Jump to content
StreetSoldier

PL: Watford - Manchester United

Препоръчани публикации

ще се надяваме на ашли йънг да измисли нещо и да реши мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ако бековете играят, а не се скатават, 100% ще бием. нали видя каква е разликата между днешния мач и мача с базел? блинд кога ще реши мач? точно никога. бековете като работят, другите в нападение няма смисъл да се напъват. бием. бековете като не работят, другите в нападение няма смисъл да се напъват. без бековете не можем да направим положение. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ама на нас огромният ни проблем (един от многото де), е че имаме 2 крила, който играят бекове и са ни титулярните такива и двама нападатели, които играят крила и са по-слаби от бековете, който са крила. Нямаме нито едно читаво крило, нямаме никво крило. Ко да играя?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е, може пак да сме влезнали в оная великата серия на Mr. O.G. и до Боксингдей да ни взима мачовете. Много ми липсваше тоя пич, тъкмо на време се върнА.  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука вече очаквам да се осерем жестоко. Ако отново излезем като марди и ни мързи да дишаме - нема да стане. Очаквам Уотфорд да са супер надъхани и да изиграят мача на живота си, а ние да го даваме тежко и да разхождаме прическите по терена. След което оправданията със съдията, контузиите, натоварената програма и блааа.... блаааа... бла !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз гарантирам, че тоя мач е на 70% загуба, на 29% равен, и 1% имаме за случайна победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че тука ще играем крайно селско. Дано се стегнат ама за период от 2-3 дена няма кой знае кво да се промени. Отделно тия дървари скачат срещу нас, миналата година ни убиха. Но естествено тоя сезон сити им вкараха 6 парчета.

Аз го виждам 2-ка само с някъв луд късмет а.к.а днес или саутхемптън навън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че тука ще играем крайно селско. Дано се стегнат ама за период от 2-3 дена няма кой знае кво да се промени. Отделно тия дървари скачат срещу нас, миналата година ни убиха. Но естествено тоя сезон сити им вкараха 6 парчета.

Аз го виждам 2-ка само с някъв луд късмет а.к.а днес или саутхемптън навън.

Мачът ще се развие както срещу Хъдърсфийлд

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Точно. Уотфорд ще излязат нахъсани, организирани, ще имат план, докато нашите ще решават судоку наум.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да се надяваме, че живата легенда на Уотфорд Ашли Йънг ще им бутне и на тях един с такъв ювелирен рикушет.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тук ще трябва да играем футбол, че тия тоя сезон имат навика да изорават терена за победата. Не ми се мисли, ако почнем да редим пъзели за да вземем точка. Да му мислят. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук и аз мислех,че ще се издъним.Но след толкога негативни коментари,вече мисля че ще вземе да бием :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тегав мач очаквам, от играта почти нищо, дано ги излъжат някак и грабнат 3-те точки в торбата. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

уотфорд да ти излязат по нахъсани от юнайтед..кво се случвам с футбола..въже за всички играчи дето се разхождат като мърди

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

1:2, 2:2 го виждам мача  :manutd: 
Дано бием, че после идват тегави мачове и ще се губят точки. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тегав мач очаквам, от играта почти нищо, дано ги излъжат някак и грабнат 3-те точки в торбата. 

То е ясно,че ако бием ще е по този начин вече.Ама мен това не ме устройва,1:0 с адски грозна игра,и то с бедняшки отбори.Аз от Мача с Брайтън не останах доволен,въпреки 3-те точки.Какво ще променя Моу не знам,но въпреки резултатите които не са толкова лоши не оставя никакво хубаво чувство на феновете когато гледат любимия си отбор,а това е най-важно мисля.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

точно тва си говорихме с едно приятелче преди време, май след мача с орките беше, че Жозето трябва да се научи и за феновете малко да играе и целта е да се носи няква радост на тия хора, но той едва ли ше го направи де. 
а иначе за мача - каквото каза Wolframа в проценти, само бих увеличил шанса ни за Х за сметка на загубата. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Миналата година игрово размазвахме слабаците, но се оплаквахме, че нямаше 3 точки. Аз въпреки всичко си предпочитам победа пред добра игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове