната на Милнър, където Рашфорд добре комбинираше с Погба и от там следваше или опасно центриране или някакво разиграване, като при положението на Лингард. Раши обаче се контузи и скоростта изчезна. 

Трудно е за вярване, но за стила на Оле Рашфорд, Марсиал и Лингард са по-полезни от Мата, Санчез и Лукаку, а за съжаление почти всички и от двете групи сега са контузени. Идея си нямам как ще изглеждаме в следващия мач. 

Малко тип Моуриньо го изиграхме тоя мач, ама липсата на Фелайни ни коства трите точки. :D

Редактирано на от Vidic
  • +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мен малко ме е яд, след първото полувреме очаквах да ни бият, а те се насраха зверски. С оглед на второто, тряаше да си ги думнем, деееба мършите, деееба! Тия не заслужиха точка! 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добър мач за нашите с оглед на състава и контузиите. В дефанзивен план бяхме блестящи, Ливърпул си нямаха идея как да пробият защитата ни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Колко мазно щеше да не я бяха дигали тая засада при автогола им.

Малееее тва щеше да е рая. Автогол след засада в края на мача. 

Такава пяна и гняс щеше да се сипе от устите им. Жалко.

Иначе много добра игра отзад. Определено подобрихме и тоя аспект от играта ни. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бяхме ранено животно цял мач, а ония и с остър нож не можаха да ни заколят ;d 
Ние заслужавахме победата много повече, но нашите искаха Х-са. 
Искаме договор за Оле за 3 год. И лятото и на него да му дадат пари за трансфери, няма само за онази паплач предишните "специалисти". 
Емирът да ни купува и да налива в нас. Това е. 
Силно се надявам срещу ПСЖ да имаме състав и сърце и да им го набием на Парк де Пренс с 3:1! 

• Харесвам 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На фона на всичко резултатът е абсолютно логичен, но все си мисля, че ако бяхме натиснали малко повече в определен етап, например в последните 10 минути, можеше и да се поздравим с крайния успех. Ливърпул на пръв поглед владееше инициативата, но толкова, докато ние имахме едно 3-4 отлични възможности, включително и при гола от засада, които си бяха буквално проиграни.

Липсваха ми кардинално т.нар. разумен риск от наша страна, моментът на домакинския натиск и агресивността в последната третина, които навярно се минимизираха и поради ранните контузии, но така или иначе Ливърпул не показаха нищо кой знае какво, че да се предприеме и до такава степен режим "без риск, с нотка прагматизъм по Моуриньовски".

Позитив - поредна суха мрежа срещу ТОП отбор и балансиране на допуснатите голове в интервала 0-1 гола, както и трябва да бъде.

Негатив - "другото/тъмното ни лице" на Олд Трафорд се прояви и днес. С една дума - тегава продукция, въпреки всичко/резултатите като домакини, която продължава 7 мача при Оле и грубо казано през целия сезон(до момента).

Да, кардинално резултатите са ключовото, но реално - от първия мач срещу Лестър до днес срещу Ливърпул - играта/поведението на Олд Трафорд са първо, странни/нелогичини и второ, аз лично нямам логично обяснение защо се получава така.

Единствено 2 х 4-1 срещу Фулъм и Борнемут, където развързахме грубо казано синджира и толкова, всичко друго...клизми, напрежение, да, един супер як обрат срещу Нюкасъл и останалото куп ш***** равенства и долни загуби(все срещу участници от ШЛ - Ювентус, Тотнъм и ПСЖ).

Ако като гости - не че е кой знае какво, но в действителност е постижение заслужаващо внимание - в 19 поредни гостувания Юнайтед е вкарвал поне 1 гол. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RedMaster написа:

Емирът да ни купува и да налива в нас. Това е.  

Ако визираш Принца на Саудитска Арабия ти предлагам да прочетеш малко с какво е свързван той и тогава кажи пак дали искаш да ни купува.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
7 minutes ago, mode said:

Ако визираш Принца на Саудитска Арабия ти предлагам да прочетеш малко с какво е свързван той и тогава кажи пак дали искаш да ни купува.

Какво му има на принца? Щом има пари за пилеене да заповяда... Те пък другите много убави

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове