Jump to content

Препоръчани публикации

Важното е момчетата да се раздадат и тактиката да не е тотално объркана,другото каквото сабя покаже.

Редактирано на от w00t
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не са толкова впечатляващи,както при Емери,нито имат няква конкуренция във Франция,защото всичките им ,,грандове,, са взели-дали през този сезон,а напоследък накуцват и сега е точния момент да ги срещнем,както когато някой ти е длъжник и го засечеш на улицата,ела че ми тряяш...

Вероятно ще излязат с предпазлива схема и си личи,че напрежението е върху тях,като Тухел на пресконференцията апелира главно за спокойствие...нещо от сорта 4-3-3 с Мбапе най-отпред подкрепян от Мария и Дракслер зад него по фланговете,а и нямат много опции,затова трябва да ги плеснем през ръцете,да грабнем диригентската палка и да я развеем със замах,разцепвайки въздуха.В нас ножа,в нас е хляба,ние майка и баща,колим и бесим малки,френски петленца !!!

Разполагат с опит отзад,но на някои им натежават годинките вече,a разполагаме с нужната скорост от която трябва да се възползваме,че да им създадем сериозни главоболия,дано на десния бек не сложи Маркиньос и излезе ли със зеления Керер или тромавия вече Алвеш трябва да натиснем здраво през нея зона.В центъра също не смятам,че имат с какво да ни изненадат,Верати остава под въпрос,но вероятно ще играе,обаче не е в цветущо състояние,Рабио е още един плюс за нас,че няма да играе,Паредес си е нов и едва ли се е сработил кой знае колко за толкова отрицателно време...зорът ще е до първия гол и падне ли почти съм убеден,че ще си вземем мача с комфортен резултат.

Излизаме с оптималното Де Хея-Йънг-Джоунс-Линдельоф(БаиИ)-Шоу-Матич-Ерера-Погба-Лингард-Рашфорд-Марсиал и разчитаме на френската връзка да ни извлече допълнителни ползи,стига да не се покрият и ги перунтим здраво.:mood(12): :devil3: :glory(18):

Редактирано на от Glorious Dogg
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз лично се надявам на победа. За мен е почти невъзможно да имаме чиста мрежа, затова протсо трябва да ги надвкараме. Според мен те ще ни вкарат, Въпросът е ние дали ще успеем поне 2-3 да вкараме.

Де ХЕя-Йънг-Баи-швед,Шоу,Матич-Ерера-Погба-Лингард-Марсиал-Рашфорд.

Работата е ясна откъм състав. Сериозен тест е чисто психологически да не прегорим, щото скоро време освен мачовете със Севиля не сме играли на тая фаза от.... 2013!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Zoufa написа:

Аз не казвам, че това е тактически резултат, а възможен. Има разлика. 

С нашата защита и философия на Оле чиста мрежа и в двете врати ще е по скоро изненада.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нищо няма да вкарат...да не би ТОтнъм да вкараха,верно не е неделя ама Де Хея ще ходи на родителска среща

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Zoufa написа:

Добре бе, майка му стара, айде помислете малко преди да пишете. Тия неща щом ви казвам за 0-0, значи очевидно имам някаква вътрешна информация. Да, имам източници близки до Оле, имам му телефон и имейл и съм се чувал с него 3 или 4 пъти до момента. Последно говорихме вчера следобед и ми обясни подробно какво ще се случи утре вечер, както и точния резултат (0-0). Защо ме карате да ги пиша тия неща тука, най-много да ми създадете проблеми. Последния човек, който имаше вътрешна информация от мениджъра изчезна безследно и знаете за кого говоря. Просто съобразявайте се малко, щом тактично пиша няколко пъти какъв ще е крайния резултат, не ви ли хрумва, че очевидно знам нещо, което никой друг не знае?

Глей кво става..от Франкфурт веднага надушиха и форума взе да цикли

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми съжалявам, сега ще си носите последствията. Аз като говоря не приказвам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След издънката с лизането на суровото пиле се кротна чича Пат.

Много добро това последното наистина

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Никига няма да забравя как повръщаше на терена и ги мачкаше!!!

Аре да идва мача вече. Цял ден пак на работа ше си мисля за мача...

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Днес Ерера спира всеки пас към Килианката, а който пас мине - бай БаИИ ще му чупи краката. Рашко с хеттрик. Амин!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не сме излизали в директни елиминации срещу шампион от друга държава от не знам колко години вече... 
Псж са си сериозен противник, но без никакви традиции в този турнир за разлика от нас. 
Спомням си една вечер срещу Рома, в която ги унижихме със 7-1. Дано повторим подобно представяне :mood(26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нямам търпение и аз.

А до преди 2 месеца не ми се искаше тоя мач да се случва.

Дано резултата е добър днес за нас.

Първия от 3 мача в 3 надпревари все срещу трудни съперници. 

• Харесвам 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, H17MAN написа:

Нямам търпение и аз.

А до преди 2 месеца не ми се искаше тоя мач да се случва.

Дано резултата е добър днес за нас.

Първия от 3 мача в 3 надпревари все срещу трудни съперници. 

Не е реално, наистина. Какво чудо е футбола, на мен ми беше все тая с кой ше се паднем и за коя купа. Все тая ми беше следващия мач, щото всяка седмица беше i expect nothnig, and im still let down. Пропусках мачове и тва не ми тежеше на съвестта, докато Юнайтед играе аз да съм по кръчмите. Нереално, ама точно дето викаш в момента Юнайтед пак ми е на първо място, баси.

• Харесвам 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абсолютно същото чувство се върна и при мене.Бием  падаме все  тая ,очаквам мача с тръпка ,както при времето  на САФ.Все пак очаквам от нашите довечера да смачкат френските педали и да покажем ,че на Олд Трафорд никой не е добре дошъл.Червените Дяволи са живи отново !

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нямам никакво търпение и аз! Ако футболистите са се надъхали наполовина, колкото мен - значи ще бием, мамка му:mood(17):

Редактирано на от priceless
  • Хаха 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Голям мач е, но пък при мен го няма това чувство на нетърпение. Но ще е адски интересно със сигурност. Като се сетя едно време как чаках едни елиминации с Милан... Диньо играеше там. Ей това нещо беше тръпка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1 minute ago, Zoufa said:

Голям мач е, но пък при мен го няма това чувство на нетърпение. Но ще е адски интересно със сигурност. Като се сетя едно време как чаках едни елиминации с Милан... Диньо играеше там. Ей това нещо беше тръпка.

Какъв фен си ти? Срамота, Екзи. Не го очаквах от теб. Заслужаваш Моуриньо и сс-ката да се върне

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Довечера може и аз да се пусна в Мърфиса.

Ще го дават сто про. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена