Jump to content
Pepinka

Нетрансферите на един заместник

Препоръчани публикации

Ами, отново започваме да мъдрим трансферната политика на клуба.... 

Според Express, Уудуърд е готов да даде 52 млн. паунда за Матейс де Лигт (май така се пише)

Ето още имена, като за начало: 
Kalidou Koulibaly - Napoli - could cost £90m.
Douglas Costa - Juventus - could cost £60m.
Lorenzo Pellegrini - Roma - could cost £30m.
Raphael Varane - Real Madrid - could cost £100m.
Sergej Milinkovic-Savic - Lazio - could cost £90m.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За първи път не я чакам тая тема. Последните мачове си гледам Юнайтед, който всички искаме да гледаме. Преди все чаках трансферния прозорец с надеждата нещо да се промени. Сега не ми пука.

Иначе пича от Аякс 0% шанс, поне според мен. Най-вероятно ще ходи в Барселона, а и все пак цяла Европа го иска - защо да избере нас? Коста е добър играч, но да видим какво ще стане със Санчез. Пелегрини го хвалят много, бил страшен талант. Интересно ще ми е да го следя. 

Аз не вярвам да вземем някой, евентуално максимум един централен защитник.Но първо трябва да си ходят 2-ма, защото просто са прекалено много. В центъра тоя от Лацио ще се взима лятото, ако изобщо се взима. Няма да има толкова шум сега. Напред първо трябва да си ходи Лукаку, а и Санчез към момента също е за махане, освен ако не се възроди. Чак след тогава да се мисли за нови, защото се получава хора като Рохо да играят по 5 мача, а да взимат над 100К.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Just now, punisher30 said:

Иначе пича от Аякс 0% шанс, поне според мен. Най-вероятно ще ходи в Барселона, а и все пак цяла Европа го иска - защо да избере нас?

Защото агент му е Мино Свинята, а сега като Жозе го няма вероятно с Едко пак се обичат. И като му кихне една хубава комисионна и ето как ще ни избере. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аман от защитници...дясно крило и нападател,но по възможност повратливо шило,че ми писна от тежки тарани и топори.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защитник ще е хубаво да се вземе, обаче от тоя 19-годишен Де Лихт, макар и да го водят голям талант, кой знае какъв смисъл няма да има. Ако понастоящем имаше такива като Рио и Неманя в защита, щеше да има смисъл, обаче когато останалите опции са матрака, пантерата, сърфиста и бота, си трябва някой световна класа. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Де Лихт ще е поредния дето ще се бараме за ушите що не сме го взели когато е можело ама аз вече отдавна спрях да се ядосвам. То като няма мисъл по високите етажи на клуба, няма кво да ми се дразня. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всички трябва да поемат пътя на Еванс.. Знаех, че играе за УБА, докато днес не го видях с Лестър :D

• Хаха 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Коста и да го вземем, кел файда..нали бизоня ще е нападател и пак ще осира 90% от шансовете. :D 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, bobby_m написа:

Между другото как да махна цитирано мнение от телефона? По погрешка съм натиснал и не мога да го махна. 

И за да не е само спам, то според мен единствения шанс Лукаку да си ходи, е Оле да остане. Друг мениджър ще иска и той да му даде шанс. Може и Оле да не го махне, ама поне има някакъв вариант. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само Оле да не направи неква магия и Лукаку да заиграе дори по-добре от миналия сезон. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като почти  всеки януари Fuckin Noone е най сигурния трансфер :mood(17):

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Никой възможен не виждам от гореизброените.

Единствено си мисля, че Хари Магуайър може да цъфне зимата. Ако не друго поне изглежда мъжкар и не се контузва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе да му сера на глкавата на Едито бе. Трябва опит отзад, ще ми взима 19-годишен. Тоя тупан не трябва въобще да взима футболни решения... Решението е очевидно - Тоби. Има опит, има опит в шибаната лига, ама щото не продава фланелки сигурно няма да го вземат...

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоби лятото ще струва само 25 милиона паунда, а сега сигурно 2-3 пъти повече. Никой не е малоумен да се мята за него сега, през зимата. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чакай бре, на него не му ли изтича това лято договора? Аз що съм останал с такова впечатление?

Едит: Сега прочетох, че са му продължили договора, ама имал клауза за 25 милки. Нищо, въпреки това да пробваме още сега. Шото лятото за 25 милки ще го поискат всички и ме съмнява да ни избере нас... Ако сега им бутнем примерно 35-40 може и да се навият и вече Едито да му блъска яката заплата.

Редактирано на от King Arthur

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не му изтича удължиха го, но сложиха откупна клауза от 25млн.  

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че трябва опит. За Тоби съм скептик. Наистина си трябва опит отзад и може би в момента е добре да се инвестират всичките 52 милиона за защитник поне на 25-27 години с контузии, които се броят на едната ми ръка и не се подхлъзва, вкарва автогол всеки сезон, не го надскачат 1.60 високи и не е*е наляво и надясно да му треперят коленете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не вярвам изобщо, че Оле си мисли за трансфери при положение че в отбора има доста потенциал, с който тепърва се запознава и работи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трябва ни стабилен защитник и аз бих искал да видя Калиду Кулибали, но Наполи не мисля, че ще го продадат особенно зимата.

Друг които става е Алдервейрелд, но само при прилична ниска цена, защото е на години.

Матейс де Лигт го искам за бъдещето.

За атакуващ футболист бих взел Дъглас Коща въпреки, че като качества ми наподобява на Санчес и Мане.

Като цяло с футболистите които ни свързват ми се струват прилични играчи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, dob написа:

Друг които става е Алдервейрелд, но само при прилична ниска цена, защото е на години.

:D  :D  :D

.. може би трябваше да сложа повече смеещи се 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Читавите защитници са кът изобщо в световен мащаб и такива кучета,като Видич почти няма,а кво остава за тея,които са на сергията...последно единствено Ленгле ми правеше много добро впечатление,но Барса побърза да го прилапа,а тоя Кулибалито си е надценен отвсякъде.

п.п

Лятото трябваше да натиснем за ПЛеа и да подсилим атаката ама пак проспахме и го взеха за жълти стотинки

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена