Jump to content
StreetSoldier

PL: Manchester United - Manchester City

Препоръчани публикации

МАЙКЪЛ мижавия кънт ОЛИВЪР да умре от задавяне със спермоч !!!

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мачът на истината, даващ отговор по кой път ще продължи Юнайтед – към титлата... или на майната си. 

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как не искам да идва тоя мач.

Пак ще има едно Сити Юнайтед Пеп Моу. Бла бла.

Ще ни ебат сигурно и тука ще е ад. Просто искам да мине тоя мач максимално бързо. Дано бием ама шанса е почти нулев.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано направим добър мач, но при негативен резултат нищо не свършва.

11т разлика от първия. Нищо не свършва вика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако искаме да ги поставим под напрежение и наистина да влезем в битката за титлата, ни трябва победа. Иначе ми се вижда хикс, някво 1-1 примерно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

First of all, да ги уважа нашите шумни съседи. 

24174423_1575401282496761_19219212619960

Мачът на мачовете до момента през сезона, няма значение как сме се представяли до сега, трябва да бием и реално да влезем в битката за титлата. Мисията е много трудна, защото и 8 точки са си голям аванс, но евентуален пасив от 5 точки след наша победа над Сити, дава различно самочувствие. Трябва да си свършим задачата и да шамаросаме някой високо летящ, а какъв по-удобен момент да им спрем рекордната серия. 

Не трябва да им оставяме шансове, каквито оставихме на Анал, защото тея са много клинични и ще се възползват от тях, това не са ония капути. Де Хеа отново ще е основен коз, жалко за Погба, много ще липсва този мач. Време е Жозето да ги надъха, винаги е бил мотиватор за подобни битки, дано успее правилно да ги нахъса. Успех, да се молим, да стискаме палци, каквото ще, но да се поздравим с 3-те точки неделя вечер. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тея Сити са ми най-противният отбор! Големи кавали... 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Без напрежение. Не очаквайте много за да не сте разочаровани.

супер много го чакам тоя мач, тва е мини финал, задължителна победа, дано бием, in mourinho we trust, ще пия бира от обяд и ще ми е супер приповдигнато цял ден. ако паднем ще съм мега разочарован и ако бием 3 дена ще летя. тва е емоцията от футбола. без разочарования няма и надежда, няма и радост от победата. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам какво да очаквам.Мачът може да се развие по много различни начини.Абсолютен 50/50 мач.Време им е да паднат, ако ние не успеем да ги бием на Олд-а не знам кой ще успее до края на сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще счупят рекордът за най-много поредни победи в един сезон! Време им е да загубят, но не знам как. Жозе трябва да го измисли. Без паническа игра в отбрана като с Арсенал, защото тия, ако им дадем да играят постоянно пред нашето наказателно поле и Божия син няма да ни спаси на вратата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам кво ш правят нашите, но допуснат ли  да контролират топката близо до наказателното ни поле ще загазим лошо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сръбският танк е играл с контузия с/у А-нал, ще стисне зъби и ще излезе и с/у Сити, въпреки болежките си. Отборът ти е опрян до стената, има нужда от теб, ти не се скатаваш, чакайки да станеш ''готов''. Новините около останалите – Байи и Карик са твърдо аут, Фелата, Джоунс и Златан са на линия. 

След домакинските победи над Нюкясъл и Брайтън, си казахме – дотук добре, сега идва трудното в следващите 3 мача, включващи гостувания на Уотфорд и Арсенал, както и домакинство на Сити. В същото време Сити им предстояха 2 поредни домакинства, които макар и трудно да ги спечелиха, всички очаквахме да го направят. Предвид това, нашите бяха опрени до стената да си спечелят мачовете до дербито, за да влязат в него с не повече от 8 точки пасив. Успяха да си свършат работата, не поддадоха и влизат с някакви шансове в този мач, дано това, най-вече откъм психологическа гледна точка, им повлияе благоприятно. 

Схемата, стартовите XI, голмайсторите, играта, резултата – нищо от това не ме интересува, стига в крайна сметка неделя вечерта разликата до тях да е стопена на 5 точки и онези усетят, че нещата не са чак толкова розови. Ясно е, при 11 точки нещата приключват. Сити си спечелиха последните 3 мача, но с мъка, в момента летят ниско и трябва да бъдат свалени на земята. Бият ли навън основния си конкурент за първото място, увереността ще им скочи до макс и няма да имат стигане. Да не говорим, че това чисто психологически ще повлияе и на останалите им съперници. И обратно – докажат ли нашите на останалите, че този Сити е победим, като нищо няма да са единствените, които да ги бият. Надявам се, че този мач, независимо как ще завърши, ще бъде изигран на кило кръв, метър кожа. 

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

влизаме в тва дерби по най-добрия възможен начин след победата срещу аналите и първото място в групата на ШЛ. единственото кофти е, че Лабилето пропуска. на Трафорда бой и ебане за тея, никва милост, излизаме със самочувствието, което ни приляга и ги чукаме люто за едно 0-0 минимум. Хосе, пИкай на тая Гладиола

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

aa0.png

Последните години при мачове със Сити.

Иначе очаквам Гуардиола да е дриснАл малко,ако е гледал мача ни с Арсенал и да не излезе офанзивно.От там и ми се върти няк'во тъпо реми напук на всичкия хайп около тоя мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Едва ли някой от отбора не осъзнава значението на този мач. Или се връщаме с гръм и трясък в борбата за титлата, или сезона приключва на 10-ти декември. Надявам се момчетата да не прегорят, да издържат на напрежението и да имат късмет. Мотивацията и желанието съм сигурен, че ще ги има.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И накрая тъп хикс който също е еквивалент на загуба на борбата за титлата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

абе аре приключвало на 10ти декември, тия пролетта няма да бият 20 мача подред, нема как да стане тва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове