Jump to content
CR7

PL: Chelsea - Manchester United

Препоръчани публикации

неделя, 5 ноември, 18:30ч., Диема Спорт 2

слагай зимните гуми

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дали ще го играем по-ганкино от мача срещу лузъра?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тези искам да ги бием много здраво, но няма да се случи. Максимум равен, ако пак не допуснем гол до 30 секунда. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много са зле тея паляци. Особено след загубата снощи, сега ще им е убито самочувствието и ще ги шибаме анално.

Дано само да не се върне оная бясната маймунка Канте точно за нашия мач, щото може да бараме черния меч...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Схемата е ясна. Отиваме за хикс, паркираме буса, палим свещи да не ни вкарат и дебнем за светкавични контри от по един човек (Лукаку). ДДХ прави 2-3 нечовешки спасявания. В крайна сметка при най-добрия сценарий си взимаме едната точка и ще изоставаме "само" на 7т. зад Сити. Прекрасна стратегия за второто място. После защо не можем да обръщаме мачове ами как да стане като тези момчета не са научени да атакуват като отбор. Ние разчитаме на индивидуални проблясъци на някои играчи и на тях като не им върви нещата стават мъка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

време е тука лукаку да подложи ботуша. 

резултат 1:1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честно казано нашите стояха много добре и в трите мача м/у двата отбора миналата кампания, макар и да загубиха 2 от тях, един от които с разгромен резултат, където защитата здраво издъни положението. Предвид сезоните преди този, предвид усещането за непълноценна селекция, сякаш титлата изглежда трудно постижима задача, обаче ако нашите имат амбиция да се борят за нея, ще трябва да вземат това гостуване. 

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тегав мач се очертава. Надявам се да ги излъжем с 0-1. Челси определено не са във форма и трябва да се възползваме максимално от това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквам да изригнат и да "спасят" павиана. Ние ще си кютаме пред Де Хеа и ако бием 1-2 удара към Тибо, пак добре.Такива мачове на Моста сме гледали бол последните години. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3:0 в Италия долу горе значи 2:0 на моста. Подхода към мача е ясен, не се надявам на нищо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам надежда, защото когато тук се пише, че ще бием-падаме. Сега е точно обратното, следователно ще бием. Ако го нямя Канте може и 0:2 да е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Къв Канте бе, тая маймунка не играла от месец вече.
Време е Ерера да направи едно показно в центъра на терена и да ги изяде с парцалите тия нефелници.
Време е Лукаков да отпуши.
Време е да направим силен мач.
Време е да бием на тоя грозен стадион.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Канте се завърна на тренировки още преди 2-3 дни, така, че не е изключено да е готов за неделя. ;) 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво да треперим, основен играч им е и един от най-силните на поста си. Когато играят с него изглеждат по различен начин, това, че ти изглежда смешно си е твой проблем. Аз лично се надявам да го няма, щото с Фабрегас и синьокосия негър са гола вода. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачът е максимално Х, а иначе реалността ще е - загуба, както обикновено на моста в последните примерно 15 години. Само, че тоя път нема да е Джон Тери с глава от корнер, а може би Кейхил.

Жозето ше излезне с тактиката от мача с орките, антифутбол, и всекиму - своето.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че може да използва тактиката от миналия сезон, дето ги ударихме с 2:0 на ОТ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това ми е най-гнусния мач в календара.Просто ги мразя тези гостувания на моста :mood (30): .Надявам се Моу да да измисли нещо по-добро от просто паркиране на автобуса.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

по принцип можеме да ги биеме, ако Хосе не паркира 6те рейса пред вратата ни, тия отрепки са толко смешни и жалки в момента, че не ми се коментира дори. само Азар е сташилището в отбора им, ако са без Канте просто никви загуби и тем подобни. искам да играеме ФУТБОЛ, а не да сме в опълчение 85 минути, като на сганфийлд. моля ти се, Моу, бий ги тия и сери на перуката както подобава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Треперетее Канте се завръща!

По-скоро да треперят от завръщането на Погбе,че завърне ли се и центъра е наш

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че може да използва тактиката от миналия сезон, дето ги ударихме с 2:0 на ОТ.

Едно е да играеш на ОТ, съвсем друго навънка. В тия мачове срещу топ 6, Моуриньо няма победа като гост от не помня кога вече, даже и гол вкаран няма от сумати двубои. На ОТ сме добре в тия big games, проблема е навънка, където нито играем футбол, нито резултати имаме. Няколко 0-0 с жестоко пукане на топката и всичко друго загуби, това е откакто Жозе е мениджър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

значи жозето е страхливец, щом играе така срещу отборите от топ 6 навън.. що един път не излязохме да се надиграваме

Редактирано на от iv0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съобразявай се малко кво пишеш...ся ще ти наджарят минусите заклетите форумни синове на Джоузефиньо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ами смел ли е? Щото имаме повече качества от Орките и от Чукотките, ама в нито един момент не им набихме шортите както си заслужават. Вместо това излизаме на Анфийлд с ясната мисъл, че Х-а ни е достатъчен и си го взимаме. Представям си, ако излизаме с мисълта за победа какви неща можем да постигнем. И не, не е оправдано за мен това излизане с ясната мисъл да си взимаме Х-а и дори да не се пробваме за нещо повече. Истинско престъпление ще е, ако излезем на Моста с мисълта за Х, а пък центъра да им е съставен от Фабрегас и Бакайоко. За мен лично Рома показаха как трябва да им се играе, когато са без Канте в центъра. И в двата мача ги надиграха, а на Моста Челси изкараха късмет да измъкнах Х-а. Аз лично се надявам тоя път Жозе да излезе малко по-смело, защото тия в момента са в падение, а и центъра и защитата им е леш. Баий ще играе, което означава, че няма да имаме проблеми с Мората, който хич го няма след контузията. Азар е голямата заплаха, ама сам не му се получава, така че си имаме всички предпоставки за добър изход от двубоя. Време е и ние да ошамарим някой, а не само да гледаме как другите шамарят. Още повече, че се предполага, че Жозе на тия им знае и долни гащи и ако приемем, че миналия сезон ранния гол му обърка плановете, то тоя път вече е време да направим нещо на тоя стадион. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена