Jump to content
Sign in to follow this  
Sir Bobby Charlton

FA Cup Final: Manchester United 0 - 1 Chelsea

Препоръчани публикации

Нулебъл,дано следващият сезон haritage ни ,е много по-добър,от този на съперниците нИ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

жозе моуриньо на три морета, 14 осемхилядника, 5 океана и 7 континента. господи, какви касметлий сме, че имаме този всеотдаен и невероятен човек за мениджър! 

истинските фенове сме с теб, жозе! напред, мачкай! 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

сезона е провал, прочетете тези 3 думи добре, мисля да си го сложа и за подпис 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво облекчение,че всичко приключи...догодина повече и може би следващата ще е нашата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

защо бенетонса се покри, кво стана пък ся ?? :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

защо бенетонса се покри, кво стана пък ся ?? :D

ся не се знае. човека може да ебе. 

аз съм тук заради него. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Беше ебан от баща си Моуриньо в това съмнение няма  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Когато на фона на грозния и отблъскващ футбол, липсват и трофеите, критиките са неизбежни.

Обрахме здраво калъфките тая година. Не се виждат и ясни признаци, че догодина нещата ще бъдат по-различни.

Редактирано на от Vidic

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ФК Азар 1-0 Манчестър Юнайтед 

Не мисля, че Конте или останалите направиха нещо грандиозно, за да вдигнат купата. Дори не можем да говорим за надиграване от тяхна страна. За цял мач, изключвайки дузпата, имаха едно положение на Алонсо и това беше. 

Въпросът е защо толкова малко им бе достатъчно, за да ликуват в края. Бих могъл да назова 101 причини, но основната, поне лично според мен, бе липсата на Лукаку. Това се оказа решаващо. Горчилката за нашите ще е голяма, работата през лятото – също. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много важен коментар. Всеки е АБСОЛЮТЕН ТЪПАНАР, ако смята следните играчи за футболисти, които заслужават да играят в този отбор:

Погба, Йънг (въпреки че беше най-добрият днес и много се стара), Валенсия, Джоунс, Рашфорд, Смолинг, (въпреки че днес и той не беше толкова зле), Лингард и Марсиал - гнусен червей безхарактерен.

Пак повтарям, ТЪПАНАР! И ще помоля модераторите да престанат да ми слагат банове, затова, че казвам очевидната истина- Тези играчи просто не стават и това е видимо от космоса.

Поздравление за Челси и техните привърженици. Заслужена победа.

Треньорът да хваща голямата метла, че ми писна да гледам близо 10 клоуни в тоя състав. Ясно е, че няма как наведнъж, но в следващите 2 години аз си чакам чистка и поне 10-15 играчи ВЪН! БАСТА! Край на търпението- Писна ми да гледам някакви посредственяци, които чеп за зеле не става от тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

бе ти луд ли си, марис, раши, погби, линги, джоунси, хахахахахахахаха ние сме на финал за фа с тези и хората реват против мениджъра...

алооооооооооо, алоооооооооооооооооооооооооооооооооооооо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен не ми се коментира.
Плачевни играчи = плачевна игра. Слаби са много! Докато за самата игра може да намерим оправдание, то за това че едно свястно центриране не могат да изпълнят, оправдание няма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Моуриньо за пореден път беше надигран и обезчестен. На това мекотело му трябваха 70+ минути, за да разбере, че трябва да направи някаква промяна. Само не знам колко още време му трябва, за да осъзнае, че няма място в този отбор. Да си събира партакешите и да се маха, че ме е гнус от пародийте му.

Оставка!

Редактирано на от Loca Pasion

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

3 мача играеме без Лукаку, в тези 3 мача вкарваме само 1 гол и то благодарение на Карик/Мата, и ти пак пускаш този подчовек да ти е на върха на атаката бе. Ей, Богу, как е възможно бе. Само идиотът се спъва по един и същ начин два пъти. 

При невъзможността да започне с Лукаку, трябваше да пусне Санчес като фалшива 9-ка. Нима в Арсенал не е играл като нападател и то доста успешно ??? Пак без Мата. И пак пуска 2-ма от 3-та "таланти", което е винаги е предпоставка за дисбаланс в играта ни, за човек по-малко на терена.. Само ЕДИН бе, не го ли разбра за толкова време или те е страх какво ще каже Гари Невил, Сър Бори Чарлтън или местните фенове ?

Със Севиля същата работа. Скоти, Фела, Рашко, без Погба, без Мата... абе НЕНОРМАЛНА РАБОТА.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

Ее, след всяка загуба ли да пишем едно и също? Добре играхме, просто някои от нашите толкова си могат. Върза им на челси и ни биха. Другия сезон повече. Все пак Моуринъо ни е мениджър. Всеки сезон надграждаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

Имаше някаква жилетка над бялата риза, тя обърка работите :D

Редактирано на от Benettonss

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имаше някаква жилетка над бялата риза, тя обърка работите :D

тя беше готина, интересна яка имаше.

моуриньо беше безупречен тоя мач. 

топ гъзар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Великия САФ щеше да ги вземе с резервите тия, и то с невероятна лекота. Моуриньо не може да бие даже УБА.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чак с резервите не ,но щеше да вдигне с тактика най стария турнир и да изравним сирийките 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this