Jump to content
CR7

Кой по дяволите е Алан Сен-Максимин? Чували ли сте го?

Кой по дяволите е Алан Сен-Максимин? Чували ли сте го?  

88 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

:mood (17):
Велико, дано анкетата да събере общо 100 гласа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ват да фак ху из дис нига?

тва ще е некой, за който само фифа мениджър 2017 боговете знаят.  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

някой да знае как се казва първата песничка от клипчето? born ready? че направо не мога да спра да слушам тая песничка, да гледам алан сейт екзюпери как твори на терена в тубата и да си представям бляскавото бъдеще на ман юнайтед с участието на алан сейт екзюпери.

а, то си пише бе, John Wolf - Born Ready. ама то така е, като не мога да откъсна очи от тоя талант и невероятните му качества.

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момчето има талант, но изобщо не наподобява на Роналдо. Едно към едно ми е със Заха. А специално клипчето не бих казал, че го представя в кой знае каква светлина. Повече от ситуациите дори не ги дават до край, защото не водят до нищо. Просто едно мачкане и подскачане до топката, а ефективност почти 0.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз го споменах,защото ми е направил впечатление от мачовете които съм му гледал,това клипче даже за сефте го гледах и аз вчера.Ни ако дам линкове на мачовете надали ще ги гледате  :mood (17):  А иначе специално със Саха нямат нищо общо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А иначе специално със Саха нямат нищо общо

С Луи Саха няма нищо общо, но с Уилфред Заха са 1:1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

някой да знае как се казва първата песничка от клипчето? born ready? че направо не мога да спра да слушам тая песничка, да гледам алан сейт екзюпери как твори на терена в тубата и да си представям бляскавото бъдеще на ман юнайтед с участието на алан сейт екзюпери.

:mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :chalga: :chalga: :chalga: :chalga: :chalga: :chalga: :chalga: :chalga: :chalga:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

мисля, че дидие дешам не може да оцени качествата му, по подобие на марсиал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

на мен ми е интересно мнението на стрийт солджъра за максимилиан 3-ти, гледам гласувал е, че знае кой е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

направете още една тема за някоя печка от племената в мадагаскар :D 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това мачкане на топката на едно място може и да е атрактивно за по-младата част от аудиторията на Лига 1 , но в моите очи никога не е било кой знае колко ефективно. Дори един Роналдо увеличи много кпд си след като започна да използва повече скоростта си и бързото комбиниране със съотборниците вместо тези атрактивни , но не много полезни финтове. Сещам се и за един наш мач в ЛЕ срещу Мидтиланд , в който Депай ги изкърти от оригинални финтове , но всички знаем каква ефективност имаше като цяло в отбора. Сега за сефте го гледам момчето на този клип в тубата , ама нещо не ми вдъхва доверие , че ще е "следващото голямо име" , предвид че и тук най-вероятно са подбрани най-добрите му моменти.

Редактирано на от Champ20ns

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тя работата е ясна, любителите на залозите е нормално да го знаят ... моите фаворите Бобито и Догито, бях убеден за тях

останалите повечето са фенове на фифа/футбол мениджър, не знам къв мениджър, няма кво друго

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Заради него Джака ми е без пари как да не го знам    :chalga:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Общо 57 гласа засега, още 43 и ще разбереме истината

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Наистина ли си мислиш че има 100 активни тука. Камо ли и такива дето да намерят темата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Наистина ли си мислиш че има 100 активни тука. Камо ли и такива дето да намерят темата.

Не знам що я е пуснал в офтопика, аз я преместих в трансфери. Дано да повиши активността.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

трябва редовно да се пише в тази тема, за да могат хората да я виждат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Даже на 2-3 минути, че ако има абонирани... нали, да не вьемат да изпуснат нещо. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена