Jump to content
Sir Bobby Charlton

CL: Sevilla 0 - 0 Manchester United

Препоръчани публикации

Пол на кол

Смолинг на кол is going

Лукаку един кол му е малку

Де Хеа на кола ти искам аз да пея

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

пилето и катъра струват 200 милиона общо. тия по-биват за герой на cartoon network, а не за футболисти. всяка халфова линия е по-добра от нашата, защото просто там има човек повече. от там целия отбор е едно разпиляно нищо, защото се губи връзката между отделните звена на отбора.

#полнакол 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Празник за Моуринката. Измислил го е равен още като изтеглиха жребия. Представяне за милиони.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

Това ни е нивото за момента, няма какво да се лъжем. Добър резултат. Имаме шанс да ги отстраним, но ще трябва и късмет. Дано :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Поредният мастърклас на Сетубалския. Типичния за неговия стил грозен, гаден, тъп, сив мач- пълна помия. Да видим дали поне сметките ще му излязат, за играта отдавна всичко е казано и е ясно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

пилето и катъра струват 200 милиона общо. тия по-биват за герой на cartoon network, а не за футболисти. всяка халфова линия е по-добра от нашата, защото просто там има човек повече. от там целия отбор е едно разпиляно нищо, защото се губи връзката между отделните звена на отбора.

#полнакол 

Лол. Казваш го сякаш не бяхме същите с твоя любимец, който се контузи да се прави на Роналдо с тея петички. Нали състава беше идеален преди мача. Мата и Санчез креативните футболисти не трябваше ли да блестят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Глупости, играхме прекрасно! :) Добър турнирен резултат, доволен съм :) Благодаря на играчите, които ни доставиха една отлична игра, и най-вече на треньорското ни величие, че накара футболистите да играят атакуващо, а не да се защитават, като мишки. С тази игра и спечелването на ШЛ ни е малко, трябва да се борим за интергалактическа купа. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Глупости, играхме прекрасно! :) Добър турнирен резултат, доволен съм :) Благодаря на играчите, които ни доставиха една отлична игра, и най-вече на треньорското ни величие, че накара футболистите да играят атакуващо, а не да се защитават, като мишки. С тази игра и спечелването на ШЛ ни е малко, трябва да се борим за интергалактическа купа. 

:mood (17): :chalga:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Голямо мишкуване, голямо чудо!
Да е жив и здрав Де Хеа, че отново сметките щяха да останат без кръчмар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Една стотинка да не му дават лятото. Файда от играчи няма. Който и да вземем ще потъне в мъглата... Положението в отбора в меко казано плачевно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лол. Казваш го сякаш не бяхме същите с твоя любимец, който се контузи да се прави на Роналдо с тея петички. Нали състава беше идеален преди мача. Мата и Санчез креативните футболисти не трябваше ли да блестят.

моя любимец да си го видял да подтичва като изнасилена курва наляво-надясно, без цел и посока, абсолютно дезориентиран какво трябва да прави и къде трябва да застане?

Ferdinand "I'd have been screaming at him, dragging him all over the pitch, some players no matter how good they are will always need to be told where to position themselves. He got told at Juve, he doesn't get told at United"

Lampard "It doesn't matter how good you are, in big tough away games, you can't afford to have a passenger. I'd be asking myself, why are all the balls being played behind me, what am I doing wrong?"

тва го копирам директно от мюсюлман кафе. прави си сметката. състава беше идеален до 16тата минута. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само късмета ни спаси, не знам дали забелязахте. Ако Севиля играят по същия начин напред и реванша - отпадаме категорично. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам реванша с нетърпение!
Моу ще трябва да играе за задължителна победа,а това трябва да се види...въпреки че няма да се учудя, ако и на Олда излезем за 0:0 и се надяваме на дузпите :D
Не знам, не знам, определено ще е интересно да видим какво ще измисли този тактически гений от Сетубал.
А за днешния мач - имахме само един адекватен играч на терена и това за пореден път беше ДЕ ХЕЯ, общо взето без него сме жив зян...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само късмета ни спаси, не знам дали забелязахте. Ако Севиля играят по същия начин напред и реванша - отпадаме категорично. 

До голяма степен яловостта на Муриел при играта му с глава ни спаси и естествено Ънхюмана Де Хеа с пореден фамозен рефлекс,но оня ако я беше изиграл,както трябва,а именно да забие топката в земята нямаше връщане назад.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз не намирам смислено обяснение на тази слаба игра.
Продължавам да си задавам въпроса защо му продължиха договора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това ни е нивото за момента, няма какво да се лъжем. Добър резултат. Имаме шанс да ги отстраним, но ще трябва и късмет. Дано :)

Разбира се , все пак играем срещу много по класен отбор от Юнайтед, ще ни трябват късмет, палене на свещи, вуду кукли и т.н. за да стигнем до дузпи и там вече пак същата процедура . Ако случайно продължим дано се паднем с по слаб отбор от Севиля , някои на нивото на Юнайтед та белким създаден 3-4 положения

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

Разбира се , все пак играем срещу много по класен отбор от Юнайтед, ще ни трябват късмет, палене на свещи, вуду кукли и т.н. за да стигнем до дузпи и там вече пак същата процедура . Ако случайно продължим дано се паднем с по слаб отбор от Севиля , някои на нивото на Юнайтед та белким създаден 3-4 положения

Ами в момента това ни е нивото, да. Аз не мисля, че може да се сравняваме с Реал, Байерн, Барса, ПСЖ или Сити. Севиля са отбор от нашата черга. В МОМЕНТА. Не живейте в миналото. Нито играчите ни са по-добри, с изключение на 2-3, нито нищо. Изкуствено напомпани имена, маркетинг глупости и т.н си остават извън терена. 

Испанското първенство е класа над английското. 

Редактирано на от Benettonss

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прекрасен футбол. Футболът бил за феновете, е явно при нас случая само такъв не е. Няма такова мишкуване само и само за едно шибано 0:0, писна ми. Сега на Олда като допуснем гол всичко живо в червено ще гледа насрано и без идея какво да прави. Ужасен мач, ужасен футбол, ужасен отбор.
Даже не искам и да коментирам футболистите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз не намирам смислено обяснение на тази слаба игра.
Продължавам да си задавам въпроса защо му продължиха договора.

Ти преди няма и месец и казваше ли как нямало смисъл да мрънкаме и по-добър вариант от Жозето нямало?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове