Jump to content
Sir Bobby Charlton

PL: Tottenham - Manchester United

Препоръчани публикации

Състава е чук, най-доброто с което разполагаме на този етап. Само не мога да разбера каква е логиката да се налага Мики Маус, защо подяволите? Кому е нужно!!!! Също и защо не налага Шоу вместо Ашлито.... Може би аз нещо не разбирам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Състава бива дано всичко потръгне и да вземем мача! Също така аз мисля, че Санчез ще играе зад Лукаку,а не в дясно там ще е Месе. Айде агенти да става 10 часа, че вече не издържам :) ААААА и последно много Ви моля стига сте писали това име фелайни, че ми се обръщат всичко

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Накрая само да не паднем с този уж най-силен състав, че и гол да не вкараме...представям си какво нещо ще е след мача...  :mood (17):  :mood (17):  :mood (17):

Мачът е троен според мен, дано го вземем без значение как.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защитата е оптимума за момента. Щом не играят Дармиан и Блинд, съм спокоен. Рохо след травмата също само ми вдига сърдечния ритъм. Като се върне Байи- повече. Макар че и той стана като Харго.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защитата е оптимума за момента. Щом не играят Дармиан и Блинд, съм спокоен. Рохо след травмата също само ми вдига сърдечния ритъм. Като се върне Байи- повече. Макар че и той стана като Харго.

Не бе, стига. За Байи си имам надежди. Колко травми обаче претърпяха Смолинг и Джоунс, колко грешки направиха, но пак и пак - титуляри и то във възлови срещи. Не ми го побира ума.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Накрая само да не паднем с този уж най-силен състав, че и гол да не вкараме...представям си какво нещо ще е след мача...  :mood (17):  :mood (17):  :mood (17):

Мачът е троен според мен, дано го вземем без значение как.

Няма да е някъв невиждан потрес  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако не вкараме гол вече сме го тренирали това, 5та година :D Така че не се притиснявайте всеки ще има какво да каже. Залагам първия отговор да е " ... " 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е тва е да получиш 2 нещастни гола и да си с човек по-малко цял мач. Тоя бездарник дето само разхожда фанелката и подтичва около останалите аз ако съм на останалите ще му шибна един зад врата! Къде се намира тая скапана маймуна бе, за какъв се мисли!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена