Jump to content
Pepinka

Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

Chelsea  vs   Man United

Понеделник, 18 февруари 2019
ФА Къп
Начало:
 21:30 ч.
Стадион: Стамфорд Бридж
Телевизия: Diema Sport 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всичко ще се реши на Моста, което не поставя в добра позиция нашите. Дано успеят да изковат успеха, защото ще е доста кофти да влязат в мача с Орките след 2 тежки загуби. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сити ги насраха мъжката, така че очаквам сега да излязат доста мотивирани да не се изложат пак. Въпреки това, мисля че имаме големи шансове, ако играем както до момента в ПЛ. Време е да бием на тоя прокълнат за нас стадион, че по мои спомени от 2013 не сме взимали победата там. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам, дано движещия се катранов жабар не е гледал мача днес, че залепи ли си Кантето до Погбицата ще има дежа вю май.

Все пак тоя мач е много важен от психологическа гледна точка и за двата отбора. Трябва ни да победим! 

Две поредни загуби преди орките няма да са на добре..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оле отсега нататък трябва да е много внимателен, но мисля, че тук ще го вземем мача. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Супер важен мач- и за Старшията, и за доста хора от състава. Втори апатичен и бездушен мач, гарниран с провал и във ФА Къп ще дойде вече множко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука ни е редкия шанс за титла през този сезон и  не съществува друг вариант освен да си съдерат задниците

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тук излизаме за Х и дузпи, хаха, шегувам се! 

Загубата от ПСЖ ми дойде твърде шокиращо и даже не мога да превключа толкова бързо на режим "Челси".

Да не кажа, че нито радостта, ако се класираме, нито ядът от евентуална загуба ще бъде в някакви мащабни амплитуди.

Да, знам, че ФА Къп към момента се явява най-реалистичният вариант за трофей, но за Бога, току що сме загубили от ПСЖ, предстои и скоро титаничен мач с Ливърпул, мач-кауза буквално(не мач финал, мач КАУЗА повтарям, защото каузата е по-голямо нещо дори и от финал), та този мач с Челси идва баш между чука и наковалнята.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, vasil922 написа:

Молим се Марсиал и Лингард да са здрави!

Дано, дано. Ole след мача каза, че били minor injuries - мускулни проблеми само. Има 6 дни до мача на Моста, дано да са на линия. Че иначе пак ще сме жив зян в атака. Тръпки ме побиват само при мисълта за Санчес и Мата титуляри в тоя мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Прокълнатия мост си беше превзет тая година още при Жозето съдията ни спря с онова измислено продължение. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много зависи какъв мач ще изиграят в ЛЕ Челси утре. Че ако е издънка ще сакнат Сари, ако бият с много ще се надъхат.

Абе тоя мач снощи ще ни прецака доста психически ми се струва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия момчета в по-трачина форма едва ли ще ги срещнем скоро. Сега е момента да си разчистим пътя към финала. В крайна сметка ще съм доволен на равенство и преиграване на Олд Трафорд, предвид факта, че по традиция на Стамфорд Бридж играем трудно и рядко си тръгваме с добър резултат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Притеснявам се срещу тези, независимо в каква форма са. Всъщност даже не мисля, че са в лоша форма,а просто искат да махнат Сари. Винаги са били страхотен домакин, особено пък срещу нас. Реално това им е шанс трофей и ако решат да играят за него, то мисля, че има от какво да се притесняваме и със сигурност те са фаворити. Преиграване няма, не ни устройва Х. Не ни устройват и дузпи и разни други усложнения. Дори не ни устройва да е сега този мач, защото е единствения шанс за трофей, а дори не знаем как ще реагираме след тази загуба.

Надявам се на победа, да се надъхаме, да не губим от инерцията, която сме насъбрали, а след това всичко това да се стовари над Ливърпуул. Ще е разочарование да отпаднем от турнира, защото е шанс за трофей. Но все пак Челси са фаворити и не трябва да има драми, ако стане така. Ако паднем, ще се отрази и на мача с Ливърпуул 100%, което е още по-лошо за нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То и с Конте трябваше да ги ударим. Срещу челси просто никога не е лесно. Не случайно срещу тях мисля съра имаше негативна статистика. 

Не вярвам да победим в редовното време, но ако додрапаме до продължения може и да се получи. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хубавото е, че имат гостуване в Швеция в четвъртък, съответно по-малко време за възстановяване спрямо нас. Отделно ЛЕ им се очертава по-важен турнир с оглед на това, че към този момент са извън топ 4, а ЛЕ е възможност да попаднат в ШЛ. Ще се хвърлят с най-доброто в този мач, а и Сари е опрян до стената.

Оле има задачата да вдигне психически отбора за този мач. 'Моста' винаги е голямо предизвикателство за нас, но две поредни загуби с отпадания от надпревари точно преди Сганта ще си е тежък удар. 

Проклет жребии. Първо гости на Арсенал, сега Челси. А можехме да си имаме резонно мачле с бедняк на ОТ и да се вдигнем за Сганта. Еми ***....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако спечелим хубаво, ама висшата лига е най-голям приоритет. Дано няма контузии само. Или пък да пуснат резерви.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гостуването на Моста винаги е било трудно без значение моментната форма на двата отбора. Надали ще е по-различно сега.

Очаквам приземяването да продължи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако се абстрахираме от всичко, нека да се напомни, че тук и Х ни устройва грубо казано, все пак когато целта е да продължиш напред, а обстоятелствата не са много в твоя полза, просто е нужно да си изиграеш картите хитро, дори прагматично(ала Моуриньо) колкото и да не харесвам тази дума в чисто футболен аспект.

Да, някой може да каже, защо пък трябва да се морят, да играят 120 минути и т.н., така е реално погледнато, но в случая има някои фактори, които на хартия нито ни правят фаворит, нито пък чисто като проценти е вероятно да спечелим.

Редактирано на от Smoothc

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От последната ни победа на Моста изобщо [2:3, октомври 2012 във ВЛ] имаме 9 гостувания на Моста: 4 загуби и 2 равенства във ВЛ, 2 загуби за ФА Къп, 1 загуба за Кепитъл след продължения.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука и да отпаднем няма да ми трепне окото, към момента просто трябва да се концентрираме върху представянето във ВЛ. От друга страна две загуби в два поредни големи мача ще ни сдуха точно преди орките. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
4 hours ago, Smoothc said:

Ако се абстрахираме от всичко, нека да се напомни, че тук и Х ни устройва грубо казано, все пак когато целта е да продължиш напред, а обстоятелствата не са много в твоя полза, просто е нужно да си изиграеш картите хитро, дори прагматично(ала Моуриньо) колкото и да не харесвам тази дума в чисто футболен аспект.

Да, някой може да каже, защо пък трябва да се морят, да играят 120 минути и т.н., така е реално погледнато, но в случая има някои фактори, които на хартия нито ни правят фаворит, нито пък чисто като проценти е вероятно да спечелим.

Как ни устройва Х, когато няма преиграване? 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе каквото и да си говорим, важното е путките от Челси да решат да бойкотират треньора. Решат ли да играят и ще ни направят живота труден.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена