Jump to content
Pepinka

Manchester United - Liverpool

Препоръчани публикации

Аз па неска очаквам Байерн да им напълни кошарата и в Неделя да са "Над смълчаните полета,плачат оркски псета."

• Харесвам 1
  • Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Точно тоя нежния ли бе..

Майк Дийн щеше да е идеален

Редактирано на от priceless

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Все такива фагети са им топ рефери на тея..то не беше Клатенбург,който отиде да засмуква Саудитски мъде,то не беше оная чапла Майк Райли,то не беше Паткинсън,Майк Дийн,Боби Мадли,който нареждаше инвалид в снапчат и прочие...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След снощните емоции ще споделя моите лични очаквания за мача и очакванията ми до края на сезона.

Реално това е първият реален тест за Оле, отбор водач, без сътресения , силен и борещ се за титлата. Победите над Анала и Шелси ни радват, но реално са доста далеч от техните стандарти ( а Челси си бойкотират треньорчето) . За мен мачовете с орките и Шити , ще са барометър за играта ни за нещо голямо догодина.

Победата тук е абсолютно задължителна и всеки и всичко в този клуб трябва да работи над това. Повторим ли предсравянето както срещу Щорите и ПСЖ , пребият  ли ни толко явно, не мисля , че ще оставят Оле.

Просто нямат право да изиграят бездушен мач и да направят шпалир на тия нещастници, искам обратно в дупката и да търсят майка си. 

*** за орките .

Редактирано на от GIGGGS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изчадията ше изхабят яко сили са срещу баварците, така че Старшия трябва да ги изклати сладко в неделя. Е така ако може по програма за месец-два да приключат всякави надежди за квото и да било, в типично техния стил. Амин и смърт да бъде 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Редно е от този мач да започне връщането им към традиционните за тях мисли в този етап от сезона, а именно смели мечти за следващия сезон на ВЛ след като настоящият вече е приключил за тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе да покажат добра игра нашите, да има положения и 1-2 вкарани гола от наша страна поне. Пък в тези срещи всичко може да стане,даже и 4-4 да завърши мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука или ще има максимум 1-2 гола или някой ранен гол ще отвори мача и ще стане мазало. По-скоро ще е първото, не вярвам някой да поеме риск. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://www.skysports.com/football/news/11661/11636061/premier-league-essential-stats-manchester-united-vs-liverpool

Цитат

Liverpool are two places higher in the Premier League table, but historically, United are two league titles better off - they have lifted the trophy 13 times since Liverpool were last champions 29 years ago.

кyр за орка

• Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хора, успокойте страстите :D

курец иначе де

Редактирано на от FL0PY

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мен най-много ме притеснява, че Ливърци се пазеха в ШЛ, за да може да излязат срещу нас на (почти) 100%. Печеленето на ВЛ им е много по-важно отколкото ШЛ заради факта, че никога не са я печелили и че последната им титла е от 28 години или нещо такова.  Така че очаквам наистина много тежък мач, било то и на Олд Трафърд.

Иначе ми се иска да видя горе-долу същия състав. Лично аз очаквам да го играем на контри предвид бързите футболисти на Ливърпуул и точно тогава Лукаку може да изиграе много важна роля - добър на къс спринт ако се наложи да догони някоя изсипана топка, с физика да се бута с Ван Дайк, със сравнително добър завършващ удар. Надали ще излезем да се надиграваме с тях, особено предвид отсъствието на Лингард и Марсиал, така че ще видим.

Разбира се, винаги е хубаво да победиш Мърсисайдци, но и на равенство не бих се тръшкал. Каквото и да е, искам да видя самоотвержена игра, а не статисти по терена както беше в последните 5 години под ръководството на другите треньори. Успех на играчите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лукаку не се бута и не се бори. А за завършващия му удар дори няма смисъл да се говори. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена