Jump to content
Pepinka

Дискусия: Глейзър, Уудуърд, милионите...

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

В редит са дали линк към статия на испански, в която се казва, че Барса имат дълг от 888 млн. евро. 

Според тази статия в goal.com (която е от началото на годината), Барса не се споменават. Ние води класацията, след това са Интер и Атлетико. Ливърпул имат 225 млн. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Барса последното което бях чел, е за 500 млн евро дълг. Не знам кви са тия 888, това за първи път го виждам. Атлетико имат 750 млн евро дълг ( главно заради новия стадион), Барса са с 500, Реал около 400, и Валенсия 200 и нещо. Последно това бях чел за дълговете на испанските клубове. Освен да са теглили някакъв нов голям кредит Барселона, ма съм пропуснал подобна новина. Сега бяха взели 36 млн евро кредит за Гризман, които трябва да ги изплатят в рамките на 6 месеца.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@Pepinka браво, поздравления! 
Доста добър анализ, а и доста академично направен с тази библиография накрая :D 

Щеше ми се да кажеш някои неща за финансовата дисциплина и за самия отбор, отколкото само за клуба, но пък те нещата с отбора се знаят, а доста хора не знаят тези неща, които си посочила. Браво още веднъж.

Форумната Комунистическа Партия ти отрежда Димитровска награда за добре свършената работа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

0
 Advanced issues found

на 17.07.2019 г. в 16:41, Wolfram написа:

0
 Advanced issues found

@Pepinka браво, поздравления! 

Форумната Комунистическа Партия ти отрежда Димитровска награда за добре свършената работа!

Ау, благодаря! Трогната съм. 

0
 Advanced issues found

Щеше ми се да кажеш някои неща за финансовата дисциплина и за самия отбор, отколкото само за клуба, но пък те нещата с отбора се знаят, а доста хора не знаят тези неща, които си посочила. Браво още веднъж.

Прекалено дълго щеше да стане, а и щеше да излезе малко от темата, която беше безхаберието на Глейзър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://www.manutd.com/en/news/detail/new-roles-for-nicky-butt-nick-cox-in-man-utd-academy-restructure

OFFICIAL: Nicky Butt has been promoted to a new position of Head of first team development and will report directly to manager Ole Gunnar Solskjaer.
OFFICIAL: Nick Cox has been promoted to head of academy, where he will work closely with predecessor Nicky Butt and report to head of football development John Murtough.

Ed Woodward, Manchester United Executive Vice Chairman, said:

Цитат

“These changes will further enhance the excellent work and results we have seen over many decades in our Academy system and enable us to continue our proud traditions of producing world-class players capable of playing and excelling in the first team.”

Добре... :mood(33):

• Хаха 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За малко се залъгах да не са го напрайли него ДоФ.

Тея позиции са някви изсмукани от пръстите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Manchester United fans' group open letter claims club will not be free of Glazer family takeover debt 'for 158 years'

С този начин на работа, ще трябват 158 години, за да се освободим от дълга. 

Въпрос №2 към Глейзър ме хвърли в потрес, ако е вярно, че лицето Ед Уудърд е получил увеличение на годишната си заплата си с 60% !!! С право се пита на базата на 6-годишния провал ли получава такова повишение ?

Хубаво е, че с въпрос №5 не се забравя и за ледниковия прогрес по назначаването на Director of football, неговата евентуална роля и сила при взимането на решение, защото не трябва да е просто фиктивно назначение под шапката на Наркомана.

Интерес буди и въпрос №4 за повишението на акциите на борсата от 2012, къде са дивидентите за клуба от това и каква част са реинвестирани обратно.

Все въпроси, на които едва ли ще получим отговори. Прозрачност на управлението няма да има. Може би думите на феновете трябва да бъдат заместени с дела, за да има промяна.

EAp8lNjU8AAqKL9.jpgEAp8ltgVUAEgFO3.jpg

• Харесвам 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Darren Fletcher was approached by Woodward over a role at the club. 10 weeks later had heard nothing more. #mufc [Mail]

Ed Woodward will not be relinquishing responsibility for player acquisitions. #mufc [Mail]

Някой да е изненадан ? Кучето няма да пусне кокала...

И да дойде спортен директор, ще е бушон в ръцете на Наркомана. Всеки провал ще се преписва на новия човек, а това нищожество пак няма да е виновно за нищо. Докато този ни упавлява като фирма, а не като футболен клуб, няма да прокопсаме.

• Кофти 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бате Дарън Флечър със "завидния" опит, който има, най-много да домъкне играчи от Килмарнък и Дънфърмлин.

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Браво на Едко, поредния грандиозен трансферен прозорец. Взе телето за много повече, отколкото можеше да го вземе по-рано, провали се с грандиозния трансфер на Бруно, продаде Лукаку и не го замени с друг, перфектно. Та тоя сезон ще достигнем нови дълбини, места до които никой друг не е успявал да стигне. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бати наивните хора къде си мислят, че ще постигнат нещо с хаштаг в туитър бате..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Докато не спрат да се дават  пари за скапаните тениски, докато хората заплатили за поредена година сезонния си билет не спрат да посещават мачовете ... нищо няма да им наруши комфорта на тия. Ще ми е адски болно да видя ОТ частично празен, което не знам доколко е възможно, но ако поне местните фенове които години наред си плащат и са винаги там, поне те да бойкотират. Защото винаги ще има кой да плати, но ако една прилична бройка места на ОТ са вечно празни ... няма да остане незабелязано. Знам, че този отбор трябва да се подкрепя винаги на 100%, но това как се подкрепя?!  

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хората тряа престанат да купуват официален мърч и да спрат да ходят по стадиона. Това няма да стане никога, затова тая кауза е обречена още преди да започне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Едните точат петрол,другите точат пари :mood(17):

п.п

Напълно легално и то,без скимиращи устройства 

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

2 млрда разлика в инвестициите за последните почти 15 год.

Дали с 2 млрд отгоре. Айде 1 да бе само. Щяхме да сме на същото дередже.

Дали въобще щяхме да чуем господ БОГ САФ да каже no value in the market дори веднъж.

Не знам не знам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове