Jump to content
Sign in to follow this  
Sir Bobby Charlton

Manchester United - Juventus

Препоръчани публикации

Guest Benettonss

Ебати лудото гъзе ве, майна, бате, копеле. Нечовек! 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ма беше як дейба, с/у Интер 2009, мн мазно центриране на Рууни и с глава я засече пред Стрети ... важен гол, тегави мачове бяха

Помня, бех в Мърфис на реванша.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ей то имало мач бе.

Санчес е аут заедно с тея Diogo Dalot, Phil Jones, Marouane Fellaini, Jesse Lingard and Scott McTominay 

Тоя Далот от как направи 2 мача и изчезна. Пак ли контузии бе. Кога дойде кога прихвана от Джоунс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ау колко наплашени чeда има тук, аре по айляк го карайте с малко повече позитивизъм : ))) Бием черно белите *урви. Посрещаме Рони като Крал. Празник за клуба.

Няма по-красив момент, от този когато дикторана стадиона изрече: and now welcome back at home number 7 Cristiano Ronaldo  и 76 хил.фена изригнат. 

Редактирано на от Adriano77

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ау колко наплашени чeда има тук, аре по айляк го карайте с малко повече позитивизъм : ))) Бием черно белите *урви. Посрещаме Рони като Крал. Празник за клуба.

Няма по-красив момент, от този когато дикторана стадиона изрече: and now welcome back at home number 7 Cristiano Ronaldo  и 76 хил.фена изригнат. 

поне на това се надявам да изригнат, че след известно време не Театъра на мечтите , а Джамията на мечтите трябва да ни прекръстят

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-6304429/How-Fergies-manchester-United-toppled-mighty-Juventus-1999.html

Хубави спомени.

Usain Bolt looks forward to “a great match” between Manchester United and Juventus, and predicts a 1-0 win for the English side.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чисто технически и игрово този обрат бе по-велик от финала/обрата да 3 минути срещу Байерн Мюнхен.

Ювентус по онова време бяха в най-добрите си години, щатен финалист в турнира 96-97-98 година и не съм много сигурен, но нищо чудно и Манчестър Юнайтед да е единственият отбор(и до днес), който да ги е обръщал на техен терен от 0-2 до 3-2.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нищо няма да ти пуснат най-вероятно. Аз дето съм на А1, трябваше да ходя да подписвам анекс към договора заради новия план, за да ми го пуснат, та камо ли на другите оператори...Вдига се таксата и се включва нов пакет към плана, и на нас не ни го пуснаха ей-така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Между другото някъде дали ще може да пратя СМС и да гледам мача, защото искам с българско аудио точно този?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия от булсата ако не пуснат канала за мача ще им звънкай и ще ги псувам яко мамичката им

Едва ли си очаквал днес А1 да стартира канала и по същото време Булсатком да го пуснат. :mood (17): 

При тях нищо не става по лесния начин, всичко е на мъка и пилене на нервите на потребителите. Не съм имал грам надежда, че ще реагират на момента. Сега няколко дена ще се мотаят. И да им се обаждам, опитът ми е показал, че смисъл няма. Ще сме на стрийм тази вечер.

Anthony Martial has been told he will start tonight vs Juventus. #mufc [RMC]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кур за тия от А1 тогава, разчитаме на хората с дълбоки познания в линковите среди, мерси

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ареее днеска си поспах в офиса да мога да гледам мача :D
А на Валенсиа как са му разбрали какво говори след като не го научи амглийския?!? :D
В интерес на истината, много черноглед станах. Но сега сякаш има малък лъч светлина в тунела. Иска ми се да играем, както през вторите полувремена.

Размислих, оставам здраво стъпил на земята. Очаквам да ни пресират, а ние да разчитаме на шансовете след като са се изнесли в нашата половина. Дано си вкараме положението! Редактирано на от FL0PY

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
@[member="Sir Bobby Charlton"] какво ще се излъчва по макс спорт 3 освен ШЛ да знам дали да го плащам?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ебаси ей ся им се обадих, тия искат да си преподпиша целия договор за телефон, интернет и телевизия за 2г. Та да мога да гледам мспорт 3 за 1 лев на месец, допълнително...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако искаш еднократно да го платиш - 8 лева :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this