Jump to content
Sign in to follow this  
Wolfram

PL: Manchester United - Burnley

Препоръчани публикации

Моуриньо дано измръзне, хипотермията да го хване. Чакаме коледен подарък - оставка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука със сигурност няма да бием, така че май ще си спестя и мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия са най-мизерното отборче във ВЛ, а ние играем... нещо като футбол. Аз лично мисля да празнувам Коледа и да си спестя поредната 90-минутна помия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

и да бием все там, то вече няма емоция от мачовете, само апатия

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

абсолютно нищо няма да се промени и да бием с 10 на нула..и какво от това като ще е поредната излагация, нима не свикнахме  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Снощи пихме много. Всички бяхме запленени от филма "Последният ергенски запой" и някак си се озовахме в крайно южна тотка на земята - Индия. Цялата ми глава беше запълнена от идеята да изуча кама сутра и бях позабравил някои от последните ни резултати и начина ни на игра. Но точно когато ни пресече път една свещена крава видях не кой да е, а специалния. Сред група стругари :

26105330_1617470211632841_729747527_n.jp

Не исках да му досаждам, просто го накарах да ни даде онази победа, онази УНИЗИТЕЛНА победа над съперник по време на празниците. И той ми обеща! Пихме по едно Ласи, да не си помислите че сме изпили кучето, а просто има такава напитка там. С узо върви много. 

Чакаме да изпълниш обещаното, португалецо! Аз, приятелите ми и стругари от смяна номер 3. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре, че няма да го гледам този мач! С голяма доза некадърност и непрофесионализъм убиха всякаква страст и желание да си пуснеш двубой на любимия Ман Юнайтед. 

Весела Коледа на всички! Много здраве и късмет, а ако някой случайно се излъже да гледа срещата, дано все пак види победа ;) 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Снощи пихме много. Всички бяхме запленени от филма "Последният ергенски запой" и някак си се озовахме в крайно южна тотка на земята - Индия. Цялата ми глава беше запълнена от идеята да изуча кама сутра и бях позабравил някои от последните ни резултати и начина ни на игра. Но точно когато ни пресече път една свещена крава видях не кой да е, а специалния. Сред група стругари :

26105330_1617470211632841_729747527_n.jp

Не исках да му досаждам, просто го накарах да ни даде онази победа, онази УНИЗИТЕЛНА победа над съперник по време на празниците. И той ми обеща! Пихме по едно Ласи, да не си помислите че сме изпили кучето, а просто има такава напитка там. С узо върви много. 

Чакаме да изпълниш обещаното, португалецо! Аз, приятелите ми и стругари от смяна номер 3. 

Тоя прилича на Моу и Цонко Цонев едновременно  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искаше ми се пак да си отровя нервите, но ще се наложи да си го спестя тоя мач..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя светльо от бтв кога да му се изпикая в устата, все ше е късно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя светльо от бтв кога да му се изпикая в устата, все ше е късно.

И мене ме дразни зверски тоя. Ебати сервилния плужек. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кой е интелигент бе? Тоя е абсолютно дъно. Посредствен хомосексуалист.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=0EFdXnWMEF0

Португалският вс рижавия Моуриньо,дали два автобуса ще се сблъскът челно или ще станем свидетели на две кръгли нули??Предстои да разберем...

https://twitter.com/TheSportsman/status/945597573750026240

:mood (20):

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Основното от днешния мач ще бъде 1милионното обяснение от Жорката Драгоев и четата аутисти видиш ли ако някой не е разбрал защо за бога се казва Боксинг дей...........

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this