Jump to content
CR7

Зимните залози на един заклет комарджия

116 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Ок, в настроение съм след мача, отваряме битака  :mood (17):

Редактирано на от Wolfram
анкета

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

лукаку в уест хям

не ти помня мнението за Чичарито и дали някога си го одобрявал, обаче дори в сегашното му състояние би го приел на драго сърце, нали?  :mood (17):  една трампа? ще доплатим, разбира се

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не съм вещ в тая облас, Митака евентуално ще трябва да ми асистира и да редактира първия пост когато/ако намери време тия дни :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не ти помня мнението за Чичарито и дали някога си го одобрявал, обаче дори в сегашното му състояние би го приел на драго сърце, нали?  :mood (17):  една трампа? ще доплатим, разбира се

чичарката ми е rollercoaster на мене. първо при саф си беше ок резерва, при лвг и мойс не го исках в отбора, ама при наличието на катъра, чичаритко направо ми се вижда златен. даже исках си го приберем тоя сезон, като една резерва, вместо да ходи да гние в уест хям.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

busted, дет се вика  :mood (17):

да, бих, без колебание

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не съм вещ в тая облас, Митака евентуално ще трябва да ми асистира и да редактира първия пост когато/ако намери време тия дни :)

Ще гледам утре да оправя нещата.

Лукоки - в Кортрийк, Смолинг в Мейдстоун, и приходящи - Роналдо и Меси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Меси окей, ама Роналдо за какво ни е ? Да прави масажи на Джесито ли ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Mourinho on transfers:

"I don't know. Honestly, I know that in this moment we are in trouble, maybe in 2-3 weeks we recover some players. Can we improve our team now or wait until the summer is something I cannot say."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

MAN UTD LINKED WITH MOURA

French tabloid Le 10 Sport are today reporting that Manchester United have made contact with PSG over a potential deal for winger Lucas Moura.

According to the report, Moura is holding off signing for Chinese club Hebei Fortune, as he wants to stay in Europe.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Зимата трансфери- не. Читав и високопрофилен играч няма как да се вземе сега. Най-много да метнем 40-50 млн за някой силно рисков като Малком и после да го псуваме яко :mood (17): То не че не може да се окаже класа, ма такива първенства като френското, холандското ( само като си спомня за Депай и се обривам) са много хазартна работа. Да пазят кеша за лятото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мхмм..ако ще се търси нещо добро да се насочваме към германия,че там има кво да се вземе и то от отбори,които и не са играли ШЛ.

https://twitter.com/SquawkaNews/status/947754518846017537

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

пак ли само с негри ни свързват  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

зимата само играч, който може да играе в шампионската лига. и катъра в уест хям.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://chelsea.gong.bg/football-sviat/transferi/multimedia/video/zhoze-ne-se-otkazva-predlaga-razmiana-na-chelsi-465068 --- Размяна Уилиан за Мхитарян повече от чудесно !!!!

--------------

аз ще се радвам ако поне 2,3-ма се махнат от отбора !

Редактирано на от yuk

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Два трансфера в атака са повече от належащи. Разбира се, не за огромни суми, но малко вероятно да се случи нещо подобно. От там следва, че и изходящи няма да има. 

Да видим Вълка от Уолстрийт какво е намислил.

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Халф, крило и нападател. А можеше да минем и без тия трима нови, ако беше купено крило още лятото. Ама то нали всеки в отбора си върши работата...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

бай иван е по невъзможен от всякога. принтер се борят за титлата.

дано наркомана тоя път си е написал домашното. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рияд Алжирчето вероятно в Челси. Може да натегнем за Волния Уили? 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена