Jump to content
StreetSoldier

Manchester United 0 - 3 Tottenham

Препоръчани публикации

Guest Benettonss

Добър мач на Шоу, от останалите по-голямата част показаха желание, други пак ги нямаше, трети толкова си могат. 0:3 е доста като резултат, но все пак Хари Кейн е там, а не Лукаку. Моура - Лингард и т.н. и т.н. По-класен отбор имат.

Прилично представяне от нас иначе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Излизаш ми с титуляри Смолинг,Джоунс и Лингард,и ще ми обръщаш ,мача с Фелайни.Заслужаваше не с 3,а с 5 да паднеш некадърник 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

.............Спешно трябва да се уволни Жозето или сам да се махне(дано тоя цирк пред Стретфорд Енд) е бил сбогуване...Само негативизъм в отбора .....просто от тук трябва да се започне, задължително нов мениджър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Доживяхме и Щорите да си тръгнат от Олд-а с победа 0-3, а навремето виждахме обрати до 5-3... 

Капитулацията е пълна, изходът ясен – нов мениджър. За съжаление обаче – ръководството същото. Т.е падението ще продължи. С това ръководство – толкова.

Поведението на Моуриньо след края на мача повече ми изглеждаше на сбогуване. Отиде, за да поздрави играчи, които... са паднали с 0-3 и са играли безобразно. След което отиде и да аплодира малкото останали фенове, които избраха до изпият горчивата чаша тази вечер до дъно. 

Жозе Моуриньо, лично мнение, си бе свършил перфектно работата за тази среща. Но... някои играчи просто са отказали да се борят за него, защото така им изнася, а други – толкова си могат. Да одира кожите на американските пиявици и да бяга далеч от тоя цирк. Следващият да се чуди как да се оправя. 

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ебахти дъното, тия безтитленици да те бият на Олд Трафорд и ти да не можеш да им се опълчиш. Грам топки няма в тия мекотели, ама грам. Направо съм бесен, как гледаха мача отблизо второто и как тия утайки си разиграват коня. Това не е реално, никога не съм вярвал, че ще се стигне до тук, ама никога, но ето, че винаги може да стане по-зле. 

Кво да му се коментира на тоя мач? Падаш като домакин 0:3, от отбор, който си шибал през годините под път и над път, срам ме е. А мисля, че по-големият срам тепърва предстои. Всички, които са виновни за тоя резил, трябва да си подадат оставките и да си търсят друг спорт, това просто не може да го допускаш, не и в клуб от ранга на Юнайтед. ЕБИ МУ МАЙКАТА... 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Почко-Мочко оноди злокобно Моуко-Помочко. Дано това беше последният мач на сетубалския мрънкалник начело на Юнайтед..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Беметонко, какво става, симпатяга?
Аз казах ли ти че португалския ********* ще бъде уволнен преди нова година?
Така като гледам даже много съм му дал.

Много предсказуем е станал вече. Изтъркан като шоуто на слави.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чудесно първо полувреме и второто тотален колапс. "Обичайните заподозрени" в действие. Долната физиономия на този отгоре ме отвръщава повече и от резултата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

Всички останали фенове на стадиона ръкопляскаха на Моуринъо след края на срещата. Силен момент. Респект за разумните хора!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Същите тия ще ръкопляскат и на уволнението му, същите тия си дават парите да гледат тая помия и кротко си траят на всичките тия лайна, които се случват в клуба. RESPECT! 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хора, чакат ни тежки времена.

Респект за Шоу този мач - единственият, който си остави сърцето на терена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако не друго, този мач поне показа че централен защитник хич не ни трябваше лятото. Все пак си имаме един куп стожери отзад - кой от кой по-класен.
Другото е ясно. С ядро от незаитересовани негри, футбол не се прави.
Великият ни център нападател изтърва на празна врата поредното стопроцентово положение в кариерата си. От другата страна Хари Кейн я прави от дузпата с глава от първия път, в който му се отдава мини възможност.
Проектокапитанът ни се крие цял мач и е на път собственоръчно да изгони треньора.
Вместо да водим с 2-0 на почивката, губим с 0-3 на Олд Трафорд.
Всичко е обърнато наобратно в този клуб. Още много сеир има да гледаме до края на сезона.
Единственото важно през тази година е Ливърпул да не стане шампион. Редактирано на от Vidic

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жозе като треньор от години нищо не може да предложи.Пръсна торби с пари и ламти за още при трагични резултати.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С това поведение на половината отбор хич не ми изглежда вината да е в Мауриньо.
Явен бойкот подстрекаван от оня с лукавата физиономия отгоре.
Жалка родна картинка далеч неподхождаща на един от най-великите клубове в света.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ясно е, че тоя резултат е недопустим и Моуриньо няма да го бъде още дълго тук, но на полувремето резултатът спокойно можеше да е 3:0 за нас.

Коментаторът на Скай го каза много точно - "football can be cruel sometimes". 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Единствените неща, които трябва да останат от този отбор са името му, историята му, стадионът му и феновете му.

Редактирано на от Nimbus

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И при четвърти мениджър Филката ще продължи да се дундурка в състава, Хесе ще се води 'млад талант', а Лабиле – лицето и бъдещ капитан на Ман Юнайтед. И т.н

Клубът се ръководи толкова малоумно, че е невъзможно да се изгради Отбор. Невъзможно е да има някаква последователност и стабилност. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Жозе Моуриньо, лично мнение, си бе свършил перфектно работата за тази среща. Но... някои играчи просто са отказали да се борят за него, защото така им изнася, а други – толкова си могат. Да одира кожите на американските пиявици и да бяга далеч от тоя цирк. Следващият да се чуди как да се оправя. 

Напълно съгласен. Може да съм против дългосрочното му оставане, но днес точно копче не мога да му кажа.

Изненада с указания и постройка, избраните титуляри. Неутрализира Щорите първото полувреме. Всичко бе ок.

НО когато защитниците ти правят детински тъпотии, а офанзивните ти играчи от 22 удара имат само 5 точни и нито един гол няма как развоя да е друг.

Освен Погба който не си даде много зор другите или толкова си можеха или бяха извън форма. Не мисля че това бе саботаж. Погба си се покри другите казах

Матич Ерера се връщат от контузии. Лукаку видимо едва се движи особено второто. Фред все още навлиза във форма и както хубави така и кофти неща видяхме от него.

Изненадан съм, но точно Люкито изигра най-стабилен мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Винаги съм се опитвал да бъда реалист и смятам, че днес вината за загубата не е на треньора, но поетия грешен път от него, не е от днес или от вчера. Не вярвам, че преди година или две, ръководството е било срещу него и му е попречило да направи желаните трансфери. Мисля, че корените на проблема не са от тази година. Толкова ми е тежко, че дори нямам желание да коментирам мача...

Редактирано на от Loca Pasion

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И при четвърти мениджър Филката ще продължи да се дундурка в състава, Хесе ще се води 'млад талант', а Лабиле – лицето и бъдещ капитан на Ман Юнайтед. И т.н

Клубът се ръководи толкова малоумно, че е невъзможно да се изгради Отбор. Невъзможно е да има някаква последователност и стабилност. 

Мислиш ли ? Може би пък 4тия мениджър тоя път ще си купи 2ма адекватни централни защитника, а не Байи и Линделоф...Може би пък и ще купи читаво крило, а не Мхитарян, който после да го трампи за още по-слабия за нас Алексис. Знаем ли....Нека не се правим на Пития- пророчицата от Делфи, все пак...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мислиш ли ? Може би пък 4тия мениджър тоя път ще си купи 2ма адекватни централни защитника, а не Байи и Линделоф...Може би пък и ще купи читаво крило, а не Мхитарян, който после да го трампи за още по-слабия за нас Алексис. Знаем ли....Нека не се правим на Пития- пророчицата от Делфи, все пак...

И при кого ще ги купи? При Наркоса ли?  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И да се надяваме,че новия няма да иска да прави компот от централни защитници и да иска всеки мач да излиза с различна двойка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове