Jump to content
Pepinka

Tottenham - Manchester United

Препоръчани публикации

Spurs vs    Man United

Неделя, 13 януари 2019
Висша Лига
Начало:
 18:30 ч.
Стадион: Уембли
Телевизия: Diema Sport 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@Pepinka, мачът ще бъде по Диема спорт 2 

Първи сериозен тест пред Оле, досега качеството на съперниците и ''меденият месец'' можеше да се използват за обяснение на добрите резултати. Тук вече силите са изравнени и детайлите ще направят разликата, да видим Оле как ще подготви отбора за тоя мач и дали ще изнесе на Почето мастърклас, хвърлящ първа заявка за постоянен договор. 

Редактирано на от МUFC
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След тия победи и играта която показахме последните мачове макар и с/у бедняци съм яко надъхан за тоя мач. Не съм очаквал мач на нашите с такова нетърпение от времената на САФ.

За тоя мач съм съгласен и с човека в кома есес-четири

кур за почко-мочко :mood(17):

Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много съм им набрал на Шпорите, не че нещо, но вирнали са носовете доста и побеснях снощи срещу Транмиър, с какво пренебрежение и шампионска радост подхождаха след всеки гол. 

Ериксен и Деле Али бъдат ли спряни блокирани - печелим уникално ноу хау. 

80% от топките минават през тях. 

Другият коварен и във форма е корейчето, на което трябва да му лепнем "опашка" и да не му се дава да диша. 

Кейн е за десерт, но без тези тримата той остава като в небрано лозе. 

Редактирано на от Smoothc

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честно казано аз лично очаквам от този мач да ни надиграят и победят просто. Нещо от сорта на 2/3:0/1 ми се върти в главата. Може би тук вече ще си проличи още повече колко леш е защитата през този сезон и мисля че това ще направи разликата.

Едно е сигурно...доста хора ще очакваме с нетърпение да видим как Оле ще се подготви за първия по-сериозен тест/мач.

• -1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Х не присъства от много време в менюто на двата отбора, включително и помежду им, което сумарно прави близо 40 мача без равенство. 

В действителност много клони към Х мача, но при положение, че те имат 4ма супер предвидими играчи, трябва да се действа логично - насищане на центъра и персонален пазач на всеки от тях. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някво надстрелване ще е тоя мач. Нашата защита е покъртителна, дори срещу Рединг организацията и подреждането отзад е на ниво А група.

Успеем ли по някъв начин да го вземем обаче, то заявката за топ4 ще бъде гръмка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С тази защита много трудно да не се допусне гол. Но пък ще съм доволен на голеада в атака. Победа с 5:3 не бих отказал :D 

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Идва първия сериозен мач за Оле. Няма от какво да се притесняват момчетата, при предния треньор тоя мач си падахме с 3-0, без напрежение. Така че каквото и да направим, все ще е добре дошло.
В защита сме доста зле, дано за мача с Тотнъм се стегнат малко нашите бранители. Този път в атака няма да имаме кой знае колко много шансове, така че, ще трябва да се възползваме и от малкото ни възможности ! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Единственият плюс донякъде е,че Соналдо заминава да играе за КОрея,но и без него имат много опции в атака...обиграни са,сработени са до няма и къде и общо взето почти всичко им спори,като тая загуба от Улвс лъже доста,защото ги подцениха и свалиха драстично оборотите,след като поведоха,но срещу нас не можем да очакваме нищо подобно.Не си ли съдерат задниците цял мач и не покажат ли нещо екстраординъри и до Х трудно ще докопаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Любопитно ми е? Как точно насищаш центъра и едновременно имаш 4 души, които пазят индивидуално противник. Любопитна ми е тая тактика просто :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1 hour ago, Smoothc said:

Другият коварен и във форма е корейчето, на което трябва да му лепнем "опашка" и да не му се дава да диша. 

от много проза си забравил, че май е на купата за Азия, ма от толкоз диплОми пропускаш много неща. с две думи пишеш много, ма нищо не казваш :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Случва се на човек да забравя, но това е добре дошла новина, че кореецът няма да играе, защото е играчът в най-добра форма за Тотнъм към момента.

преди 13 минути, King Arthur написа:

Любопитно ми е? Как точно насищаш центъра и едновременно имаш 4 души, които пазят индивидуално противник. Любопитна ми е тая тактика просто :D

Няма какво да ти обяснявам, така и така едва ли ще ме разбереш.

Редактирано на от Smoothc

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Те играят  с Челси през седмицата, а нашите ще тренират на жега в Дубай. Дано имаме предимство.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чакам тоя мач с нетърпение, за да сверим часовниците. Надявам се на добра игра и да покажаем хъс като в предните мачове, тогава дори и да загубим няма да съм разочарован. Да ходят да събират енергия от слънцето в Дубай, а Челсей да контузят някой друг в състава на пилетата. 

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имат мач 48 часа по рано. Дано наклони везните, защото все пак е 1/2 финал и предполагам ще пусне силен състав. Равенство не би било лошо всъщност. Една точка си е една точкаю

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Една победа тук ще ни сетъпне за успех в следващите 4 мача преди орките на Олда.

• Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, punisher30 написа:

Имат мач 48 часа по рано. Дано наклони везните, защото все пак е 1/2 финал и предполагам ще пусне силен състав. Равенство не би било лошо всъщност. Една точка си е една точкаю

Никакъв мач 48 часа по-рано нямат, на 8-ми играят с Челси, на 13-ти с нашите. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това с постройката в защита или иначе казано всеки с човек е ебаси хурката, защото нашите защитници са големи палавници. Зона и това си е. За лична защита на 4 човека и аз не бях чувал. То реално всеки един от нашите, когато се защитаваме отговаря за противник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Андер да хваща даливалито и тва е. Както си беше сложил в джоба Азар преди година-две. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена