Jump to content
Sign in to follow this  
Sir Bobby Charlton

FA Cup Final: Manchester United 0 - 1 Chelsea

Препоръчани публикации

Моуриньо дума не казва за договора на Де Хея, но повтаря колко му е нужен Фелайни. Бегай от тука. Ако не беше Давид да са го уволнили 2 пъти.

Редактирано на от vasil922

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

300 пъти каза, че остава. Да не мислиш че той води преговорите с Давид?  И Де Хеа 100 пъти каза, че му е кеф да работи с победител като Моуринъо. 

Редактирано на от Benettonss

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе ти сериозно ли вярваш какво казва Де Хея. - вкарвам малко сс4 логика. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/utdxtra/status/997932982924206080

https://twitter.com/utdxtra/status/997932994219401222

Ще се разрева

Редактирано на от John

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

Всеки иска мястото на Жозе и се мисли за голям спец. 

Едно е да си бил страхотен футболист, друго е да си мениджър.

Редактирано на от Benettonss

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
после да не се чуди някой защо думите на богове, като скоулс и невил ги неглижирам и защо моуриньо им се звери. ми може ли след 70 минути без правилно отиграване да питаш защо го сменят?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не разбирам защо спорите. След такова изказване на Скоулс, разбирам че скоро оправия няма да има. Англичаните са тотал щета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изобщо не сме натикали Челси в тяхната половина,стига сте говорили глупости.Просто Челси се прибра,това са две съвсем различни неща.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Скоро очаквам и господин "Барса ме шляпаха със 7:0" да почне пак да дава акъл и Рашито да се окаже великомъченик, незаслужено сменен...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз намирам един огромен плюс от този мач и той, е че за пръв път от адски много време не съм нито ядосан, нито ми пука особено. Сетубалския тони пюлис ме накара да стигна дотам, че да гледам мач, но да не ме е яд, че сме дъното. Тая мъка засега свърши. Има 1 месец до световното, да видим дали въобще ще вземем някой, при положение че трябва да вземем поне 5 човека. Щото повреме на световното и след него извиненията ще са налице, защо няма трансфери.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-тъжното от този мач бяха последните 5 минути.... Никакъв живец, никакво желание да се направи нещо, за да се предотврати загубата. Никога не съм харесвала Жозе, но досега някак търпях, но този сезон чашата започна да прелива. Това паркиране на автобуса е жалка история, особено за клуб като нашия. Този липса на мотивация е изнервяща и разочароваща.

В момента, в който Челси вкара дузпата, имах усещането, че този мач няма да го спечелим и така и стана. ЛВГ с неговата философия беше нещо ужасно, сега Жозе и неговия автобус е също толкова ужасен. А аз започвам да изпитва една апатия към тоя отбор, което не говори никак  добре за Жозе...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде пускайте темата за трансфери щото ми писна да се говори за противния Жозе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прав си, поправям се, жал ми е за момчето. Жалко, че не поигра повече със САФ. Дал, каквото дал, да се спасява. И в Юве или Байерн да отиде ще спечели може би всичко, не са само Реал

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кво ги брига финала, важното е да има интеракции в мреажата.

Ето преди финала вместо да тренират те ми правят реклами за Deadpool 2. После що сме да това дередже.

https://www.youtube.com/watch?v=3g37UdgIJHo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз намирам един огромен плюс от този мач и той, е че за пръв път от адски много време не съм нито ядосан, нито ми пука особено. Сетубалския тони пюлис ме накара да стигна дотам, че да гледам мач, но да не ме е яд, че сме дъното. Тая мъка засега свърши. Има 1 месец до световното, да видим дали въобще ще вземем някой, при положение че трябва да вземем поне 5 човека. Щото повреме на световното и след него извиненията ще са налице, защо няма трансфери.

Тъкмо това щях да пиша. Супер безразлично ми е и на мен вече и това си е дъното. Преди като си представя колко нерви хабих на загубен мач, камоли пък финал за къпа, а сега ...

Нищо не сме надиграли, никаква идея нямахме в атака, по едно време летяха центрирания към Алексис и направо ми се ревеше като гледах. Толкова слаб отбор на Челси скоро не съм виждал , но въпреки това си спелечиха мач без кой знае какви усилия.Ако им бяха дали и втората дузпа не знам за какво надиграване щяхте да пишете. Бяха се затворили и нашите само я мачкаха безидейно и накрая центрирания към най ниските ... смях

Рашенцето дори от статично положение не може да направи добро центриране от 5-6 опита, ние от игрова ситуация ли ще чакаме да направи нещо.. Имаш Мата ,които може да измисли нещо стрещу насите защита и го пускаш 85 мин .. заслужена загуби Моу този финал, не знам какви са тези глупости дето приказва след мача Редактирано на от Kobito

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз това се чудя, когато поведохме на лузерите и Моу прибра отбора, тотално сме ги надиграли. Но когато Челси ни поведе сега и се прибра,сме ги били надиграли.Двойните стандарти на сектата до кога

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнението на ss4.Той е прав не само за състоянието на черните в отбора ни но и като цяло за социалната подредба в европейските общества.

Всичката летаргия която е налегнала отбора според мен идва от неравенството вътре в съблекалнята.

Ай представете си 8 черни които на тренировката танцуват и си правят селфита , и знаят че така или иначе ще играят утре , а от другата страна Мата и Ерера които трябва да се потят за всяка минутка дадена им на терена?

Дали на Моу това му харесва?

Смятате ли че Моу иска да губи мачовете?И ако да , защо смятате така?

Просто тия бездарници толкова си могат , толкова искат , а ръководството няма проблеми защото тия същите продават марката и то успешно.

Моу знае кой колко , може и кой какво отношение има към отбора , въпроса е че и Еди трябва да го разбере това.

Кой е най-добрия начин той да разбере?Еми Моу им дава минути , да играят , да се излагат ... пааа ако е рекъл Господ , а дано, това лято тия подметки да ги няма в отбора!

Трябват БЕЛИ момчета , момчета които да са отговорни , образовани , да ги е срам да се показват с кофти прически и да се правят на чучало пред половината свят.Трябва да са научени на работа и на това как се изкарват пари , да знаят колко трудно се постига всичко в тоя живот!

Черничките им колеги до скоро са биле неграмотни , всичко им е на тепсия , в ъкъла им е само кой white trash да издънят след мача , те не правят разлика между Юнайтед и Севилия или Валекано - на тях им дай пачка , дай им Дубай , дай им показност , златни бентлита и т.н.

Някъде преди време бях чел един материал на някакъв журналист.Беше някъде около уволнението на Ван Гаал.

Уволнението му е било решено след като е споделил плановете си за Великото трио таланти в отбора,включително и Депай.Искал е да ги разкара до един.Не е бил на едно мнение с търговските директори и маркетинга.Тия бездарници просто продават марката , в същото време като сума на трансферния пазар нищо не струват , защото към тях имат интерес само несъстоятелни средняци от Франция , Италия и Испания.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this