Jump to content
CR7

PL: Manchester United - Stoke City

Препоръчани публикации

Роналдо и той намаза 2008-ма,като изпорти своята дузпа и вдигна наготово ушатата...

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

да, с 42-та гола много намаза.

ще видим след като приключи кариерата си дали ще има наглостта да плюе по отбора в медиите.

Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Никой не говори да ни ляга, но можеше да си мери думите по медиите. Отделно, честно казано, си му личи, че не е особено интелигентен. Интервютата са му някви хаотични, трудно му тече мисълта :mood (17): Също така да станеш мениджър на градския съперник не е много "легендарно", но той си знае. Не мога да го сложа така да се каже, в upper tier-а на легендите ни. Да кажем, че e бил доста важен играч, аз лично повече не му отпускам :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Шмайхел и той премина при шитняците. Денис Лоу не беше ли и той играл за тях? 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хубаво да му мислят играчите заедно с меринджейчето...да преспят и наново да мислят,че тука стане ли някъв гаф просто не ги виждам...директно да ги пращат на фургони, барабар с португалския фермер да берат аспержи и бяла ряпа в кал и лайна под строг режим с дневна норма от 300 касетки на човек,да им се начупят кръстовете и да ги развъртят ставите от влага и студ,като Ролер Коустър.Стане ли така,че шиптърския трол,уелския Шави-джийзъс-орк-крайст,зачервения пияндурник Чарлито Адам,Петьо чаплата,натуралния немец Начупо-тъпомерО-Мотинг,Кокаиновия лорд от Бурунди и Рамазан Байрам-Шекеров демонстрират,че са НЕЩО повече от нашите и вземат нещо от мача,не искам да чувам за абсолютно никакви оправдания от типа на:Не бяхме предвидили рязката смяна на климата,тигрови комари ги хапали и страдат от жълта треска,едни са с разстройство и холера,други им тече сопола,обаче на Стоук нищо им няма... щот нали са си бедняци и нямат възможност да си разходят гъза до Канкун и затова си тренират на Британия в кочана и понеже са мъжки момчета ни наиграха...Тая екскурзия хич не ми допада и дано няма същия ефект,като оная до Уелс,което е и предпоставка за множество оправдания и тази дълга пауза до мача също може да изиграе лоша шега и да ми се отпуснат,като мадури от благоприятното Дубайско климатче.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гари не беше перфектният футболист в чисто игрови план, даже си спомням накрая в оня легендарен мач с Вила и гола на Македа как Агбонлахор и ред ледженда Ашли факания Йънгмайстер си правеха ташак с него и го минаваха, тръгвайки от наказателното си докат той е на центъра. НО ! Невил гореше в играта и знаеше какво означава фланелката и емблемата върху гърдите. Аз след Рафаел не знам да сме имали такъв бек. Готов е да пукне на терена, но да ебе мамицата на противника. и тва е факания БЕК, не някой друг. и оная му радост на сганфийлд ше остане завинаги. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хубаво да му мислят играчите заедно с меринджейчето...да преспят и наново да мислят,че тука стане ли някъв гаф просто не ги виждам...директно да ги пращат на фургони, барабар с португалския фермер да берат аспержи и бяла ряпа в кал и лайна под строг режим с дневна норма от 300 касетки на човек,да им се начупят кръстовете и да ги развъртят ставите от влага и студ,като Ролер Коустър.Стане ли така,че шиптърския трол,уелския Шави-джийзъс-орк-крайст,зачервения пияндурник Чарлито Адам,Петьо чаплата,натуралния немец Начупо-тъпомерО-Мотинг,Кокаиновия лорд от Бурунди и Рамазан Байрам-Шекеров демонстрират,че са НЕЩО повече от нашите и вземат нещо от мача,не искам да чувам за абсолютно никакви оправдания от типа на:Не бяхме предвидили рязката смяна на климата,тигрови комари ги хапали и страдат от жълта треса,едни са с разстройство и холера,други им тече сопола,обаче на Стоук нищо им няма... щот нали са си бедняци и нямат възможност да си разходят гъза до Канкун и затова си тренират на Британия в кочана и понеже са мъжки момчета ни наиграха...Тая екскурзия хич не ми допада и дано няма същия ефект,като оная до Уелс,което е и предпоставка за множество оправдания и тази дълга пауза до мача също може да изиграе лоша шега и да ми се отпуснат,като мадури от благоприятното Дубайско климатче.

Понаучил си това-онова от инфекциозните болести :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гари не беше перфектният футболист в чисто игрови план, даже си спомням накрая в оня легендарен мач с Вила и гола на Македа как Агбонлахор и ред ледженда Ашли факания Йънгмайстер си правеха ташак с него и го минаваха, тръгвайки от наказателното си докат той е на центъра. НО ! Невил гореше в играта и знаеше какво означава фланелката и емблемата върху гърдите. Аз след Рафаел не знам да сме имали такъв бек. Готов е да пукне на терена, но да ебе мамицата на противника. и тва е факания БЕК, не някой друг. и оная му радост на сганфийлд ше остане завинаги.

На Олд Трафорд беше :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Понаучил си това-онова от инфекциозните болести :mood (17):

Нищо особено...от обща култура  :mood (17):

https://twitter.com/PLinUSA/status/950781967674626049

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След ваканцията в Дубай нищо чудно нашите да завъртят някой хикс, а Стоук да се измъкнат от зоната на изпадащите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След ваканцията в Дубай нищо чудно нашите да завъртят някой хикс, а Стоук да се измъкнат от зоната на изпадащите.

Важното е, че направихме снимки и видеа за инстаграм, резултата е бонус.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

мързи ме да копвам туитове, изглежда Вальо се завръща утре, което е добре ... ма Марсилезата бил под въпрос

нищо, Рашинцето и без тва е по-добър, липсата му нема се усети  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Утре ще е пореден спектакъл за футбола...много жалко ако Марсиал отсъства,че му върви срещу тея.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя е пичага принципно, но за уменията му като треньор вече може да се поспори :mood (17): Бе по-зле от Марк Хюз трудно може да бъде. Би трябвало да ги спаси, отборът им не е чак relegation material, в никъв случай.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена