Jump to content
CR7

PL: Leicester - Manchester United

Препоръчани публикации

събота, 23 декември, 21:45ч., някоя Диема

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Надявам се преди Коледа да не чоукнат нашите. Победа с гол разлика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изключвайки Сити, неудобен кръг за всички останали в шестицата. Нашите имат визита на Лестър, Челси на Евертън, Тотнъм на Бърнли, а Арсенал и Орките играят помежду си. Дано си вземат мача, тъй като има не малка вероятност да дръпнат пред някои, ако не пред всички преследвачи. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тука много важно е да помислим за някаква алтернатива на десния бек. на левия имаме свети ашли, който сам може да реши мача, ама на десния е малко кофти положението, от там скоро не сме решавали мачове, пък и със слаб десен бек цялата игра на отбора не се връзва и практически ако десния бек няма ден или не играе както трябва, целия отбор е осакатен от това. 

ключа към победата ще е ефективен десен бек, който да вкара поне 1 гол и да даде поне 1 асист, както и да връзва играта в защита, в центъра и в нападението. не съумее ли да изпълни тези елементарни задачи, то отбора пак ще страда. 

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

въпроса е дали люк шоу ще може да реши мач. да го пробваме, може пък и да стане.

дали е готов да поеме тази отговорност и да заиграе на най-важния пост в съвременния футбол? дали е готов да изведе отбора си към победата? дали има качествата да центрира, като бекъм, да завършва като нистелрой, да контролира средата като скоулс, да защитава като евра и видич?

предстои да разберем.

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

реално погледнато, трябва да вземем абсолютно всичко до 31 януари, когато е гостуването ни на картофенъм

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма да го гледам, стига ми толкова помия. Или ще пия, или ще гледам Юве- Рома, който е по същото време. А най-вероятно и двете. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На мен също ми писна и искам Моуриньо да бъде обесен и влачен из улиците на Манчестър. Сетубалеца - вън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Official: Mourinho says Fellaini and Carrick will miss games during the festive period. Valencia not available vs Leicester

Darmian and Blind have not travelled with the #mufc squad to Leicester #mulive [men]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Без Дармиан и Валенсия, десния бек ще е забава. И така като гледам, няма да пусне Люк, а ще е дясно - Ашли, ляво Рохо....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Офи сайта взе да плаче как сме имали най-тежкия и натоварен график...ся и тва...Моу и сектата да му мислят

https://twitter.com/ManUtdVines/status/944262416682057728

Като му гледам физиономията,когато го питаха за Перуан Фелайини е сигурен напускащ ми се струва..

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Manchester United make 15-minute flight to Leicester 28 HOURS before kick off as Jose Mourinho plans ahead to avoid any travel problems

478673F900000578-0-image-a-7_15139687325

Утре срещу лисиците няма да има автобус! Ще паркираме частният самолет!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малее тука сме с Погби, Джеси и Лукоки, демек яко секс. 0-3 HT, после квото сърфиста и чучелото покажат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Яка ни гърбина и тука,че въобще не е изключено суровачката да заиграе предколедно,особено ако МОуринката не вдъхне най-накрая малко живец в тоя бездушен отбор и продължим да я бутаме по инерция към надолнището,а ако не знаете кво ни чака мога да ви открехна леко.Чакат ни едни освирепели,бесни лисунгери,които играят винаги с висока преса и агресия срещу отбори от топ 4 и се озлобяват допълнително... предвид факта,че загубиха предните два мача сега повече от всичко ще бъдат мотивирани да се докажат и баунснат.Пюел по всяка вероятност осъзна грешката си от мача с Палас,когато остави Оказаки на пейката,а той им е сред основните опасности и типично за японец не се предава,гони,като хрътка до последно,Демарая Грей е страшно пъргав и бърз,а липсата на Вальо там ще е осезаема...не знам върху кой ще стовари тази отговорност,дали върху Линдельов или пък ще реши да рискува с Туанзебе,но честно казано не вярвам,Лукако срещу Уес Морган ще е титаничен сблъсък между черни торби за смет,Ментеке успя да го прекара в онзи мач,да се надяваме,че ще му се скача на нашия и този път,колкото до онзи перхидролен,алжирски мингиш ще се радвам,ако някой успее да го изкара извън строя за дълго или поне да няма ден.Надеждите ми предимно се оповават на Хесе,който е искрата в отбора за момента,че да пламнат и останалите покрай него.

Футболът няма значение,искам да се пренеса на автогарата и да зяпам електронните табла,а накрая да въздъхна с облекчение и да си хвана автобуса към нелицеприптната действителност.

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма значение резултата, важно е красивата и резултатна игра ! 

Резултатите са, че в нашата половина от града е с 11 градуса по-студено. Мене леко ми хладнее времето, за тебе не знам. Пък и оня ден от Бристъл нахлу силно студен чемпиъншипски фронт отнякъде и понамръзнах зверски лично аз.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За такива мнения 'репутация'-та е крайно недостатъчна. Трябва да има емотиконки като във фейса с някви реакции :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Резултатите са, че в нашата половина от града е с 11 градуса по-студено. Мене леко ми хладнее времето, за тебе не знам. Пък и оня ден от Бристъл нахлу силно студен чемпиъншипски фронт отнякъде и понамръзнах зверски лично аз.

с любимеца ти яркия, неповторимия Люи щяхме да сме зад орките и Шубата, just sayin. Ама сигурно щеше да има изцепки край тъч линията и по пресконференциите, така че да си доволен :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена