Jump to content
manutdfan86

ДВД и футболни мачове на Манчестър Юнайтед

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Здравейте на всички. Имам много редки видео материали свързани с Манчестър Юнайтед. 

Продавам ги на изключително изгодни цени. Ето и това, което предлагам:

Manchester United Season Reviews 1993-2013 DVD. Всички са във формат ДВД. 

Fergies 2000 Goals DVD9. ДВД на Манчестър Юнайтед с 2000 гола перфектно качество ДВД9

Сезон 2010-11 почти всички мачове с качество 1920x1080, 

Сезон 2011-12 почти всички мачове с качество 1920x1080,

Сезон 2012-13 всички мачове с качество 1920x1080,

Ако имате желание да закупите нещо от изброеното по-горе, ще ви информирам за цените, които ще са много занижени.

Защо пускам тази тема. Аз не искам пари, за да споделя това, което имам с вас . Но липсват около 16 мача от сезоните, които изброих. Струваха ми много пари, но не мога да купя всичко сам. Затова мога да продам това, което имам, за да купя липсващите мачове. 10 лв струва един мач от хора, които имат всички мачове. Ако има желание от хора, които искат да помогнат за тези 16 мача нека пишат в тази тема. Ако събера тези 16 мача, ще споделя повечето от материалите тук с вас. Всички ще спечелим, а ако има много желаещи ще стане по-лесно. Пари за СЕБЕ СИ НЕ ИСКАМ. 

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

аххахахахахахахаххахаахайайаахаах

боже какъв пришълец е дошъл тука :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Никъде ги няма. Ако ги имаше в замунда щях ли да ги купувам от амазон. Даже 1992-2002 Season Reviews ги няма отдавна и в амазон.  Да не говорим за мачовете 2010-13 всички с качество 1080. Може би няма да има интерес тук, защото както виждам графата за видео и т.н е замряла отдавна във форума. Но аз ще ги събера така или иначе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Прижетавам това, което търсиш. Ако искаш ще намериш начин да се свържеш с мен. Довиждане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове