Jump to content
Sir Bobby Charlton

CL: Manchester United - CSKA Moscow

Препоръчани публикации

Очаквам почивка за повечето титуляри + Златан от първата минута

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да пуска резервите, и всички важни да почиват за Шити.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Почивка най-вече за Лукаку, да преосмисли малко нещата. Ибрата си е задължителен титуляр, другите Жозето ще си ги измисли. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мач, в който най-опитния трябваше да е Туазебе, го превърнахме във важен такъв. Въобще не ми пука, да пуска квото е здраво от децата, титулярите трябва да почиват!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ми реално Погба ще играе 100про. Златан и той. Рашфърд скоро не е играл. Мата и Мики и те. 

Дармиан и Блинд ще са по бековете.

Тва не е слаб състав. Хич даже

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лукаку трябва да играе, задължително. Ако и на тия не може да вкара, направо да ходи в отпуска от 2-3 месеца като Мики миналата година.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Напротив, точно срещу тия е крайно време да си почине. Цял сезон играе във всеки един мач титуляр, затова и позагуби свежест напоследък.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ромеро, Блинд, Туанзебе, Линдельоф, Дармиан, МакТоминей, Ерера, Рашфорд, Мхитариян, Мата, Ибрахимович... така го виждам аз състава (4-2-3-1)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Колкото и да не мога да защитя Лукаку пак при втория и 3тия гол беше част от бързата контра атака и аз оценявам този негов принос към атакуващите действия на отбора. Стига да бием не ме интересува кой вкарва.

Редактирано на от vasil922

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никво съмнение нямам,че и тук Лукаку ще играе,просто Моуринката,съдейки по физиката му го има за някъв неуморен вол,който трябва да бъхти до припадък,Римеро на никулден е винаги готов..неуместна шега,но някъде тогава се пада мача,а не на 5-ти бил,жалко :D Рашфорд е време да засвири и той,като втора цигулка,Михтарян трябва да е в групата вече и да бъде интегриран наново,ще се радвам да видя и Люк Шоу на кво дередже е,ако и някой от Мактоминей и Туанзебе получат минути ще е все бонус.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Напротив, точно срещу тия е крайно време да си почине. Цял сезон играе във всеки един мач титуляр, затова и позагуби свежест напоследък.

Каква свежест бе? Загуби си акъла. Трябва да играе и да вкарва, иначе без почивки.

Ромеро винаги готов на Никулден :mood (17):
@[member="Glorious Dogg"] печелиш оскар за тоя лаф :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дори и от Уефа са се съобразили с този свят православен празник,че да почива на 6-ти  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Каква свежест бе? Загуби си акъла. Трябва да играе и да вкарва, иначе без почивки.

Да, да, той е киборг и може да играе цял сезон през 3 дена. Добре :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

лукаку е дебел и трябва да отслабне. тва му е голям проблем. много килограми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А че не може да си я спре? Да не говорим за борбата за първа топка и неспособността да гардира топката.Незнам,незнам как може да струва това добиче 100милки.Мяза ми на ония катър Карю :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Почивка за основните играчи. Въпреки всичко се надявам на прилична игра и победа ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

мазен скучен хикс и първо място за Манчестър Юнайтед в групата !  :cool:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предполагам и тук, както с/у Базел, ще се гони победа в рамките на едно полувреме, след което ще се намалят оборотите. Фокусът изцяло трябва да e насочен към дербито със Сити, колкото и Моуриньо да не го признава. Нещата, които станаха ясни от пресъра му преди малко: 

– Баретата нямало да бъде на линия за мача. Не ставало въпрос за контузия, a за умора, продиктувана от възстановителната му програма във фитнеса

– Карик ''нямало да играе'', като Лаказет за А-нал онзи ден

– Матич и Де Хея ще почиват, Ромеро и Погба, предвид наказанието, ще играят  

– ще има ротации в стартовата XI, но няма да са прекомерни, за да се запази някакъв баланс 

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Състава на 90% е ясен според мен.

Ромеро

Дармиан Линделов Смолинг Блинд

Погба Карик

Мики Мата Маркъс

Лукаку

Сподели това мнение

Връзка към мнението